Hakkımızda

Sayın müşterimiz, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Umarız karşılıklı memnuniyet içeren keyifli bir alışverişi neticelendiririz. Etikoleksiyon olarak hedefimiz, karşılıklı güvene dayanan uzun vadeli bir 
ticarettir. Bu yüzden memnuniyetini bizim için önceliklidir. 

Yaklaşık 20 yıllık bir tecrübeyi bir süredir internet ortamına taşıdık. Etikoleksiyon olarak siz değerli koleksiyonerlere www.etikoleksiyon.com 'dan hizmet vermeye başladık. Türkiye'nin heryerindeki antika sever ve koleksiyoner müşterilerimize internet ortamından hizmet veriyoruz. Elinizdeki değerlendirmek istediğiniz antikaları, koleksiyon ürünlerini, periyodik aralıklarla düzenlediğimiz müzayedelerimizde değerlendiriyoruz.

Satışa çıkacak ürünlerin seçimi ve fiyatlandırılması, özenle yapılmaktadır.Yasal kurallar çerçevesinde tüm antika eserler ve koleksiyon ürünler müzayedelerimizde yer alacaktır.

Etikoleksiyon'un etik  ilkelere bağlı  samimi duruşu ile elinizde bulunan antika ve  koleksiyon ürünlerinizi  satarak en iyi şekilde değerlendirecekleri bir platform oluşturmayı hedefliyoruz. Değerlendirmek istediğiniz antikalarınız ve koleksiyonlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.