Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 400 TL Starting Bid: 400 TL Estimated: TL Losing Winning

PAŞABAHÇE KATALALOĞUNDA YERİ OLAN, SINIRLI ÜRETİM, TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ, GERÇEK ALTINLA DESENLENDİRİLMİŞ, KUMLAMA VE KOPARTMA İŞÇİLİK 2 ADET KRİSTAL MUMLUK - ŞAMDAN. MUHTEŞEM BİR İŞÇİLİK. YÜKSEKLİKLERİ: YAKLAŞIK 14 cm.

KUSURSUZ GÜZELLİK. KUSURSUZ KONDİSYON. HERHANGİ BİR KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • PAŞABAHÇE KATALALOĞUNDA YERİ OLAN, SINIRLI ÜRETİM, TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ, GERÇEK ALTINLA DESENLENDİRİLMİŞ, KUMLAMA VE KOPARTMA İŞÇİLİK 2 ADET KRİSTAL MUMLUK - ŞAMDAN. MUHTEŞEM BİR İŞÇİLİK. YÜKSEKLİKLERİ: YAKLAŞIK 14 cm.-KUSURSUZ GÜZELLİK. KUSURSUZ KONDİSYON. HERHANGİ BİR KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  PAŞABAHÇE KATALALOĞUNDA YERİ OLAN, SINIRLI ÜRETİM, TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ, GERÇEK ALTINLA DESENLENDİRİLMİŞ, KUMLAMA VE KOPARTMA İŞÇİLİK 2 ADET KRİSTAL MUMLUK - ŞAMDAN. MUHTEŞEM BİR İŞÇİLİK. YÜKSEKLİKLERİ: YAKLAŞIK 14 cm.-KUSURSUZ GÜZELLİK. KUSURSUZ KONDİSYON. HERHANGİ BİR KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA 1800 SONLARI HEYKELLİ FRANSIZ ŞÖMİNE SAATİ. HEYKEL BÖLÜMÜ TUTYA METAL ALAŞIM. KAİDE MERMER, AYAKLAR PİRİNÇ. OLDUKÇA AĞIR. YERDEN YÜKSEKLİK: 54 cm. TABAN EBATI: 26x 15 cm. HEYKEL İMZALI, SAAT İNSİYALLİ.-KONDİSYON OLARAK GAYET İYİ DURUMDA. SAATİN CAMI YOK VE MAALESEF SAATİ ŞU AN İÇİN ÇALIŞMIYOR, BAKIMA İHTİYAÇ VAR. ÇOK NADİR BİR İŞÇİLİK. BAKINIZ DETAY RESİMLERİ. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  ANTİKA 1800 SONLARI HEYKELLİ FRANSIZ ŞÖMİNE SAATİ. HEYKEL BÖLÜMÜ TUTYA METAL ALAŞIM. KAİDE MERMER, AYAKLAR PİRİNÇ. OLDUKÇA AĞIR. YERDEN YÜKSEKLİK: 54 cm. TABAN EBATI: 26x 15 cm. HEYKEL İMZALI, SAAT İNSİYALLİ.-KONDİSYON OLARAK GAYET İYİ DURUMDA. SAATİN CAMI YOK VE MAALESEF SAATİ ŞU AN İÇİN ÇALIŞMIYOR, BAKIMA İHTİYAÇ VAR. ÇOK NADİR BİR İŞÇİLİK. BAKINIZ DETAY RESİMLERİ. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • EL YAPIMI ALMAN AHŞAP FINDIKKIRAN. GÜZEL BİR İŞÇİLİK. BOYU: 31 cm.-KUSURSUZ TEMİZLİKTE. KOLEKSİYONCUSUNA.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  EL YAPIMI ALMAN AHŞAP FINDIKKIRAN. GÜZEL BİR İŞÇİLİK. BOYU: 31 cm.-KUSURSUZ TEMİZLİKTE. KOLEKSİYONCUSUNA.

  TLSold
 • MUHTEŞEM İŞÇİLİKLİ MURANO, KILIÇBALIĞI BİBLO. TAMAMEN EL YAPIMI, SICAK İŞÇİLİK. BÜYÜK BOY. EBATI: 22 cm.-MASAÜSTÜ BİBLOSU. NADİR İŞÇİLİK. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. CAMI KENDİ RENGİ.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  MUHTEŞEM İŞÇİLİKLİ MURANO, KILIÇBALIĞI BİBLO. TAMAMEN EL YAPIMI, SICAK İŞÇİLİK. BÜYÜK BOY. EBATI: 22 cm.-MASAÜSTÜ BİBLOSU. NADİR İŞÇİLİK. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. CAMI KENDİ RENGİ.

  TLSold
 • 1900 BAŞLARI FRANSIZ PONTIAC KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. NADİR BİR MARKA. KÖRÜĞÜ SAĞLAM. MEKANİZMASI ÇALIŞIR HALDE.-MERCEKLERİ TEMİZCE. YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BERABER YAŞINA GÖRE TEMİZ SAYILABİLECEK BİR MAKİNEDİR. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  1900 BAŞLARI FRANSIZ PONTIAC KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. NADİR BİR MARKA. KÖRÜĞÜ SAĞLAM. MEKANİZMASI ÇALIŞIR HALDE.-MERCEKLERİ TEMİZCE. YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BERABER YAŞINA GÖRE TEMİZ SAYILABİLECEK BİR MAKİNEDİR. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • ÇOK ESKİ, AVRUPA İMALATI PORSELEN BEBEK. TAKRİBİ 60-70 YILLIK. SIRADIŞI YÜZ İFADELİ. BOYU YAKLAŞIK 28 cm.-BEBEĞİN SAĞ ELİ İŞARET PARMAĞI MAALESEF KIRILMIŞ. BUNUN DIŞINDA KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. RESİMDEKİ GİBİDİR.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  ÇOK ESKİ, AVRUPA İMALATI PORSELEN BEBEK. TAKRİBİ 60-70 YILLIK. SIRADIŞI YÜZ İFADELİ. BOYU YAKLAŞIK 28 cm.-BEBEĞİN SAĞ ELİ İŞARET PARMAĞI MAALESEF KIRILMIŞ. BUNUN DIŞINDA KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. RESİMDEKİ GİBİDİR.

  TLSold
 • ANTİKA MİKASA İNSAN FİGÜRLÜ, PİRİNÇ MALZEMEDEN İMAL 2 ADET MUMLUK. SIRADIŞI, NADİR. TAM BİR ANTİKA.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE ÇOK İYİ KONDİSYONDA. HARİKA İŞÇİLİK.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  ANTİKA MİKASA İNSAN FİGÜRLÜ, PİRİNÇ MALZEMEDEN İMAL 2 ADET MUMLUK. SIRADIŞI, NADİR. TAM BİR ANTİKA.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE ÇOK İYİ KONDİSYONDA. HARİKA İŞÇİLİK.

  TLSold
 • ORIJİNAL MURANO KABAK . SICAK CAM İŞÇİLİĞİDİR. CAMIN KENDİ RENGİ. İRAN İŞÇİLİĞİ DEĞİL, TAMAMEN ORIJİNAL ÜFLEME CAM. ÇAPI YAKLAŞIK 11 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA, TERTEMİZ VE SORUNSUZ.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  ORIJİNAL MURANO KABAK . SICAK CAM İŞÇİLİĞİDİR. CAMIN KENDİ RENGİ. İRAN İŞÇİLİĞİ DEĞİL, TAMAMEN ORIJİNAL ÜFLEME CAM. ÇAPI YAKLAŞIK 11 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA, TERTEMİZ VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • DÜNYACA ÜNLÜ BUGATTİ TARAFINDAN İMAL EDİLMİŞ, SEDEF SAPLI, GÜMÜŞ İŞÇİLİKLİ , HER BİR PARÇASI YÜZLERECE DOLARA ALICI BULAN 2 ADET MUTFAK SPATULASI. DAMGALI ÜRÜNLER. UZUNLUKLARI 28 cm.-TAM MANASIYLA SANAT ESERİ GİBİ. ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZLAR. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  DÜNYACA ÜNLÜ BUGATTİ TARAFINDAN İMAL EDİLMİŞ, SEDEF SAPLI, GÜMÜŞ İŞÇİLİKLİ , HER BİR PARÇASI YÜZLERECE DOLARA ALICI BULAN 2 ADET MUTFAK SPATULASI. DAMGALI ÜRÜNLER. UZUNLUKLARI 28 cm.-TAM MANASIYLA SANAT ESERİ GİBİ. ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZLAR. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • TAKRİBİ EN AZ 100 YILLIK ENFİYE KUTUSU. HAFİF METAL ALAŞIM VE KAPAĞI GÜMÜŞ İŞÇİLİĞİ. EBAT: 7x4x2 cm.-MAALESEF BİR MİKTAR YORGUN VE YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. RESİMDEKİ DETAYLAR GİBİ. HALİYLİ.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  TAKRİBİ EN AZ 100 YILLIK ENFİYE KUTUSU. HAFİF METAL ALAŞIM VE KAPAĞI GÜMÜŞ İŞÇİLİĞİ. EBAT: 7x4x2 cm.-MAALESEF BİR MİKTAR YORGUN VE YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. RESİMDEKİ DETAYLAR GİBİ. HALİYLİ.

  TLSold
 • ESKİ FRANSIZ, GÜMÜŞ VE ALTIN TOZU İLE RENKLENDİRİLMİŞ TUULİ KASELER. MASTIR İŞÇİLİK. 2 ADET AYAKLI KASE. TATLI KUBU VEYA DONDURMA KASESİ OLARAK TASARLANMIŞ. ÖZEL İŞÇİLİK. AĞIZ ÇAPLARI YAKLAŞIK 14 cm.-MUHTEŞEM İŞÇİLİK. AĞIR VE MASİF İMALAT. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZLAR.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  ESKİ FRANSIZ, GÜMÜŞ VE ALTIN TOZU İLE RENKLENDİRİLMİŞ TUULİ KASELER. MASTIR İŞÇİLİK. 2 ADET AYAKLI KASE. TATLI KUBU VEYA DONDURMA KASESİ OLARAK TASARLANMIŞ. ÖZEL İŞÇİLİK. AĞIZ ÇAPLARI YAKLAŞIK 14 cm.-MUHTEŞEM İŞÇİLİK. AĞIR VE MASİF İMALAT. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZLAR.

  TLSold
 • ESKİ, PİRİNÇ HİCAZ İŞİ GÜLABDAN. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 18 cm.-KUSURSUZ. İYİ DURUMDA.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  ESKİ, PİRİNÇ HİCAZ İŞİ GÜLABDAN. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 18 cm.-KUSURSUZ. İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • ANTİKA CAPİDEMONTE DAMGALI, İMZALI BİBLO. CAPİDEMONTE HAMURUNDAN İMAL. AHŞAP KAİDELİ. TAKRİBİ 40'LI YILLARIN İMALATI. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 23 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. DİRİ KONDİSYONDA. EL BOYAMA.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  ANTİKA CAPİDEMONTE DAMGALI, İMZALI BİBLO. CAPİDEMONTE HAMURUNDAN İMAL. AHŞAP KAİDELİ. TAKRİBİ 40'LI YILLARIN İMALATI. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 23 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. DİRİ KONDİSYONDA. EL BOYAMA.

  TLSold
 • İNGİLİZ LEONARDO PORSELEN EVLİ ÇİFTLER BİBLO. BU BİBLO ETİKETLİYDİ AMA ETİKETİ MAALESEF YOK. ÇOK GÜZEL BİR İŞÇİLİK. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 21 cm.-SORUNSUZ KONDİSYONDA OLUP HERHANGİ BİR KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  İNGİLİZ LEONARDO PORSELEN EVLİ ÇİFTLER BİBLO. BU BİBLO ETİKETLİYDİ AMA ETİKETİ MAALESEF YOK. ÇOK GÜZEL BİR İŞÇİLİK. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 21 cm.-SORUNSUZ KONDİSYONDA OLUP HERHANGİ BİR KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA, OSMANLIDAN CUMHURİYETE KADAR DEĞİŞİK DÖNEMLERE AİT TERAZİ AĞIRLIKLARI. ÖZELLİKLİ KULPLU OLAN ÇOK ESKİ. EN BÜYÜĞÜNÜN ÇAPI: 5 cm.-KONDİSYONLAR GAYET İYİ.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  ANTİKA, OSMANLIDAN CUMHURİYETE KADAR DEĞİŞİK DÖNEMLERE AİT TERAZİ AĞIRLIKLARI. ÖZELLİKLİ KULPLU OLAN ÇOK ESKİ. EN BÜYÜĞÜNÜN ÇAPI: 5 cm.-KONDİSYONLAR GAYET İYİ.

  TLSold
 • AKBANK ANAHTARLIK-İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  AKBANK ANAHTARLIK-İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ESKİ AVRUPA İMALATI , AVRUPA KAHVE DEĞİRMENİ. RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ ÇOK İYİ DURUMDA. ÇALIŞIYOR. EKSİKSİZ.-GAYET GÜZEL KONDİSYONDA, TEMİZ.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  ESKİ AVRUPA İMALATI , AVRUPA KAHVE DEĞİRMENİ. RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ ÇOK İYİ DURUMDA. ÇALIŞIYOR. EKSİKSİZ.-GAYET GÜZEL KONDİSYONDA, TEMİZ.

  TLSold
 • ESKİLERDEN, EL İŞÇİLİĞİ KRİSTAL, SIRADIŞI KADEH. SVAROWSKİ TAŞLARIYA DESENLENDİRİLMİŞ, EL BOYAMA. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 10 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  ESKİLERDEN, EL İŞÇİLİĞİ KRİSTAL, SIRADIŞI KADEH. SVAROWSKİ TAŞLARIYA DESENLENDİRİLMİŞ, EL BOYAMA. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 10 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA GÜMÜŞ KAPLAMA DAMGALI SARDUNYA ÇATALI. ATIŞTIRMALIK ÇATAL. ÇOK YOĞUN GÜMÜŞ İÇERİKLİ. DESENLERİ KALEM İŞÇİLİĞİ. EBATI YAKLAŞIK 12 cm.-ÇOK TEMİZ, KUSURSUZ İŞÇİLİK.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  ANTİKA GÜMÜŞ KAPLAMA DAMGALI SARDUNYA ÇATALI. ATIŞTIRMALIK ÇATAL. ÇOK YOĞUN GÜMÜŞ İÇERİKLİ. DESENLERİ KALEM İŞÇİLİĞİ. EBATI YAKLAŞIK 12 cm.-ÇOK TEMİZ, KUSURSUZ İŞÇİLİK.

  TLSold
 • TAMAMEN EL YAPIMI, OYMA , YAKMA VE BOYAMA TEKNİKLERİ KULLANILAR YAPILMIŞ AHŞAP TEPSİ. SANAT ESERİ GİBİDİR. EBAT YAKLAŞIK: 36x21 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. MEŞE AĞACINDAN OLMASI MUHTEMEL.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  TAMAMEN EL YAPIMI, OYMA , YAKMA VE BOYAMA TEKNİKLERİ KULLANILAR YAPILMIŞ AHŞAP TEPSİ. SANAT ESERİ GİBİDİR. EBAT YAKLAŞIK: 36x21 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. MEŞE AĞACINDAN OLMASI MUHTEMEL.

  TLSold
 • ANTİKA TELEFON FORMUNDA, MİNE İŞÇİLİKLİ, SAVROVSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ  HARİKA BİR METAL TAKI KUTUSU.  EBAT:9x6x5 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA, TERTEMİZ VE SORUNSUZ.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  ANTİKA TELEFON FORMUNDA, MİNE İŞÇİLİKLİ, SAVROVSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ HARİKA BİR METAL TAKI KUTUSU. EBAT:9x6x5 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA, TERTEMİZ VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • JAPON ÜNLÜ PORSELEN DAMGASI HISHISEI / H. ITO PORSELEN KAHVE FİNCANI. EBAT OLARAK TÜRK KAHVESİ FİNCANI EBATINDA. GÜZEL BİR GÖRSELİ VAR.-SORUNSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  JAPON ÜNLÜ PORSELEN DAMGASI HISHISEI / H. ITO PORSELEN KAHVE FİNCANI. EBAT OLARAK TÜRK KAHVESİ FİNCANI EBATINDA. GÜZEL BİR GÖRSELİ VAR.-SORUNSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ESKİ BULGARİSTAN DAMGALI PORSELEN ÇAY FİNCANI. AVRUPA İŞÇİLİKLERİ ARATMIYOR. TAKRİBİ 1950'LERDEN. AĞIZ ÇAPI 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GÜZEL KONDİSYONDA.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  ESKİ BULGARİSTAN DAMGALI PORSELEN ÇAY FİNCANI. AVRUPA İŞÇİLİKLERİ ARATMIYOR. TAKRİBİ 1950'LERDEN. AĞIZ ÇAPI 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GÜZEL KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 60'LI YILLAR, GARANTİ BANKASI  METAL KUTU. ÜZERİ DİKİLİTAŞ VE SULTAN AHMAT CAMİİ KABARTMA RESİMLİ. ALTINDA YAZILARI MEVCUT. EBAT:13x8 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  60'LI YILLAR, GARANTİ BANKASI METAL KUTU. ÜZERİ DİKİLİTAŞ VE SULTAN AHMAT CAMİİ KABARTMA RESİMLİ. ALTINDA YAZILARI MEVCUT. EBAT:13x8 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • TAKRİBİ 40-50'Lİ YILLARIN AVRUPA İMALATI CAM LİKÖR TAKIMI. ÇOK ÖZEL İŞÇİLİK VE ZARİF ÜRÜNLER. KARAF BOYU: KAPAK DAHİL 21 cm. KADEH BOYU YAKLAŞIK 8 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR. TEMİZ DURUMDALAR. CAM KAPAK ORJİNAL Mİ TAM EMİN OLAMADIK, DEĞİLSE DE BİREBİR UYMUŞ.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  TAKRİBİ 40-50'Lİ YILLARIN AVRUPA İMALATI CAM LİKÖR TAKIMI. ÇOK ÖZEL İŞÇİLİK VE ZARİF ÜRÜNLER. KARAF BOYU: KAPAK DAHİL 21 cm. KADEH BOYU YAKLAŞIK 8 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR. TEMİZ DURUMDALAR. CAM KAPAK ORJİNAL Mİ TAM EMİN OLAMADIK, DEĞİLSE DE BİREBİR UYMUŞ.

  TLSold
 • ANNE KLEİN JAPON İMALATI BAYAN SAAT.-SAAT ÇOK TEMİZ, KORDONU BİRAZ YIPRANMIŞ. SORUNSUZ ÇALIŞIR DURUMDA.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  ANNE KLEİN JAPON İMALATI BAYAN SAAT.-SAAT ÇOK TEMİZ, KORDONU BİRAZ YIPRANMIŞ. SORUNSUZ ÇALIŞIR DURUMDA.

  TLSold
 • 1930'LARIN AVRUPA İMALATI, HARİKA EL İŞÇİLİKLİ, PORSELEN KÖPEKLİ KADIN BİBLO. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 23 cm.-GAYET İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. RESİMDEKİ HARİKA BİBLO.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  1930'LARIN AVRUPA İMALATI, HARİKA EL İŞÇİLİKLİ, PORSELEN KÖPEKLİ KADIN BİBLO. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 23 cm.-GAYET İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. RESİMDEKİ HARİKA BİBLO.

  TLSold
 • N. LEONTARİTİS ESPRESSO FİNCANI, PORSELEN FİNCAN. ESKİ YUNAN MOTİFLİ. BİZDEKİ TÜRK KAHVESİ FİNCANI EBATINDA. KOLEKSİYONLUK.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  N. LEONTARİTİS ESPRESSO FİNCANI, PORSELEN FİNCAN. ESKİ YUNAN MOTİFLİ. BİZDEKİ TÜRK KAHVESİ FİNCANI EBATINDA. KOLEKSİYONLUK.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  TLSold
 • SIRADIŞI. ESKİLERDEN, AKITMA DESENLİ PORSELEN KÜÇÜK MEZE TABAĞI. AVRUPA İMALATI. EBAT:22x14 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  SIRADIŞI. ESKİLERDEN, AKITMA DESENLİ PORSELEN KÜÇÜK MEZE TABAĞI. AVRUPA İMALATI. EBAT:22x14 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 80'Lİ YILLARDAN KALMA, KUTUSUNDA 12 ADET KÜÇÜK , MISIR FORMUNDA ÇAKI. DEPODAN ÇIKMA VE TERTEMİZ. ÇAKILARIN KAPALI HALDE EBATI 6 cm.-DEPODAN ÇIKMA. ÇOK TEMİZ DURUMDALAR.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  80'Lİ YILLARDAN KALMA, KUTUSUNDA 12 ADET KÜÇÜK , MISIR FORMUNDA ÇAKI. DEPODAN ÇIKMA VE TERTEMİZ. ÇAKILARIN KAPALI HALDE EBATI 6 cm.-DEPODAN ÇIKMA. ÇOK TEMİZ DURUMDALAR.

  TLSold
 • TUTANKAMON RESİMLİ, SIRADIŞI GOBLEN PANO. AHŞAP ÇERÇEVEDE. EBAT: 54x47 cm.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. EKSİĞİ YIRTIĞI VEYA KUSURU BULUNMUYOR. ÇERÇEVESİ BİRAZ AŞINMIŞ.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  TUTANKAMON RESİMLİ, SIRADIŞI GOBLEN PANO. AHŞAP ÇERÇEVEDE. EBAT: 54x47 cm.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. EKSİĞİ YIRTIĞI VEYA KUSURU BULUNMUYOR. ÇERÇEVESİ BİRAZ AŞINMIŞ.

  TLSold
 • MARTİNİK ADASINDAN ALINMIŞ, DOĞAL RATTENDAN YAPILMIŞ, EL İŞÇİLİĞİ 2 ADET DEKOR TABAK. ÇEREZLİK. ÇAPLARI YAKLAŞIK 12 cm.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  MARTİNİK ADASINDAN ALINMIŞ, DOĞAL RATTENDAN YAPILMIŞ, EL İŞÇİLİĞİ 2 ADET DEKOR TABAK. ÇEREZLİK. ÇAPLARI YAKLAŞIK 12 cm.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  TLSold
 • TAKRİBİ EN AZ 70 SENELİK PİRİNÇ SEYEHAT HOKKASI. ÜZERİ GÜMÜŞ YAPRAK KABARTMA KAPLAMA. KAPAĞI ÇEVİRİLEREK AÇILIYOR. NADİR. ÇAPI YAKLAŞIK 4- 5 cm CİVARI.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE DİRİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  TAKRİBİ EN AZ 70 SENELİK PİRİNÇ SEYEHAT HOKKASI. ÜZERİ GÜMÜŞ YAPRAK KABARTMA KAPLAMA. KAPAĞI ÇEVİRİLEREK AÇILIYOR. NADİR. ÇAPI YAKLAŞIK 4- 5 cm CİVARI.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE DİRİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • TAKRİBİ EN AZ 70-80 YILLIK ATÖLYE İŞİ ÇİNİ SÜRAHİ. AVRUPA İMALATI. ÜZERİ EL BOYAMA. HARİKA BİR SANATÇILIK. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 20 cm.-İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  TAKRİBİ EN AZ 70-80 YILLIK ATÖLYE İŞİ ÇİNİ SÜRAHİ. AVRUPA İMALATI. ÜZERİ EL BOYAMA. HARİKA BİR SANATÇILIK. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 20 cm.-İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ALMAN KUNDO AKARSANİYELİ ESKİ SAAT MEKANİZMASI. TAKRİBİ 80'Lİ YILLAR. KALEM PİL İLE ÇALIŞIYOR. METAL KASA. ÇAPI: 10 cm.-ÇALIŞIR HALDE VE TERTEMİZ.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  ALMAN KUNDO AKARSANİYELİ ESKİ SAAT MEKANİZMASI. TAKRİBİ 80'Lİ YILLAR. KALEM PİL İLE ÇALIŞIYOR. METAL KASA. ÇAPI: 10 cm.-ÇALIŞIR HALDE VE TERTEMİZ.

  TLSold
 • ESKİ FRANSIZ CUE MARKA GÜL KÖKÜNDEN İMAL PİPO.-ÖZEL PİPO. ÇOK İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ÇOK İYİ KULLANILMIŞ.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  ESKİ FRANSIZ CUE MARKA GÜL KÖKÜNDEN İMAL PİPO.-ÖZEL PİPO. ÇOK İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ÇOK İYİ KULLANILMIŞ.

  TLSold
 • ESKİ GÜMÜŞ KAPLMAMA İNGİLİZ FORM İKİ ADET TEKLİ ŞAMDAN. AĞIR ÜRÜNLER. TAHMİNEN BRONZ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMADIR. KAPLAMASI YOĞUNDUR. YERDEN YÜKSEKLİKLERİ 22 cm.-KAPLAMASI ZAMANA BAĞLI DOĞAL HAFİF AŞINMALAR YAŞAMIŞ. PARLATILINCA İLK GÜNKÜ GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞUR. MUADİLLERİNDEN DAHA BİR KALİTELİDİR.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  ESKİ GÜMÜŞ KAPLMAMA İNGİLİZ FORM İKİ ADET TEKLİ ŞAMDAN. AĞIR ÜRÜNLER. TAHMİNEN BRONZ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMADIR. KAPLAMASI YOĞUNDUR. YERDEN YÜKSEKLİKLERİ 22 cm.-KAPLAMASI ZAMANA BAĞLI DOĞAL HAFİF AŞINMALAR YAŞAMIŞ. PARLATILINCA İLK GÜNKÜ GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞUR. MUADİLLERİNDEN DAHA BİR KALİTELİDİR.

  TLSold
 • ANTİKA LİMOGES PORSELEN KUTU. EBAT: 7x5 cm.-KAPAK BOYAMALARINDA SİLİNME VAR. ÇOK ESKİDİR KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  ANTİKA LİMOGES PORSELEN KUTU. EBAT: 7x5 cm.-KAPAK BOYAMALARINDA SİLİNME VAR. ÇOK ESKİDİR KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ESKİ SATSUMA EL YAPIMI MUHTEŞEM PORSELEN KÜP 2. HANEDAN RESİMLİ. TAM BİR KLASİK.. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 11,5 cm-TOMBUL FORM, KUSURSUZ KONDİSYONDA OLUP, HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  ESKİ SATSUMA EL YAPIMI MUHTEŞEM PORSELEN KÜP 2. HANEDAN RESİMLİ. TAM BİR KLASİK.. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 11,5 cm-TOMBUL FORM, KUSURSUZ KONDİSYONDA OLUP, HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • KÜÇÜK MARKET ARABASI MODELİ. GERÇEĞİNİN BİREBİR AYNISI. MASAÜSTÜ DEKORUU. EBAT:12x11x7 cm.-KUSURSUZ TEMİZLİKTE, SORUNSUZ.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  KÜÇÜK MARKET ARABASI MODELİ. GERÇEĞİNİN BİREBİR AYNISI. MASAÜSTÜ DEKORUU. EBAT:12x11x7 cm.-KUSURSUZ TEMİZLİKTE, SORUNSUZ.

  TLSold
 • ESKİLERDEN 2 ADET PORSELEN TAKI KUTUSU. KALP FORMUNDA. ÜZERİNDE OSMANLI YAZILARI MEVCUT. KOLEKSİYONLUK. ÇAPLARI YAKLAŞIK 4 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  ESKİLERDEN 2 ADET PORSELEN TAKI KUTUSU. KALP FORMUNDA. ÜZERİNDE OSMANLI YAZILARI MEVCUT. KOLEKSİYONLUK. ÇAPLARI YAKLAŞIK 4 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 3 ADET, DESENLİ VE TAŞLI, GÜMÜŞ KAPLAMA ÇAY KAŞIKLARI. KABARTMA DESENLİ, ÇOK ZARİF BİR GÜZELLİK. STANDART ÇAYI KAŞIKLARI EBATINDA.-ÇOK TEMİZLER VE KUSURSUZLAR.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  3 ADET, DESENLİ VE TAŞLI, GÜMÜŞ KAPLAMA ÇAY KAŞIKLARI. KABARTMA DESENLİ, ÇOK ZARİF BİR GÜZELLİK. STANDART ÇAYI KAŞIKLARI EBATINDA.-ÇOK TEMİZLER VE KUSURSUZLAR.

  TLSold
 • 2 ADET KÜÇÜK HOTWQELLS METAL ARABALAR.-ÇOK TEMİZ, KUSURSUZ İŞÇİLİK.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  2 ADET KÜÇÜK HOTWQELLS METAL ARABALAR.-ÇOK TEMİZ, KUSURSUZ İŞÇİLİK.

  TLSold
 • ESKİ FRANSIZ DAMGALI PORSELEN TAKI KUTUSU. BRONZ ÇERÇEVELİ VE KLİPSLİ. ÇAPI: YAKLAŞIK 6 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  ESKİ FRANSIZ DAMGALI PORSELEN TAKI KUTUSU. BRONZ ÇERÇEVELİ VE KLİPSLİ. ÇAPI: YAKLAŞIK 6 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ESKİ SATSUMA EL YAPIMI MUHTEŞEM PORSELEN KÜP. 2. HANEDAN RESİMLİ. TAM BİR KLASİK. ETİKETİ DAHİ ÜZERİNDEDİR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 12,5 cm-SAĞLAM VE KUSURSUZ.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  ESKİ SATSUMA EL YAPIMI MUHTEŞEM PORSELEN KÜP. 2. HANEDAN RESİMLİ. TAM BİR KLASİK. ETİKETİ DAHİ ÜZERİNDEDİR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 12,5 cm-SAĞLAM VE KUSURSUZ.

  TLSold
 • TEPSİSİ İLE BİRLİKTE 2 ADET DÖVME BAKIR ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA UZUN FİNCAN ZARFLARI. VE TABAKLARI. TOPLAM 5 PARÇA. TEPSİ ÇAPI: 24 cm.-KUSURSUZ TEMİZLİKTE. KOLEKSİYONCUSUNA.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  TEPSİSİ İLE BİRLİKTE 2 ADET DÖVME BAKIR ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA UZUN FİNCAN ZARFLARI. VE TABAKLARI. TOPLAM 5 PARÇA. TEPSİ ÇAPI: 24 cm.-KUSURSUZ TEMİZLİKTE. KOLEKSİYONCUSUNA.

  TLSold
 • YÜZÜKLERİN EFENDİSİ ORIJİNAL PATENTLİ AKSİYON FİGÜRÜ. BOYU YAKLAŞIK 16 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  YÜZÜKLERİN EFENDİSİ ORIJİNAL PATENTLİ AKSİYON FİGÜRÜ. BOYU YAKLAŞIK 16 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • YAPI KREDİ BANKASI ESKİ ANAHTARLIK.-KONDİSYONU FENA DEĞİL.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  YAPI KREDİ BANKASI ESKİ ANAHTARLIK.-KONDİSYONU FENA DEĞİL.

  TLSold
 • 2 ADET DEMİRCİ İŞİ ESKİ, PERFORJE ŞAMDANLAR. AĞIR VE MASİF BİR İMALAT. EBAT: 32x26 cm.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. ZATEN İSTENSE BİLE KONDİSYONUNA ZARAR VERMEK GÜÇ.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  2 ADET DEMİRCİ İŞİ ESKİ, PERFORJE ŞAMDANLAR. AĞIR VE MASİF BİR İMALAT. EBAT: 32x26 cm.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. ZATEN İSTENSE BİLE KONDİSYONUNA ZARAR VERMEK GÜÇ.

  TLSold
 • TAKRİBİ 50'Lİ YILLAR AVRUPA İMALATI BAKIR ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA SUNUM KASESİ, MEYVALIK, ORTA TABAĞI. ÇAPI YAKLAŞIK 19 cm.-KAPLAMASINDA YER YER YAŞINA BAĞLI DOĞAL HAFİF AŞINMALAR VAR. FORMU DİRİ, KONDİSYONU GÜZEL.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  TAKRİBİ 50'Lİ YILLAR AVRUPA İMALATI BAKIR ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA SUNUM KASESİ, MEYVALIK, ORTA TABAĞI. ÇAPI YAKLAŞIK 19 cm.-KAPLAMASINDA YER YER YAŞINA BAĞLI DOĞAL HAFİF AŞINMALAR VAR. FORMU DİRİ, KONDİSYONU GÜZEL.

  TLSold
 • ESKİLERDEN, KÜÇÜK CAM ÇEREZLİK. YILDIZ GÖBEK, ÇİZGİLİ KABARTMALI. EBAT: 10x6 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ. ÇİÇEK AĞIZLI.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  ESKİLERDEN, KÜÇÜK CAM ÇEREZLİK. YILDIZ GÖBEK, ÇİZGİLİ KABARTMALI. EBAT: 10x6 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ. ÇİÇEK AĞIZLI.

  TLSold
 • ANTİKA, SEPET FORMLU, İNGİLİZ ŞEKERLİK, SUNUMLUK / KASE. YOĞUN GÜMÜŞ KAPLAMA. KULP DAHİL EBATI: 15x13x13 cm.-KAPLAMASINDA YER YER YAŞINA BAĞLI DOĞAL HAFİF AŞINMALAR VAR. FORMU DİRİ, KONDİSYONU GÜZEL. ÇOK ZARİF VE YÜKSEK NİTELİKLİ BİR İMALATTIR.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  ANTİKA, SEPET FORMLU, İNGİLİZ ŞEKERLİK, SUNUMLUK / KASE. YOĞUN GÜMÜŞ KAPLAMA. KULP DAHİL EBATI: 15x13x13 cm.-KAPLAMASINDA YER YER YAŞINA BAĞLI DOĞAL HAFİF AŞINMALAR VAR. FORMU DİRİ, KONDİSYONU GÜZEL. ÇOK ZARİF VE YÜKSEK NİTELİKLİ BİR İMALATTIR.

  TLSold
 • MURANO SICAK CAM İŞÇİLİĞİ KÜÇÜK KÖPEK BİBLO. EBATI YAKLAŞIK 5 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  MURANO SICAK CAM İŞÇİLİĞİ KÜÇÜK KÖPEK BİBLO. EBATI YAKLAŞIK 5 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA FRANSIZ, MİNELİ VE ALTIN KAPLAMA YUSUFCUK BÖCEĞİ BROŞ. TAKRİBİ 80 YAŞINDADIR. ÇAPI YAKLAŞIK 3 BUÇUK cm.-KUSURSUZ. SANDIKTAN ÇIKMA.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  ANTİKA FRANSIZ, MİNELİ VE ALTIN KAPLAMA YUSUFCUK BÖCEĞİ BROŞ. TAKRİBİ 80 YAŞINDADIR. ÇAPI YAKLAŞIK 3 BUÇUK cm.-KUSURSUZ. SANDIKTAN ÇIKMA.

  TLSold
 • OSMANLI KILICI FORMUNDA, AĞIR VE MASİF ESKİ İŞÇİLİK. ÜZERİNDE AYET BULUNAN KÜÇÜK KILIÇ. SAP KISMI PİRİNÇ. OSMANLIDA KULLANILAN KILIÇLARDAN BİRİNİN KÜÇÜK MODELİ.  UZUNLUĞU YAKLAŞIK 25 cm.-GAYET DİRİ KONDİSYONDA. AĞIR VE MASİF BİR İMALAT. SAP PİRİNÇ, UCU ÇELİK.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  OSMANLI KILICI FORMUNDA, AĞIR VE MASİF ESKİ İŞÇİLİK. ÜZERİNDE AYET BULUNAN KÜÇÜK KILIÇ. SAP KISMI PİRİNÇ. OSMANLIDA KULLANILAN KILIÇLARDAN BİRİNİN KÜÇÜK MODELİ. UZUNLUĞU YAKLAŞIK 25 cm.-GAYET DİRİ KONDİSYONDA. AĞIR VE MASİF BİR İMALAT. SAP PİRİNÇ, UCU ÇELİK.

  TLSold