Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 6,000 TL Starting Bid: 6,000 TL Estimated: TL Losing Winning

19.YÜZYIL İMALATI ANTİKA 14. LOUIS DÖNEMİ TASVİRLİ TUTYA-METAL ALAŞIM ŞÖMİNE SAATİ. YEKPARE DÖKÜM. EMAYE KADRAN. MUHTEŞEM BİR DÖNEM İŞÇİLİĞİ. EBAT: 36x33x14 cm.

KONDİSYON OLARAK HARİKA DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ANCAK SAATİ BAKIM İSTİYOR. ŞU AN İÇİN SAATİ HALİYLİ. EMAYE KADRAN ÇOK TEMİZ. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • 19.YÜZYIL İMALATI ANTİKA 14. LOUIS DÖNEMİ TASVİRLİ TUTYA-METAL ALAŞIM ŞÖMİNE SAATİ. YEKPARE DÖKÜM. EMAYE KADRAN. MUHTEŞEM BİR DÖNEM İŞÇİLİĞİ. EBAT: 36x33x14 cm.-KONDİSYON OLARAK HARİKA DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ANCAK SAATİ BAKIM İSTİYOR. ŞU AN İÇİN SAATİ HALİYLİ. EMAYE KADRAN ÇOK TEMİZ. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  19.YÜZYIL İMALATI ANTİKA 14. LOUIS DÖNEMİ TASVİRLİ TUTYA-METAL ALAŞIM ŞÖMİNE SAATİ. YEKPARE DÖKÜM. EMAYE KADRAN. MUHTEŞEM BİR DÖNEM İŞÇİLİĞİ. EBAT: 36x33x14 cm.-KONDİSYON OLARAK HARİKA DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ANCAK SAATİ BAKIM İSTİYOR. ŞU AN İÇİN SAATİ HALİYLİ. EMAYE KADRAN ÇOK TEMİZ. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • 1900 BAŞLARI FRANSIZ, GÜMÜŞ KAPLAMA SAÇ FIRÇASI. FİLMLERDE ANCAK GÖREBİLİRSİNİZ. HARİKA BİR İŞÇİLİK. YOĞUN GÜMÜŞ İÇERİKLİ. UZUNLUĞU: 20 cm.-KUSURSUZ TEMİZLİKTE. HADİKA NADİR İŞÇİLİK.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  1900 BAŞLARI FRANSIZ, GÜMÜŞ KAPLAMA SAÇ FIRÇASI. FİLMLERDE ANCAK GÖREBİLİRSİNİZ. HARİKA BİR İŞÇİLİK. YOĞUN GÜMÜŞ İÇERİKLİ. UZUNLUĞU: 20 cm.-KUSURSUZ TEMİZLİKTE. HADİKA NADİR İŞÇİLİK.

  TLSold
 • ANTİKA İTALYAN CAPİDEMONTE İŞÇİLİĞİ, 19. YY SONU İMALATI VAL DEL BRENTA DAMGALI TAMAMI EL İŞÇİLİĞİ BÜYÜK PORSELEN TEPSİ. EBAT: 44x34 cm.-MÜKEMMEL BİR İŞÇİLİK. KABARTMA GOFRELİ VE AJURLU FORM. BAROK STİL. KONAKLARA YAKIŞACAK BİR ZERAFET. ÜRÜN ÇOK İYİ KORUNMUŞ, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SEMBOLİK BİR AÇILIŞLA.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  ANTİKA İTALYAN CAPİDEMONTE İŞÇİLİĞİ, 19. YY SONU İMALATI VAL DEL BRENTA DAMGALI TAMAMI EL İŞÇİLİĞİ BÜYÜK PORSELEN TEPSİ. EBAT: 44x34 cm.-MÜKEMMEL BİR İŞÇİLİK. KABARTMA GOFRELİ VE AJURLU FORM. BAROK STİL. KONAKLARA YAKIŞACAK BİR ZERAFET. ÜRÜN ÇOK İYİ KORUNMUŞ, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SEMBOLİK BİR AÇILIŞLA.

  TLSold
 • OSMANLICA ''RADYUM LAMBALARI - DERSAADET' YAZILI OSMANLI DÖNEMİ , İSVİÇRE MENŞEİLİ OSMANLI PAZARI İÇİN ÜRETİLMİŞ GAZ OCAĞI. METAL GÖVDE. ÇOK NADİR ÇIKAR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 28 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE FORMUNU İYİ KORUMUŞ. EKSİKSİZ. ÇALIŞIR DURUMDA. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  OSMANLICA ''RADYUM LAMBALARI - DERSAADET' YAZILI OSMANLI DÖNEMİ , İSVİÇRE MENŞEİLİ OSMANLI PAZARI İÇİN ÜRETİLMİŞ GAZ OCAĞI. METAL GÖVDE. ÇOK NADİR ÇIKAR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 28 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE FORMUNU İYİ KORUMUŞ. EKSİKSİZ. ÇALIŞIR DURUMDA. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • AVRUPA İMALATI, ESKİ, GÜMÜŞ KAPLAMA ZARFLI DAMGALI CAMLI 2 ADET ZARFLI CAM BARDAKLAR. HARİKA İŞÇİLİK. YERDEN YÜKSEKLİK 8 cm-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZLAR.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  AVRUPA İMALATI, ESKİ, GÜMÜŞ KAPLAMA ZARFLI DAMGALI CAMLI 2 ADET ZARFLI CAM BARDAKLAR. HARİKA İŞÇİLİK. YERDEN YÜKSEKLİK 8 cm-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZLAR.

  TLSold
 • FD VERİTABLE FRANSZIZ  DAMGALI PORSELEN TABAK. ÇAP 23 cm.-KUSURSUZ, TEMİZ.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  FD VERİTABLE FRANSZIZ DAMGALI PORSELEN TABAK. ÇAP 23 cm.-KUSURSUZ, TEMİZ.

  TLSold
 • ÇOK ESKİ PAŞABAHÇE, ŞİŞECAM DAMGALI KRİSTAL BÜYÜK KASE. 60'LI YILLAR. ÇAP: 20 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE, SAĞLAM, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  ÇOK ESKİ PAŞABAHÇE, ŞİŞECAM DAMGALI KRİSTAL BÜYÜK KASE. 60'LI YILLAR. ÇAP: 20 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE, SAĞLAM, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • I. DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ İMALATI ANTİKA, PİRİNÇ KASALI ASKERİ İNGİLİZ DÜRBÜN.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLABİRLİKTE YAŞINA GÖRE İYİ KONDİSYONDA. MERCEKLER SAĞLAM FAKAT İÇTEN TOZLANMIŞ. BİRAZ BAKIM VE TEMİZLİKLE İLK GÜNKÜ GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞUR.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  I. DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ İMALATI ANTİKA, PİRİNÇ KASALI ASKERİ İNGİLİZ DÜRBÜN.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLABİRLİKTE YAŞINA GÖRE İYİ KONDİSYONDA. MERCEKLER SAĞLAM FAKAT İÇTEN TOZLANMIŞ. BİRAZ BAKIM VE TEMİZLİKLE İLK GÜNKÜ GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞUR.

  TLSold
 • SICAK CAM İŞÇİLİĞİ, TOP OYNAYAN FİL OPALİN CAM MİNYATÜR BİBLO. YAKLAŞIK EBATI 5 cm,-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  SICAK CAM İŞÇİLİĞİ, TOP OYNAYAN FİL OPALİN CAM MİNYATÜR BİBLO. YAKLAŞIK EBATI 5 cm,-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ.

  TLSold
 • Antika sayılabilecek yaşta bir ahşap baharatlık standı. Ahşap raf. Ebat: 30X15X6 cm.-Görseldeki ürün, çekmeceli.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Antika sayılabilecek yaşta bir ahşap baharatlık standı. Ahşap raf. Ebat: 30X15X6 cm.-Görseldeki ürün, çekmeceli.

  TLSold
 • 1900 BAŞLARI İMALATI KRİSTAL GÖVDELİ BRONZ KAİDE VE HAZNELİ SEVRES ŞÖMİNE SAATLERİNDE ŞAMDAN OLARAK KULLANILAN MODEL, ALTI DAMGALI BİR ÇİFT ŞAMDAN. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 42 cm.-TAKRİBİ 100 SENELİK. BU MODELLER SEVRES DİYE GEÇER. ALTINDA PEK BELİRGİN OLMAYAN SOĞUK DAMGA MEVCUT. FOTOĞRAFTA GÖRÜNMÜYOR. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  1900 BAŞLARI İMALATI KRİSTAL GÖVDELİ BRONZ KAİDE VE HAZNELİ SEVRES ŞÖMİNE SAATLERİNDE ŞAMDAN OLARAK KULLANILAN MODEL, ALTI DAMGALI BİR ÇİFT ŞAMDAN. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 42 cm.-TAKRİBİ 100 SENELİK. BU MODELLER SEVRES DİYE GEÇER. ALTINDA PEK BELİRGİN OLMAYAN SOĞUK DAMGA MEVCUT. FOTOĞRAFTA GÖRÜNMÜYOR. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • MASİF METAL KATLANABİLİR CEP BÜYÜTEÇİ. KAPALI HALDE EBATI YAKLAŞIK 3 cm.-ÇOK İYİ GÖSTERİYOR. KUSURSUZ. TERTEMİZ.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  MASİF METAL KATLANABİLİR CEP BÜYÜTEÇİ. KAPALI HALDE EBATI YAKLAŞIK 3 cm.-ÇOK İYİ GÖSTERİYOR. KUSURSUZ. TERTEMİZ.

  TLSold
 • HEREND PORSELEN BONBONIER. HEREND'IN EN NADİR ORIJINAL DAMGALARINDAN VE İŞÇİLİKLİ, PORSELEN BONBONİER. ÇAPI: 11 cm.-EL BOYAMA, KULP ÇİÇEK FORM. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ÇOK GÜZEL VE SORUNSUZ.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  HEREND PORSELEN BONBONIER. HEREND'IN EN NADİR ORIJINAL DAMGALARINDAN VE İŞÇİLİKLİ, PORSELEN BONBONİER. ÇAPI: 11 cm.-EL BOYAMA, KULP ÇİÇEK FORM. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ÇOK GÜZEL VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • YAPIMINDA GERÇEK ALTIN VE GÜMÜŞ KULLANILMIŞ, THE ART CHOKİN DAMGALI, SAMURAY SAVAŞLARINI TEMSİL EDEN KABARTMA TAVUSKUŞU RESİMLİ PORSELEN ÖZEL YAPIM, LİMİTLİ ÜRETİM VAZO. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 21 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. NADİR DAMGA. SAĞLAM VE SORUNSUZ..

  Lot No: 14

  Lot: 14

  YAPIMINDA GERÇEK ALTIN VE GÜMÜŞ KULLANILMIŞ, THE ART CHOKİN DAMGALI, SAMURAY SAVAŞLARINI TEMSİL EDEN KABARTMA TAVUSKUŞU RESİMLİ PORSELEN ÖZEL YAPIM, LİMİTLİ ÜRETİM VAZO. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 21 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. NADİR DAMGA. SAĞLAM VE SORUNSUZ..

  TLSold
 • ESKİLERDEN GÜMÜŞ KAPLAMA PEÇETELİT.-KAPLAMASI ZAMAN İÇİNDE KARARMA YAŞAMIŞ. TEMİZLENİP İLK GÜNKÜ HALİNE KAVUŞABİLİR.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  ESKİLERDEN GÜMÜŞ KAPLAMA PEÇETELİT.-KAPLAMASI ZAMAN İÇİNDE KARARMA YAŞAMIŞ. TEMİZLENİP İLK GÜNKÜ HALİNE KAVUŞABİLİR.

  TLSold
 • ORJİNAL SWATCH İSVİÇRE PIRLANTALI KADIN SAATİ. İKİNCİ EL. SU GEÇİRMEZ. SPECİAL LİMİTED.-SAAT İKİNCİ ELDİR. KUSURSUZ ÇALIŞIYOR. CAMINDA ÇOK HAFİF YÜZEYSEL ÇİZİLME VAR. GÖZLE GÖRÜLMÜYOR BİLE. MİSLİ MİSLİ FİYATLARA ALICI BULAN BİR MARKA. ÇOK CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  ORJİNAL SWATCH İSVİÇRE PIRLANTALI KADIN SAATİ. İKİNCİ EL. SU GEÇİRMEZ. SPECİAL LİMİTED.-SAAT İKİNCİ ELDİR. KUSURSUZ ÇALIŞIYOR. CAMINDA ÇOK HAFİF YÜZEYSEL ÇİZİLME VAR. GÖZLE GÖRÜLMÜYOR BİLE. MİSLİ MİSLİ FİYATLARA ALICI BULAN BİR MARKA. ÇOK CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • ANTİKA EL YAPIMI, HATEM İŞÇİLİĞİ AHŞAP KADIN BİLEKLİĞİ. ÇAPI: YAKLAŞIK 8 cm.-HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE İYİ DURUMDA. NADİR BİR İŞÇİLİK.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  ANTİKA EL YAPIMI, HATEM İŞÇİLİĞİ AHŞAP KADIN BİLEKLİĞİ. ÇAPI: YAKLAŞIK 8 cm.-HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE İYİ DURUMDA. NADİR BİR İŞÇİLİK.

  TLSold
 • ESKİ DÖKÜM PİRİNÇ AT BİBLO. EBAT: 19x16 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  ESKİ DÖKÜM PİRİNÇ AT BİBLO. EBAT: 19x16 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ANTİKA ÇEKOSLAVAK İŞÇİLİĞİ 2 ADET KRİSTAL KÜLLÜK / KÜLTABLASI. AĞIR VE MASİF KRİSTAL KESME İŞÇİLİK. HERBEREN ÇAPI YAKLAŞIK 12 cm.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDALAR.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  ANTİKA ÇEKOSLAVAK İŞÇİLİĞİ 2 ADET KRİSTAL KÜLLÜK / KÜLTABLASI. AĞIR VE MASİF KRİSTAL KESME İŞÇİLİK. HERBEREN ÇAPI YAKLAŞIK 12 cm.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDALAR.

  TLSold
 • ANTİKA KODAK İLK İMALATLARINDAN KUTU FOTOĞRAF MAKİNESİ.-YAŞINA GÖRE TEMİZ. RESİM DETAYLARINI İNCELEYNİZ.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  ANTİKA KODAK İLK İMALATLARINDAN KUTU FOTOĞRAF MAKİNESİ.-YAŞINA GÖRE TEMİZ. RESİM DETAYLARINI İNCELEYNİZ.

  TLSold
 • 17'LİK KATALİN MALZEME EFE TESPİHİ. YANINDAKİ 1 TL İLE EBATINI KIYASLAYABİLİRSİNİZ.-ÇOK TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  17'LİK KATALİN MALZEME EFE TESPİHİ. YANINDAKİ 1 TL İLE EBATINI KIYASLAYABİLİRSİNİZ.-ÇOK TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • OSMANLI VE HAÇLI ASKERLERİ METAL SATRANÇ TAKIMI. SATRANÇTA OSMANLI VE HAÇLI NADİR ÇIKAR. TAHTASI DA ÇOK GÜZELDİR. SATRANÇ TAHTASI EBATI: 27x27 cm.-AMBALAJINDA TERTEMİZ DURUMDA .

  Lot No: 22

  Lot: 22

  OSMANLI VE HAÇLI ASKERLERİ METAL SATRANÇ TAKIMI. SATRANÇTA OSMANLI VE HAÇLI NADİR ÇIKAR. TAHTASI DA ÇOK GÜZELDİR. SATRANÇ TAHTASI EBATI: 27x27 cm.-AMBALAJINDA TERTEMİZ DURUMDA .

  TLSold
 • 75. YIL ANISINA ÖZEL YAPILMIŞ KRİSTAL ŞAMDAN/ MUMLUK. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 18 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. TEMİZ.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  75. YIL ANISINA ÖZEL YAPILMIŞ KRİSTAL ŞAMDAN/ MUMLUK. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 18 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. TEMİZ.

  TLSold
 • ANTİKA 1900 BAŞLARI AVRUPA İMALATI GÜMÜŞ KAPLAMA TEREYAĞ BIÇAĞI. SAP GÜMÜŞ KAPLAMA UÇ KISMI PİRİNÇ. UZUNLUĞU 15 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BERABER İYİ KONDİSYONDA DENİLEBİLİR. SAĞLAM, MASİF İMALAT.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  ANTİKA 1900 BAŞLARI AVRUPA İMALATI GÜMÜŞ KAPLAMA TEREYAĞ BIÇAĞI. SAP GÜMÜŞ KAPLAMA UÇ KISMI PİRİNÇ. UZUNLUĞU 15 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BERABER İYİ KONDİSYONDA DENİLEBİLİR. SAĞLAM, MASİF İMALAT.

  TLSold
 • ESKİ SOVYET DÖNEMİ ALTIN KAPLAMA MİNELİ SPOR MADALYASI.-ÇOK TEMİZ.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  ESKİ SOVYET DÖNEMİ ALTIN KAPLAMA MİNELİ SPOR MADALYASI.-ÇOK TEMİZ.

  TLSold
 • KUTUSUNDA, ESKİ CAM ŞIRINGA. TIP VE ECZACILIK KOLEKSİYONCULARI İÇİN.-ÇOK TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  KUTUSUNDA, ESKİ CAM ŞIRINGA. TIP VE ECZACILIK KOLEKSİYONCULARI İÇİN.-ÇOK TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • ÇİFT KARTAL BAŞLI GÜMÜŞ KAPLAMA, ESKİLERDEN, ERKEK YÜZÜĞÜ.-İYİ KONDİSYONDA. KOLEKSİYONCUSUNA.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  ÇİFT KARTAL BAŞLI GÜMÜŞ KAPLAMA, ESKİLERDEN, ERKEK YÜZÜĞÜ.-İYİ KONDİSYONDA. KOLEKSİYONCUSUNA.

  TLSold
 • 50'Lİ YILLARIN İMALATI AVRUPA İŞİ PİRİNÇ ÇİFT VAZO. AĞIR VE ETLİ BİR ÜRÜN. TAKRİBİ HERBİRİ 250 GRAM AĞIRLIĞI VAR. EBAT: 12 x 9 cm.-YÜZEYİ DESENLİ DESENLERİ HAFİF ŞEKİLDE AŞINMA YAŞAMIŞ. FORMU İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA DEFORMASYON BULUNMUYOR.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  50'Lİ YILLARIN İMALATI AVRUPA İŞİ PİRİNÇ ÇİFT VAZO. AĞIR VE ETLİ BİR ÜRÜN. TAKRİBİ HERBİRİ 250 GRAM AĞIRLIĞI VAR. EBAT: 12 x 9 cm.-YÜZEYİ DESENLİ DESENLERİ HAFİF ŞEKİLDE AŞINMA YAŞAMIŞ. FORMU İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA DEFORMASYON BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 2 ADET AVRUPA MENŞEİLİ PORSELEN TERZİ YÜKSÜKLERİ.-ÇOK TEMİZ VE SORUNSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  2 ADET AVRUPA MENŞEİLİ PORSELEN TERZİ YÜKSÜKLERİ.-ÇOK TEMİZ VE SORUNSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 50'Lİ YILLAR İMALATI BAVARIA MITTERRİCH DAMGALI ALMAN, PORSELEN KAHVE FİNCANI VE TABAĞI. ZARİF BİR İŞÇİLİK. ÜZERİ EL BOYAMA. EBAT OLARAK BİZDEKİ TÜRK KAHVE FİNCANLARINDAN AZ DAHA İRİCE. KLASİK.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  50'Lİ YILLAR İMALATI BAVARIA MITTERRİCH DAMGALI ALMAN, PORSELEN KAHVE FİNCANI VE TABAĞI. ZARİF BİR İŞÇİLİK. ÜZERİ EL BOYAMA. EBAT OLARAK BİZDEKİ TÜRK KAHVE FİNCANLARINDAN AZ DAHA İRİCE. KLASİK.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • BONONZA DİZİSİ İÇİN YAPILMIŞ 1 DOLAR HATIRA MADALYA, ROZET. ALTIN KAPLAMA.-ÇOK TEMİZ.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  BONONZA DİZİSİ İÇİN YAPILMIŞ 1 DOLAR HATIRA MADALYA, ROZET. ALTIN KAPLAMA.-ÇOK TEMİZ.

  TLSold
 • ADALET BAKANLIĞI YÜKSEK DİVAN ALTIN KAPLAMA MİNALİ ROZET.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  ADALET BAKANLIĞI YÜKSEK DİVAN ALTIN KAPLAMA MİNALİ ROZET.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ.

  TLSold
 • KALPLİ KÜÇÜK PORSELEN KUTU. ÇAPI YAKLAŞIK 5 cm.-SAĞLAM VE TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  KALPLİ KÜÇÜK PORSELEN KUTU. ÇAPI YAKLAŞIK 5 cm.-SAĞLAM VE TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • TAKRİBİ 1900 BAŞLARI İMALATI AJURLU FORM KÜÇÜK PORSELEN VAZO. TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ, SATSUMA VAZO. . YERDEN YÜKSEKLİĞİ: YAKLAŞIK 10 cm.-SIR TABAKASI BOYAMALARINDA ZAMANA VE KULLANIMA BAĞLI HAİF AŞINMALAR YAŞININ İZLERİDİR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ÇOK ÖZEL BİR İŞÇİLİK.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  TAKRİBİ 1900 BAŞLARI İMALATI AJURLU FORM KÜÇÜK PORSELEN VAZO. TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ, SATSUMA VAZO. . YERDEN YÜKSEKLİĞİ: YAKLAŞIK 10 cm.-SIR TABAKASI BOYAMALARINDA ZAMANA VE KULLANIMA BAĞLI HAİF AŞINMALAR YAŞININ İZLERİDİR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ÇOK ÖZEL BİR İŞÇİLİK.

  TLSold
 • TAKRİBİ 1950'Lİ YILLAR, AVRUPA İMALATI, ÇEŞİTLİ BONCUK VE TAŞLARLA YAPILMIŞ, HAÇ İKONA KOLYE. KOLYE UCU YANİ HAÇ EBATI 2 BUÇUK SANTİM KADAR. ÇOK ÖZEL BİR İŞÇİLİK VE ESKİ İMALATTIR.-GÜZEL KONDİSYONDADIR.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  TAKRİBİ 1950'Lİ YILLAR, AVRUPA İMALATI, ÇEŞİTLİ BONCUK VE TAŞLARLA YAPILMIŞ, HAÇ İKONA KOLYE. KOLYE UCU YANİ HAÇ EBATI 2 BUÇUK SANTİM KADAR. ÇOK ÖZEL BİR İŞÇİLİK VE ESKİ İMALATTIR.-GÜZEL KONDİSYONDADIR.

  TLSold
 • ANTİKA TELKARİ İŞÇİLİKLİ TATLI KAŞIKLARI. 1900 BAŞLARI İMALATI. PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA. STANDART TATLI KAŞIKLARI EBATINDA.-KAPMALARI BİR MİKTAR KARARMIŞ. MEVCUT PARLATICILARLA İLK GÜNKÜ HALİNE GETİREBİLİRSİNİZ.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  ANTİKA TELKARİ İŞÇİLİKLİ TATLI KAŞIKLARI. 1900 BAŞLARI İMALATI. PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA. STANDART TATLI KAŞIKLARI EBATINDA.-KAPMALARI BİR MİKTAR KARARMIŞ. MEVCUT PARLATICILARLA İLK GÜNKÜ HALİNE GETİREBİLİRSİNİZ.

  TLSold
 • ESKİ PAŞABAHÇE DAMGALI, KRİSTAL KALLAVİ EBATTİ VAZO. AĞIR VE ETLİ. PAŞABAHÇE ATÖLYE ÖZEL İŞÇİLİK. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 32 cm.-AĞIR VE KALIN DÖKÜM. SAĞLAM VE KUSURSUZ.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  ESKİ PAŞABAHÇE DAMGALI, KRİSTAL KALLAVİ EBATTİ VAZO. AĞIR VE ETLİ. PAŞABAHÇE ATÖLYE ÖZEL İŞÇİLİK. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 32 cm.-AĞIR VE KALIN DÖKÜM. SAĞLAM VE KUSURSUZ.

  TLSold
 • ANTİKA CAPİDEMONTE HAMURA İTALYAN FLORANCE İMALATI, İMZALI, ÇİFT DAMGALI VE ETİKETLİ BİBLO. KAİDE KISMI AHŞAP. ÇOK NADİR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 36 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ÇOK İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  ANTİKA CAPİDEMONTE HAMURA İTALYAN FLORANCE İMALATI, İMZALI, ÇİFT DAMGALI VE ETİKETLİ BİBLO. KAİDE KISMI AHŞAP. ÇOK NADİR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 36 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ÇOK İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • İLGİNÇ VE SIRADIŞI TUTMA YERİ ANTİKA TABANCA ŞEKİLLİ ŞEMSİYE. ERKEK ŞEMSİYESİ. STANDART BOY.-HİÇ KULLANILMAMIŞ, TEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  İLGİNÇ VE SIRADIŞI TUTMA YERİ ANTİKA TABANCA ŞEKİLLİ ŞEMSİYE. ERKEK ŞEMSİYESİ. STANDART BOY.-HİÇ KULLANILMAMIŞ, TEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE.

  TLSold
 • AHŞAP ÜZERİ METAL SÜSLEMELERİ BULUNAN SANDIK FORMUNDA. DİKİŞ KUTUSU VEYA TAKI KUTUSU. ESKİ İMALAT. MEŞE AĞACINDAN. EBAT: 20x18x16 cm.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. SAĞLAM MASİF İMALAT. ESKİLERDEN. CAZİP BİR AÇILIŞLA.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  AHŞAP ÜZERİ METAL SÜSLEMELERİ BULUNAN SANDIK FORMUNDA. DİKİŞ KUTUSU VEYA TAKI KUTUSU. ESKİ İMALAT. MEŞE AĞACINDAN. EBAT: 20x18x16 cm.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. SAĞLAM MASİF İMALAT. ESKİLERDEN. CAZİP BİR AÇILIŞLA.

  TLSold
 • DENİZCİLİKLE İLGİLİ METAL ARMA. EBAT: 4x3 cm GİBİ YAKLAŞIK BİR EBATI VAR.-RESİMDEKİ ÜRÜN.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  DENİZCİLİKLE İLGİLİ METAL ARMA. EBAT: 4x3 cm GİBİ YAKLAŞIK BİR EBATI VAR.-RESİMDEKİ ÜRÜN.

  TLSold
 • ANTİKA, AVRUPA KİLİSELERDE KULLANILAN MERYEM ANA TASVİRLİ PİRİNÇ İKONA. AHŞAP ZEMİN. OLDUKÇA AĞIR BİR DÖKÜM. EBAT: 21x13 cm.-TAKRİBİ 1950'LERDEN. GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  ANTİKA, AVRUPA KİLİSELERDE KULLANILAN MERYEM ANA TASVİRLİ PİRİNÇ İKONA. AHŞAP ZEMİN. OLDUKÇA AĞIR BİR DÖKÜM. EBAT: 21x13 cm.-TAKRİBİ 1950'LERDEN. GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ANTİKA FRANSIZ LUMINAC GENİŞ AĞIZLI ÇİFT KADEH / KUP. CAMIN KENDİ RENGİ.-BOYAMA DEĞİL. SAĞLAM VE SORUNSUZLAR.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  ANTİKA FRANSIZ LUMINAC GENİŞ AĞIZLI ÇİFT KADEH / KUP. CAMIN KENDİ RENGİ.-BOYAMA DEĞİL. SAĞLAM VE SORUNSUZLAR.

  TLSold
 • İSVİÇRE MİNYATÜR METAL ÇAN. EBAT YAKLAŞIK 2 buçuk cm KADAR.-İYİ KONDİSYONDA. KOLEKSİYONCUSUNA.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  İSVİÇRE MİNYATÜR METAL ÇAN. EBAT YAKLAŞIK 2 buçuk cm KADAR.-İYİ KONDİSYONDA. KOLEKSİYONCUSUNA.

  TLSold
 • HARİKA BİR ÖRDEK AĞIZLI CAM , KÜÇÜK KARAF / SÜRAHİ. KRİSTAL İÇERİKLİ. ESKİ AVRUPA İŞÇİLİĞİ. KAPAK DAHİL YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 19 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  HARİKA BİR ÖRDEK AĞIZLI CAM , KÜÇÜK KARAF / SÜRAHİ. KRİSTAL İÇERİKLİ. ESKİ AVRUPA İŞÇİLİĞİ. KAPAK DAHİL YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 19 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • MUHTEŞEM İŞÇİLİKLİ MURANO, KILIÇBALIĞI BİBLO. TAMAMEN EL YAPIMI, SICAK İŞÇİLİK. BÜYÜK BOY. EBATI: 22 cm.-TABAN KESİMİ ELMAS. MASAÜSTÜ BİBLOSU. NADİR İŞÇİLİK. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. CAMI KENDİ RENGİ.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  MUHTEŞEM İŞÇİLİKLİ MURANO, KILIÇBALIĞI BİBLO. TAMAMEN EL YAPIMI, SICAK İŞÇİLİK. BÜYÜK BOY. EBATI: 22 cm.-TABAN KESİMİ ELMAS. MASAÜSTÜ BİBLOSU. NADİR İŞÇİLİK. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. CAMI KENDİ RENGİ.

  TLSold
 • ESKİLERDEN PORSELEN GÜVERCİN BİBLO. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ

  Lot No: 47

  Lot: 47

  ESKİLERDEN PORSELEN GÜVERCİN BİBLO. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ

  TLSold
 • 2 ADET HOTWELLS METAL OYUNCAK ARABA.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZLAR.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  2 ADET HOTWELLS METAL OYUNCAK ARABA.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZLAR.

  TLSold
 • 2. DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ JAPON ASKERİ DÜRBÜNÜ. DAMGASI BULUNUYOR. GÖVDESİ METAL-BAKALİT MALZEMEDEN.-ÇALIŞIYOR. MERCEKLERİ SAĞLAM.GÜZEL KONDİSYONDA. NADİR ÇIKAR.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  2. DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ JAPON ASKERİ DÜRBÜNÜ. DAMGASI BULUNUYOR. GÖVDESİ METAL-BAKALİT MALZEMEDEN.-ÇALIŞIYOR. MERCEKLERİ SAĞLAM.GÜZEL KONDİSYONDA. NADİR ÇIKAR.

  TLSold
 • AVRUPA İMALATI, KOLEKSİYONLUK PORSELEN, TERZİĞİ YÜKSÜĞÜ / YÜKSÜK.-SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  AVRUPA İMALATI, KOLEKSİYONLUK PORSELEN, TERZİĞİ YÜKSÜĞÜ / YÜKSÜK.-SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • 60'LI YILLARIN İMALATI DÖKÜM BAL RENGİ CAM VAZO. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 15 cm.-AĞIZ KISIMDA HAFİF PÜTÜRLENMELER VAR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  60'LI YILLARIN İMALATI DÖKÜM BAL RENGİ CAM VAZO. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 15 cm.-AĞIZ KISIMDA HAFİF PÜTÜRLENMELER VAR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • NARİN FINE PORSELEN DUBLE PORSELEN KAHVE VEYA ÇAY FİHCANI. GÜZEL BİR İŞÇİLİK.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SADECE FİNCAN.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  NARİN FINE PORSELEN DUBLE PORSELEN KAHVE VEYA ÇAY FİHCANI. GÜZEL BİR İŞÇİLİK.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SADECE FİNCAN.

  TLSold
 • COK ESKİ EL KANTARI. METAL, MASİF İMALAT. ÇALIŞIR HALDE.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  COK ESKİ EL KANTARI. METAL, MASİF İMALAT. ÇALIŞIR HALDE.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • PORSELEN, GÜMÜŞ KAPLAMA ZARFIYLA BİRLİKTE ESKİLERDEN TÜRK KAHVESİ FİNCANI. ZARFININ ÜZERİ SVAROWSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ.-ÇOK ZARİF GÜZEL. SAĞLAM VE KUSURSUZ KONDİSYORDA.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  PORSELEN, GÜMÜŞ KAPLAMA ZARFIYLA BİRLİKTE ESKİLERDEN TÜRK KAHVESİ FİNCANI. ZARFININ ÜZERİ SVAROWSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ.-ÇOK ZARİF GÜZEL. SAĞLAM VE KUSURSUZ KONDİSYORDA.

  TLSold
 • NITRO RED CAM BOŞ PARFÜM ŞİŞESİ. KOLEKSİYONCUSUNA.-ÇOK TEMİZ VE İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  NITRO RED CAM BOŞ PARFÜM ŞİŞESİ. KOLEKSİYONCUSUNA.-ÇOK TEMİZ VE İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold