Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 2,000 TL Starting Bid: 2,000 TL Estimated: TL Losing Winning

ANTİKA EN AZ YÜZ YILLIK, FORCE TAŞIYAN DÖKÜM TERAZİ. BİR SÜRÜ DAMGASI MEVCUT MÜKEMMEL KONDİSYONDA. NADİR EBAT VE FORMDA. ASLAN AYAKLI. EBAT: 51x28x18 cm.

KONDİSYONU ÇOK GÜZEL. EKSİKSİZ VE ÇALIŞIR HALDEDİR. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • ANTİKA EN AZ YÜZ YILLIK, FORCE TAŞIYAN DÖKÜM TERAZİ. BİR SÜRÜ DAMGASI MEVCUT MÜKEMMEL KONDİSYONDA. NADİR EBAT VE FORMDA. ASLAN AYAKLI. EBAT: 51x28x18 cm.-KONDİSYONU ÇOK GÜZEL. EKSİKSİZ VE ÇALIŞIR HALDEDİR. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  ANTİKA EN AZ YÜZ YILLIK, FORCE TAŞIYAN DÖKÜM TERAZİ. BİR SÜRÜ DAMGASI MEVCUT MÜKEMMEL KONDİSYONDA. NADİR EBAT VE FORMDA. ASLAN AYAKLI. EBAT: 51x28x18 cm.-KONDİSYONU ÇOK GÜZEL. EKSİKSİZ VE ÇALIŞIR HALDEDİR. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • ANTİKA CHRISTOFFLE 4 ÇEKMECELİ, ÇATAL-KAŞIK BIÇAK SETİ KUTUSU. AHŞAP ÜZERİ DERİ KAPLAMA. İÇİNDEKİ KADİFE ÖRTÜLERİ DAHİ DURUYOR. EBAT: 50x40x28 cm.-KONDİSYONU GAYET İYİ DENİLEBİLİR. KÖŞELERİNDE ÇOK HAFİF YIPRANMALAR VAR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  ANTİKA CHRISTOFFLE 4 ÇEKMECELİ, ÇATAL-KAŞIK BIÇAK SETİ KUTUSU. AHŞAP ÜZERİ DERİ KAPLAMA. İÇİNDEKİ KADİFE ÖRTÜLERİ DAHİ DURUYOR. EBAT: 50x40x28 cm.-KONDİSYONU GAYET İYİ DENİLEBİLİR. KÖŞELERİNDE ÇOK HAFİF YIPRANMALAR VAR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 1900 BAŞLARI FRANSIZ MÜKEMMEL MARKÜTERİ İŞÇİLİĞİ ÇEKMECELİ VE KAPAKLI BÜYÜK MÜCEVHER KUTUSU, MASİF SANDIK. EBAT: 50x38x20 Cm.-OLAĞANÜSTÜ İŞÇİLİK. MASİF AHŞAP ÜZERİ MARKÜTERİ ÇALIŞMA. TAMAMEN EL YAPIMI. ÇOK TEMİZ KONDİSYON. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  1900 BAŞLARI FRANSIZ MÜKEMMEL MARKÜTERİ İŞÇİLİĞİ ÇEKMECELİ VE KAPAKLI BÜYÜK MÜCEVHER KUTUSU, MASİF SANDIK. EBAT: 50x38x20 Cm.-OLAĞANÜSTÜ İŞÇİLİK. MASİF AHŞAP ÜZERİ MARKÜTERİ ÇALIŞMA. TAMAMEN EL YAPIMI. ÇOK TEMİZ KONDİSYON. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • ANTİKA 100 SENELİK ALMAN GERZ DAMGALI BÜYÜK PORSELEN SPANCH TENCERESİ. TAMAMEN KABARTMA EL İŞÇİLİĞİ. KAPAK DAHİL YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 28 cm. EN GENİŞ YERİNDEN ÇAPI: 17 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ADETA BİR SANAT ESERİ.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  ANTİKA 100 SENELİK ALMAN GERZ DAMGALI BÜYÜK PORSELEN SPANCH TENCERESİ. TAMAMEN KABARTMA EL İŞÇİLİĞİ. KAPAK DAHİL YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 28 cm. EN GENİŞ YERİNDEN ÇAPI: 17 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ADETA BİR SANAT ESERİ.

  TLSold
 • ESKİ AVRUPA İMALATI DEKORATİF PORSELEN KÜÇÜK OBJELER. KÜVET FORMUNDA FİNCAN VE LALEDAN. LALEDAN BOYU 12 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI YOK. TERTEMİZ KONDİSYON.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  ESKİ AVRUPA İMALATI DEKORATİF PORSELEN KÜÇÜK OBJELER. KÜVET FORMUNDA FİNCAN VE LALEDAN. LALEDAN BOYU 12 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI YOK. TERTEMİZ KONDİSYON.

  TLSold
 • ANTİKA ALMAN ÇİNİSİ DEDİĞİMİZ TAŞ PORSELENDEN AĞIR VE MASİF YAPIM KASE. EL BOYAMASI. ATÖLYE İŞİ, AVRUPA İMALATI. KALLAVİ. ÇAP YAKLAŞIK 14 cm.-KUSURSUZ. TAKRİBİ 70-80 SENELİK.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  ANTİKA ALMAN ÇİNİSİ DEDİĞİMİZ TAŞ PORSELENDEN AĞIR VE MASİF YAPIM KASE. EL BOYAMASI. ATÖLYE İŞİ, AVRUPA İMALATI. KALLAVİ. ÇAP YAKLAŞIK 14 cm.-KUSURSUZ. TAKRİBİ 70-80 SENELİK.

  TLSold
 • ANTİKA MALTA YAPIMI, GERÇEK RATTANDAN YAPILMIŞ, EL İŞÇİLİĞİ TUZLUK VE BİBERLİK TAKIMI. TUZLUK VE BİBERLİK ANA MALZEME CAMDIR. HAZNESİYLE BERABER EBAT: 15x12x9 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  ANTİKA MALTA YAPIMI, GERÇEK RATTANDAN YAPILMIŞ, EL İŞÇİLİĞİ TUZLUK VE BİBERLİK TAKIMI. TUZLUK VE BİBERLİK ANA MALZEME CAMDIR. HAZNESİYLE BERABER EBAT: 15x12x9 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • MİLAS YÜN HALI. EBATI2 buçuk X 1 buçuk metredir.-ÇOK TEMİZ, KUSURSUZ KONDİSYONDA. HİÇ KULLANILMAMIŞ GİBİ.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  MİLAS YÜN HALI. EBATI2 buçuk X 1 buçuk metredir.-ÇOK TEMİZ, KUSURSUZ KONDİSYONDA. HİÇ KULLANILMAMIŞ GİBİ.

  TLSold
 • ESKİ İTHALAT AHŞAP YELPAZE. KAPALI HALDE UZUNLUĞU 20 cm.-DEPODAN ÇIKMA. TERTEKİZ.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  ESKİ İTHALAT AHŞAP YELPAZE. KAPALI HALDE UZUNLUĞU 20 cm.-DEPODAN ÇIKMA. TERTEKİZ.

  TLSold
 • ESKİ YAPIM, KATALİN TESPİH. ATEŞ KEHRİBAR TADINDA. YANINDAKİ 1 LİRA İLE EBATINI MUKAYESE EDİNİZ.-ÇOK TEMİZ, KUSURSUZ.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  ESKİ YAPIM, KATALİN TESPİH. ATEŞ KEHRİBAR TADINDA. YANINDAKİ 1 LİRA İLE EBATINI MUKAYESE EDİNİZ.-ÇOK TEMİZ, KUSURSUZ.

  TLSold
 • SANATÇI İMZALI, ORIJİNAL YAĞLIBOYA TABLO. HARİKA BİR SANAT ESERİ. ÇERÇEVE DAHİL EBATI: 75x63 cm.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. TUAL ÜZERİ YAĞLIBOYA. BAKINIZ DETAY RESİMLERİNDE İMZASI VAR.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  SANATÇI İMZALI, ORIJİNAL YAĞLIBOYA TABLO. HARİKA BİR SANAT ESERİ. ÇERÇEVE DAHİL EBATI: 75x63 cm.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. TUAL ÜZERİ YAĞLIBOYA. BAKINIZ DETAY RESİMLERİNDE İMZASI VAR.

  TLSold
 • BALIK DESENLİ SWAROVSKI TAŞLI ŞAHMARAN BİLEKLİK-TEMİZ VE SORUNSUZ

  Lot No: 12

  Lot: 12

  BALIK DESENLİ SWAROVSKI TAŞLI ŞAHMARAN BİLEKLİK-TEMİZ VE SORUNSUZ

  TLSold
 • ANTİKA İNGİLİZ, "GRENDAIER" DAMGALI AYAKLI, YOĞUN GÜMÜŞ KAPLAMA SUNUMLUK KASE. AĞIZ ÇAPI: 19 cm.-BRONZ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMADIR. TAKRİBİ 80 YILLIK. KAPMALASI YAŞINA VE KULLANIMA BAĞLI KARARMA YAŞAMIŞ. PARLATILIP İLK GÜNKÜ HALİNE GETİREBİLİRSİNİZ. AĞIR MASİF İŞÇİLİK.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  ANTİKA İNGİLİZ, "GRENDAIER" DAMGALI AYAKLI, YOĞUN GÜMÜŞ KAPLAMA SUNUMLUK KASE. AĞIZ ÇAPI: 19 cm.-BRONZ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMADIR. TAKRİBİ 80 YILLIK. KAPMALASI YAŞINA VE KULLANIMA BAĞLI KARARMA YAŞAMIŞ. PARLATILIP İLK GÜNKÜ HALİNE GETİREBİLİRSİNİZ. AĞIR MASİF İŞÇİLİK.

  TLSold
 • KEDİGÖZÜ FOSFORLU TESPİH. TANELERİ 1 cm'YE YAKIN. 33'LÜK.-ÇOK TEMİZ. KALİTELİ BİD TESPİH.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  KEDİGÖZÜ FOSFORLU TESPİH. TANELERİ 1 cm'YE YAKIN. 33'LÜK.-ÇOK TEMİZ. KALİTELİ BİD TESPİH.

  TLSold
 • ÇOK ESKİ PAPAZ TESPİHİ. AHŞAP BONCUKLAR VE GÜMÜŞ İŞÇİLİKLİ. BAKINIZ YANINDAKİ 1 TL İLE EBATINI KIYASLAYABİLİRSİNİZ.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  ÇOK ESKİ PAPAZ TESPİHİ. AHŞAP BONCUKLAR VE GÜMÜŞ İŞÇİLİKLİ. BAKINIZ YANINDAKİ 1 TL İLE EBATINI KIYASLAYABİLİRSİNİZ.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ÇOK NADİR ASLANLI DUVAR HALISI. SANAT ESERİ GİBİ. EBAT: 180x123 cm.-KÖŞELERİNDE HAFİF PÜSKÜL SÖKÜLMELERİ VAR. DAHA ÖNCE DUVARA BU PÜSKÜLLERDEN ASILMIŞ. YAŞLI, ESKİ ÜRÜN.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  ÇOK NADİR ASLANLI DUVAR HALISI. SANAT ESERİ GİBİ. EBAT: 180x123 cm.-KÖŞELERİNDE HAFİF PÜSKÜL SÖKÜLMELERİ VAR. DAHA ÖNCE DUVARA BU PÜSKÜLLERDEN ASILMIŞ. YAŞLI, ESKİ ÜRÜN.

  TLSold
 • AVRUPA İMALATI, ÇİZME FORMUNDA, PORSELEN KAPAKLI KÜÇÜK İÇKİ ŞİŞESİ. ÇOK ESKİ. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 18 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  AVRUPA İMALATI, ÇİZME FORMUNDA, PORSELEN KAPAKLI KÜÇÜK İÇKİ ŞİŞESİ. ÇOK ESKİ. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 18 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • AFRİKA EL YAPIMI UZUN AHŞAP MASK. BOYU YAKLAŞIK: 48 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA, ESKİ İMALATTIR.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  AFRİKA EL YAPIMI UZUN AHŞAP MASK. BOYU YAKLAŞIK: 48 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA, ESKİ İMALATTIR.

  TLSold
 • DÜNYANIN EN KÜÇÜK TELEFONLARINDAN BİRİ. NOKIA A9. EBAT: 9x3 cm.-TELEFON SÜPER TEMİZ. JARZ ALETİ OLMADIĞI İÇİN ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINI BİLEMİYORUZ. GÖRSELİ ÇOK NADİR.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  DÜNYANIN EN KÜÇÜK TELEFONLARINDAN BİRİ. NOKIA A9. EBAT: 9x3 cm.-TELEFON SÜPER TEMİZ. JARZ ALETİ OLMADIĞI İÇİN ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINI BİLEMİYORUZ. GÖRSELİ ÇOK NADİR.

  TLSold
 • 80'Lİ YILLARDAN KALMA, ZİPPO MİNYATÜR ANAHTARLIK ÇAKMAK. ÇAKMAĞI AYNI ZİPPO GİBİ BENZİNLE ÇALIŞIYOR. HİÇ KULLANILMAMIŞ. DEPODAN ÇIKMA. EBAT: 4x 2,5 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ DURUMDA.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  80'Lİ YILLARDAN KALMA, ZİPPO MİNYATÜR ANAHTARLIK ÇAKMAK. ÇAKMAĞI AYNI ZİPPO GİBİ BENZİNLE ÇALIŞIYOR. HİÇ KULLANILMAMIŞ. DEPODAN ÇIKMA. EBAT: 4x 2,5 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ DURUMDA.

  TLSold
 • ASKERİ KUMAŞ RÜTBELER.-RESİMDEKİ ÜRÜNLER. İYİ KONDİSYONDALAR.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  ASKERİ KUMAŞ RÜTBELER.-RESİMDEKİ ÜRÜNLER. İYİ KONDİSYONDALAR.

  TLSold
 • İSPANYA İMALATI, KUTUSUNDA CASTANYEL ENSTRÜMAN . AHŞAP MALZAMEDEN. KADINLAR İÇİN .-ÇOK İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  İSPANYA İMALATI, KUTUSUNDA CASTANYEL ENSTRÜMAN . AHŞAP MALZAMEDEN. KADINLAR İÇİN .-ÇOK İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • WIN EAGLY MAKİNELİ TÜFEK FORMUNDA OYUNCAK ÇATAPAT TABANCASI. 80'Lİ YILLARIN AVRUPA İMALATI. ÇOK NADİR. DEPODAN ÇIKMA, TERTEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE. UZUNLUGU YAKLAŞIK 43 cm.-ÇOKTEMİZ. METAL MALZEMEDEN YAPILMA. ÇALIŞIR DURUMDA.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  WIN EAGLY MAKİNELİ TÜFEK FORMUNDA OYUNCAK ÇATAPAT TABANCASI. 80'Lİ YILLARIN AVRUPA İMALATI. ÇOK NADİR. DEPODAN ÇIKMA, TERTEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE. UZUNLUGU YAKLAŞIK 43 cm.-ÇOKTEMİZ. METAL MALZEMEDEN YAPILMA. ÇALIŞIR DURUMDA.

  TLSold
 • 50'Lİ YILLARA AİT İLK OKUL ÖĞRETMENLERİ SİCİL BELGESİ.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  50'Lİ YILLARA AİT İLK OKUL ÖĞRETMENLERİ SİCİL BELGESİ.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • SILVERİA DAMLGALI PORSELEN ÇAYDANLIK VEYA KAHVEDAN. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 21 cm:-SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  SILVERİA DAMLGALI PORSELEN ÇAYDANLIK VEYA KAHVEDAN. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 21 cm:-SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • 1950'Lİ YILLAR İZCİ - YAVRU KURT VE FOLKLOR KIYAFETLİ ÇOCUK FOTOĞRAFLARI . 2 ADET. ÖLÇÜLER 9x14 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜKLERİ GİBİ İYİ DURUMDALAR.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  1950'Lİ YILLAR İZCİ - YAVRU KURT VE FOLKLOR KIYAFETLİ ÇOCUK FOTOĞRAFLARI . 2 ADET. ÖLÇÜLER 9x14 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜKLERİ GİBİ İYİ DURUMDALAR.

  TLSold
 • BEBEK ATLETİ ŞEKLİNDE METAL FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ. CAMLI. EBAT: 10x8 Cm. üzeri mine boyama.-KUSURSUZ TEMİZLİKTE. HERHANGİ BİR KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  BEBEK ATLETİ ŞEKLİNDE METAL FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ. CAMLI. EBAT: 10x8 Cm. üzeri mine boyama.-KUSURSUZ TEMİZLİKTE. HERHANGİ BİR KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • AVRUPA METAL ROZET. MİNE BOYAMA. YAKLAŞIK 4 cm EBATINDA. ALTIN KAPLAMA.-TERTEMİZ VE SORUNSUZ.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  AVRUPA METAL ROZET. MİNE BOYAMA. YAKLAŞIK 4 cm EBATINDA. ALTIN KAPLAMA.-TERTEMİZ VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • 1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ, ARKASI YAZILMIŞ VE POSTALANMIŞ KARTPOSTAL. STANDART KARTPOSTAL EBATINDA.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ, ARKASI YAZILMIŞ VE POSTALANMIŞ KARTPOSTAL. STANDART KARTPOSTAL EBATINDA.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • ESKİ ATÖLYE İŞİ SANATÇI TASARIMI EL YAPIMI AYKIRI SERAMİK VAZO. BOY: 14 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  ESKİ ATÖLYE İŞİ SANATÇI TASARIMI EL YAPIMI AYKIRI SERAMİK VAZO. BOY: 14 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANAHTARLIK HALİNE GETİRİLMİŞ İKİ ADET KÜÇÜK METAL ÇAN. BOYLARI YAKLAŞIK 2 BUÇUK 3 cm ARALIĞINDA. SALLAYINCA HOŞ BİR TINI VERMEKTELER. ESKİLERDEN.-TEMİZ VE SORUNSUZ. HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  ANAHTARLIK HALİNE GETİRİLMİŞ İKİ ADET KÜÇÜK METAL ÇAN. BOYLARI YAKLAŞIK 2 BUÇUK 3 cm ARALIĞINDA. SALLAYINCA HOŞ BİR TINI VERMEKTELER. ESKİLERDEN.-TEMİZ VE SORUNSUZ. HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • KESME KRİSTAL İŞÇİLİKLİ ESKİLERDEN HARİKA GÖRSELE SAHİP KRİSTAL CAM MEYVALIK, SUNUMLUK ORTA TABAĞI. ÇAP: 21 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  KESME KRİSTAL İŞÇİLİKLİ ESKİLERDEN HARİKA GÖRSELE SAHİP KRİSTAL CAM MEYVALIK, SUNUMLUK ORTA TABAĞI. ÇAP: 21 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ÜZERİ KALEM İŞÇİLİĞİ CUMHURİYETLE NEREDEYSE YAŞIT BAKIR TEPSİ. TAKRİBİ 1 BUÇUK KİLO AĞIRLIĞI VAR. ÇAPI 36 cm.-ÇOK İYİ KONDİSYORDA, AĞIR MASİF.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  ÜZERİ KALEM İŞÇİLİĞİ CUMHURİYETLE NEREDEYSE YAŞIT BAKIR TEPSİ. TAKRİBİ 1 BUÇUK KİLO AĞIRLIĞI VAR. ÇAPI 36 cm.-ÇOK İYİ KONDİSYORDA, AĞIR MASİF.

  TLSold
 • İKİ ADET HİÇ KULLANILMAMIŞ. İÇİ KALAYLI, PİRİNÇ SAPLI TÜRK KAHVESİ CEZVESİ. HERBİRİ BİR FİNCANLIK KAHVE KOYACAK KADAR EBATTA.-TERTEMİZ. KULLANMAYA UYGUN. İÇİ KALAYLI.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  İKİ ADET HİÇ KULLANILMAMIŞ. İÇİ KALAYLI, PİRİNÇ SAPLI TÜRK KAHVESİ CEZVESİ. HERBİRİ BİR FİNCANLIK KAHVE KOYACAK KADAR EBATTA.-TERTEMİZ. KULLANMAYA UYGUN. İÇİ KALAYLI.

  TLSold
 • TAMAMEN EL OYMASI AHŞAP BAYKUŞ. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 7 cm.-İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  TAMAMEN EL OYMASI AHŞAP BAYKUŞ. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 7 cm.-İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ANTİKA ERZİNCAN İŞÇİLİĞİ BAKIR HAMAM TASI. 80-90 YILLIK. ÇAP:20 cm:-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. NADİR ÇIKAR. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  ANTİKA ERZİNCAN İŞÇİLİĞİ BAKIR HAMAM TASI. 80-90 YILLIK. ÇAP:20 cm:-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. NADİR ÇIKAR. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKULTESİ 1999 YILI ANAHTARLIK.-SORUNSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKULTESİ 1999 YILI ANAHTARLIK.-SORUNSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ESKİ TIP ROZETİ. 50'Lİ YILLAR. ÇAP 2 cm. KADAR.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  ESKİ TIP ROZETİ. 50'Lİ YILLAR. ÇAP 2 cm. KADAR.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ÜNİVERSAL STÜDYOLARI KARAKTERİ MİNYATÜR FRANSIZ PORSELEN BİBLO. FEVES BİBLO. PATENTLİ ÜRÜN. EBATI YAKLAŞIK 4 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  ÜNİVERSAL STÜDYOLARI KARAKTERİ MİNYATÜR FRANSIZ PORSELEN BİBLO. FEVES BİBLO. PATENTLİ ÜRÜN. EBATI YAKLAŞIK 4 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • VENEDİK HATIRA KAŞIK. DERİN GÜMÜŞ KAPLAMA. ÇAY KAŞIĞI EBATINDA.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  VENEDİK HATIRA KAŞIK. DERİN GÜMÜŞ KAPLAMA. ÇAY KAŞIĞI EBATINDA.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • FRANSIZ 2 ADET MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. FEVES BİBLOLAR. EBATLARI YAKLAŞIT 3-4 cm. CİVARINDA. PATENT SAHİBİ ÜRETİMLERDİR.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  FRANSIZ 2 ADET MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. FEVES BİBLOLAR. EBATLARI YAKLAŞIT 3-4 cm. CİVARINDA. PATENT SAHİBİ ÜRETİMLERDİR.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • DANSÖZ / GÖBEK DANSI KABARTMALI METAL HATIRA TABAĞI. BİR ZAMANLAR KAPALIÇARŞI'DA TURİSTLER İÇİN HATIRA OLARAK İMAL EDİLMİŞ. ÇAPI YAKLAŞIK 10 cm.-TEMİZ VE SORUNSUZ. HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  DANSÖZ / GÖBEK DANSI KABARTMALI METAL HATIRA TABAĞI. BİR ZAMANLAR KAPALIÇARŞI'DA TURİSTLER İÇİN HATIRA OLARAK İMAL EDİLMİŞ. ÇAPI YAKLAŞIK 10 cm.-TEMİZ VE SORUNSUZ. HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ARMANI BOŞ PARFÜM ŞİŞESİ. CAM ŞİŞE. KOLEKSİYONLUK.-SAĞLAM VE TEMİZ.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  ARMANI BOŞ PARFÜM ŞİŞESİ. CAM ŞİŞE. KOLEKSİYONLUK.-SAĞLAM VE TEMİZ.

  TLSold
 • TELE BTV-502 ANTİKA ADAPTÖRLÜ PİLLİ - ADAPTÖRLÜ ARABA TELEVİZYONU. SİYAH BEYAZ. EBAT: 20x15x14 cm.-TELEVİZYON ÇALIŞOR AMA HİÇBİR KANALI ÇEKEMEDİK. KUVVETLİ BİR ANTEN GEREKİYOR SANIRIZ. KONDİSYONU GÜZEL.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  TELE BTV-502 ANTİKA ADAPTÖRLÜ PİLLİ - ADAPTÖRLÜ ARABA TELEVİZYONU. SİYAH BEYAZ. EBAT: 20x15x14 cm.-TELEVİZYON ÇALIŞOR AMA HİÇBİR KANALI ÇEKEMEDİK. KUVVETLİ BİR ANTEN GEREKİYOR SANIRIZ. KONDİSYONU GÜZEL.

  TLSold
 • AVRUPA İMALATI SERAMİK, KABARTMALI ESKİ DUVAR TABAĞI. ÇAP: 24 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  AVRUPA İMALATI SERAMİK, KABARTMALI ESKİ DUVAR TABAĞI. ÇAP: 24 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • YEREL KIYAFETLİ, AVRUPA İMALATI GELENEKSEL ÜLKE BEBEĞİ. TAKRİBİ 60'LI YILLAR. BOY YAKLAŞIK 15 cm.-GAYET TEMİZ KORUNMUŞ, YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  YEREL KIYAFETLİ, AVRUPA İMALATI GELENEKSEL ÜLKE BEBEĞİ. TAKRİBİ 60'LI YILLAR. BOY YAKLAŞIK 15 cm.-GAYET TEMİZ KORUNMUŞ, YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • FRANSIZ 2 ADET MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. FEVES BİBLOLAR. EBATLARI YAKLAŞIT 3-4 cm. CİVARINDA. PATENT SAHİBİ ÜRETİMLERDİR.-KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  FRANSIZ 2 ADET MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. FEVES BİBLOLAR. EBATLARI YAKLAŞIT 3-4 cm. CİVARINDA. PATENT SAHİBİ ÜRETİMLERDİR.-KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • I. DÜNYA SAVAŞI YILLARI BASILMIŞ, ESKİ KARTPOSTAL.2 KIZ ÇOCUĞU. EBAT STANDART KARTPOSTAL EBATINDA. 14x9 Cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  I. DÜNYA SAVAŞI YILLARI BASILMIŞ, ESKİ KARTPOSTAL.2 KIZ ÇOCUĞU. EBAT STANDART KARTPOSTAL EBATINDA. 14x9 Cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • GÜMÜŞ KAPLAMA MATE SÜZGEÇLİ PİPET/KAŞIK. NORMAL BİR ÇAY KAŞIĞI EBATINDA BOYU BİRAZ DAHA UZUN.-KROM KAPLI. ÇOK TEMİZ VE SORUNSUZ.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  GÜMÜŞ KAPLAMA MATE SÜZGEÇLİ PİPET/KAŞIK. NORMAL BİR ÇAY KAŞIĞI EBATINDA BOYU BİRAZ DAHA UZUN.-KROM KAPLI. ÇOK TEMİZ VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • 80'Lİ YILLARDAN, BİRAZ DAHA ESKİ, RADYO KASET ÇALAR. PİLLE VE ELEKTRİKLE ÇALIŞIYOR AMA ARKA PİL KAPAĞI YOK.-KABLOSU DA YOK. BU YÜZDEN DENEME ŞANSIMIZ OLMADI. HALİYLE DİYORUZ.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  80'Lİ YILLARDAN, BİRAZ DAHA ESKİ, RADYO KASET ÇALAR. PİLLE VE ELEKTRİKLE ÇALIŞIYOR AMA ARKA PİL KAPAĞI YOK.-KABLOSU DA YOK. BU YÜZDEN DENEME ŞANSIMIZ OLMADI. HALİYLE DİYORUZ.

  TLSold
 • ESKİLERDEN ÇOK GÜZEL GÖRÜNÜMLÜ ÇİÇEK KABARTMALI RESİM ÇERÇEVESİ VE İÇİNDE BİR RESİM, ESKİ ZAMANLARDAN. DIŞTAN DIŞA EBATI: 28x18 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GÖRSEL ŞAHANE.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  ESKİLERDEN ÇOK GÜZEL GÖRÜNÜMLÜ ÇİÇEK KABARTMALI RESİM ÇERÇEVESİ VE İÇİNDE BİR RESİM, ESKİ ZAMANLARDAN. DIŞTAN DIŞA EBATI: 28x18 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GÖRSEL ŞAHANE.

  TLSold
 • ESKİ TÜRK HAVA KRUMU METAL ARMA-SORUNSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  ESKİ TÜRK HAVA KRUMU METAL ARMA-SORUNSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ÜNLÜ JAPON TOZAN DAMGALI ALTIGEN FORM, ÜZERİ TAVUSKUŞU DESENLİ ALTIN BOYAMA PORSELEN TABAK. ESKİ DAMGA. ÇAP: 15 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  ÜNLÜ JAPON TOZAN DAMGALI ALTIGEN FORM, ÜZERİ TAVUSKUŞU DESENLİ ALTIN BOYAMA PORSELEN TABAK. ESKİ DAMGA. ÇAP: 15 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • 90'LI YILLARDAN SANDIKTAN ÇIKMA VE HİÇ KULLANILMAMIŞ BOHEM ETİKETLİ KRİSTAL ŞEKERLİK. ESKİ ÇEKOSAVAK DÖNEMİ İMALATI.-KUSURSUZ. DEPODAN ÇIKMA. TERTEMİZ.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  90'LI YILLARDAN SANDIKTAN ÇIKMA VE HİÇ KULLANILMAMIŞ BOHEM ETİKETLİ KRİSTAL ŞEKERLİK. ESKİ ÇEKOSAVAK DÖNEMİ İMALATI.-KUSURSUZ. DEPODAN ÇIKMA. TERTEMİZ.

  TLSold
 • AVRUPA İMALATI, ESKİ, GÜMÜŞ KAPLAMA ZARFLI DAMGALI CAMLI 2 ADET ZARFLI CAM BARDAKLAR. HARİKA İŞÇİLİK. YERDEN YÜKSEKLİK 8 cm-TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  AVRUPA İMALATI, ESKİ, GÜMÜŞ KAPLAMA ZARFLI DAMGALI CAMLI 2 ADET ZARFLI CAM BARDAKLAR. HARİKA İŞÇİLİK. YERDEN YÜKSEKLİK 8 cm-TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • EL YAPIMI OYUNCAK EŞEK. ALTTAKİ KAPAĞA BASINCA EŞEK BAYILIYOR. TAMAMEN AHŞAP. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 13 cm.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  EL YAPIMI OYUNCAK EŞEK. ALTTAKİ KAPAĞA BASINCA EŞEK BAYILIYOR. TAMAMEN AHŞAP. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 13 cm.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİLERDEN METAL TIRBİŞON / AÇACAK.-İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  ESKİLERDEN METAL TIRBİŞON / AÇACAK.-İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 1930'LU YILLARDAN ORJİNAL VE NADİR ÇOCUK KARTPOSTALI- YAŞGÜNÜ KARTPOSTALI. EBAT: 12x6 Cm.-ARKASI YAZILIP GÖNDERİLMİŞ. TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  1930'LU YILLARDAN ORJİNAL VE NADİR ÇOCUK KARTPOSTALI- YAŞGÜNÜ KARTPOSTALI. EBAT: 12x6 Cm.-ARKASI YAZILIP GÖNDERİLMİŞ. TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • 1930'LU YILLARDAN ORJİNAL VE NADİR ÇOCUK KARTPOSTALI- YAŞGÜNÜ KARTPOSTALI. EBAT: 12x6 Cm.-ARKASI YAZILIP GÖNDERİLMİŞ. TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  1930'LU YILLARDAN ORJİNAL VE NADİR ÇOCUK KARTPOSTALI- YAŞGÜNÜ KARTPOSTALI. EBAT: 12x6 Cm.-ARKASI YAZILIP GÖNDERİLMİŞ. TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • 1930'LU YILLARDAN ORJİNAL VE NADİR ÇOCUK KARTPOSTALI- YAŞGÜNÜ KARTPOSTALI. EBAT: 12x6 Cm.-ARKASI YAZILIP GÖNDERİLMİŞ. TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  1930'LU YILLARDAN ORJİNAL VE NADİR ÇOCUK KARTPOSTALI- YAŞGÜNÜ KARTPOSTALI. EBAT: 12x6 Cm.-ARKASI YAZILIP GÖNDERİLMİŞ. TEMİZ DURUMDA.

  TLSold