Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 1,000 TL Starting Bid: 1,000 TL Estimated: TL Losing Winning

ANTİKA 1800 SONLARI HEYKELLİ FRANSIZ ŞÖMİNE SAATİ. HEYKEL BÖLÜMÜ TUTYA METAL ALAŞIM. KAİDE MERMER, AYAKLAR PİRİNÇ. OLDUKÇA AĞIR. YERDEN YÜKSEKLİK: 54 cm. TABAN EBATI: 26x 15 cm. HEYKEL İMZALI, SAAT İNSİYALLİ.

KONDİSYON OLARAK GAYET İYİ DURUMDA. SAATİN CAMI YOK VE MAALESEF SAATİ ŞU AN İÇİN ÇALIŞMIYOR, BAKIMA İHTİYAÇ VAR. ÇOK NADİR BİR İŞÇİLİK. BAKINIZ DETAY RESİMLERİ. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • ANTİKA 1800 SONLARI HEYKELLİ FRANSIZ ŞÖMİNE SAATİ. HEYKEL BÖLÜMÜ TUTYA METAL ALAŞIM. KAİDE MERMER, AYAKLAR PİRİNÇ. OLDUKÇA AĞIR. YERDEN YÜKSEKLİK: 54 cm. TABAN EBATI: 26x 15 cm. HEYKEL İMZALI, SAAT İNSİYALLİ.-KONDİSYON OLARAK GAYET İYİ DURUMDA. SAATİN CAMI YOK VE MAALESEF SAATİ ŞU AN İÇİN ÇALIŞMIYOR, BAKIMA İHTİYAÇ VAR. ÇOK NADİR BİR İŞÇİLİK. BAKINIZ DETAY RESİMLERİ. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  ANTİKA 1800 SONLARI HEYKELLİ FRANSIZ ŞÖMİNE SAATİ. HEYKEL BÖLÜMÜ TUTYA METAL ALAŞIM. KAİDE MERMER, AYAKLAR PİRİNÇ. OLDUKÇA AĞIR. YERDEN YÜKSEKLİK: 54 cm. TABAN EBATI: 26x 15 cm. HEYKEL İMZALI, SAAT İNSİYALLİ.-KONDİSYON OLARAK GAYET İYİ DURUMDA. SAATİN CAMI YOK VE MAALESEF SAATİ ŞU AN İÇİN ÇALIŞMIYOR, BAKIMA İHTİYAÇ VAR. ÇOK NADİR BİR İŞÇİLİK. BAKINIZ DETAY RESİMLERİ. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • ANTİKA 1900 BAŞLARI, TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ GÜMÜŞ KAPLAMA ERMENİ İŞİ BUHURDANLIK. GÜMÜŞ OLMA İHTİMALİ DAHİ VAR. İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMADIK. ŞANSA. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 16 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE KONDİSYON HİÇ FENA DEĞİL. ALT KISIM VE ÜST KAPAK İKİ PARÇADAN ÇALIŞILARAK YAPILMIŞ. RESİMDEKİ ÜRÜN. BIKINIZ DETAY RESİMLERİ. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  ANTİKA 1900 BAŞLARI, TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ GÜMÜŞ KAPLAMA ERMENİ İŞİ BUHURDANLIK. GÜMÜŞ OLMA İHTİMALİ DAHİ VAR. İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMADIK. ŞANSA. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 16 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE KONDİSYON HİÇ FENA DEĞİL. ALT KISIM VE ÜST KAPAK İKİ PARÇADAN ÇALIŞILARAK YAPILMIŞ. RESİMDEKİ ÜRÜN. BIKINIZ DETAY RESİMLERİ. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • ANTİKA ART FRANSIZ, 1900 BAŞLARI NOUVEAU PİRİNÇ DÖKÜM ÇİFT HAZNELİ HOKKALIK EBAT: 31x18x8 cm-KONDİSYON OLARAK GAYET TEMİZ. ÇİFT KAPAKLI HAZNELİ, SARMAŞIK FORM, ALT KISMINDA SAYILARDAN OLUŞAN DAMGASI BULUNUYOR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR, YAŞINA GÖRE OLDUKÇA TEMİZ,

  Lot No: 3

  Lot: 3

  ANTİKA ART FRANSIZ, 1900 BAŞLARI NOUVEAU PİRİNÇ DÖKÜM ÇİFT HAZNELİ HOKKALIK EBAT: 31x18x8 cm-KONDİSYON OLARAK GAYET TEMİZ. ÇİFT KAPAKLI HAZNELİ, SARMAŞIK FORM, ALT KISMINDA SAYILARDAN OLUŞAN DAMGASI BULUNUYOR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR, YAŞINA GÖRE OLDUKÇA TEMİZ,

  TLSold
 • ANTİKA İSVİÇRE YAPIMI FLORN MARKA KURMALI KOLYE SAAT. KALP KADRANLI, GÜMÜŞ KAPLAMA.  KUSURSUZ ÇALIŞIR DURUMDA. NADİR MARKA VE MODEL.-KONDİSYON OLARAK İYİ DURUMDA. KUSURSUZ ÇALIŞIR HALDE. CAMI TEMİZ, KAPLAMALARI HAFİF VE DOĞAL ŞEKİLDE AŞINMIŞ. ÇOK NADİR... CAZİP BİR AÇILIŞLA.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  ANTİKA İSVİÇRE YAPIMI FLORN MARKA KURMALI KOLYE SAAT. KALP KADRANLI, GÜMÜŞ KAPLAMA. KUSURSUZ ÇALIŞIR DURUMDA. NADİR MARKA VE MODEL.-KONDİSYON OLARAK İYİ DURUMDA. KUSURSUZ ÇALIŞIR HALDE. CAMI TEMİZ, KAPLAMALARI HAFİF VE DOĞAL ŞEKİLDE AŞINMIŞ. ÇOK NADİR... CAZİP BİR AÇILIŞLA.

  TLSold
 • HAVA HARP OKULU MERASİM KILICI. DERİ KILIFINDA. TAKRİBİ 19540-50'Lİ YILLAR. ÇOK TEMİZ KONOİSYONDA, PİRİNÇ KABZELİ. HER ŞEYİYLE ORJİNAL.-BOYU 93 cm. ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  HAVA HARP OKULU MERASİM KILICI. DERİ KILIFINDA. TAKRİBİ 19540-50'Lİ YILLAR. ÇOK TEMİZ KONOİSYONDA, PİRİNÇ KABZELİ. HER ŞEYİYLE ORJİNAL.-BOYU 93 cm. ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • 1800 SONLARI İMALATI FRANSIZ DEPOSE DAMGALI MUHTEŞEM BİR BRONZ MÜCEVHER KUTUSU. ARTNOUVEAU. ÇOK NADİR KONAKLARA LAYIK BİR PARÇA. EBAT: 12x11x10 cm.-EN AZ 120 YILLIKTIR. YAŞINA GÖRE İYİ KONDİSYONDADIR. KIRIK VEYA ÇCATLAĞI BULUNMUYOR. ÇOK CAZİPBİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  1800 SONLARI İMALATI FRANSIZ DEPOSE DAMGALI MUHTEŞEM BİR BRONZ MÜCEVHER KUTUSU. ARTNOUVEAU. ÇOK NADİR KONAKLARA LAYIK BİR PARÇA. EBAT: 12x11x10 cm.-EN AZ 120 YILLIKTIR. YAŞINA GÖRE İYİ KONDİSYONDADIR. KIRIK VEYA ÇCATLAĞI BULUNMUYOR. ÇOK CAZİPBİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • ANTİKA PHILIPS RADYO. TEMİZ KONDİSYONDA. ÇALIŞIR HALDE FAKAT KISA DALGA OLDUĞU İÇİN YAYINI ÇEKEN BİR YERDE ANCAK TRT Yİ ÇEKER.-RADYOYU ÇEŞİTLİ AÇILARDAN GÖRMEKTESİNİZ. KONDİSYONU YAŞINA GÖRE İYİ OLMAKLA BERABER DOĞAL OLARAK YAŞININ İZLERİNİ DE TAŞIMAKTA.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  ANTİKA PHILIPS RADYO. TEMİZ KONDİSYONDA. ÇALIŞIR HALDE FAKAT KISA DALGA OLDUĞU İÇİN YAYINI ÇEKEN BİR YERDE ANCAK TRT Yİ ÇEKER.-RADYOYU ÇEŞİTLİ AÇILARDAN GÖRMEKTESİNİZ. KONDİSYONU YAŞINA GÖRE İYİ OLMAKLA BERABER DOĞAL OLARAK YAŞININ İZLERİNİ DE TAŞIMAKTA.

  TLSold
 • JAPON SAKURA / MİKASA MODEL ANTİKA, 1940'LAR ÇOK AĞIR, DERİN GÜMÜŞ KAPLAMA, ÜZERİ PİRİNÇ MALZEMELERLE DESENLENDİRİLMİŞ TORNA İŞİ VAZO. ÇOK ÖZEL BİR İŞÇİLİK. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 41 cm. TAKRİBİ 3 KİLO AĞIRLIĞINDA.-SIRADIŞI VE NADİR İŞÇİLİK. YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. BİR İKİ YERİNDE KÜÇÜK DEFORMASYONLAR VE DOĞAL OLARAK KAPLAMASINDA KARARMALAR VAR. KOLEKSİYONCULARINI PEŞİNDEN KOŞTURAN KALLAVİ İŞÇİLİK. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  JAPON SAKURA / MİKASA MODEL ANTİKA, 1940'LAR ÇOK AĞIR, DERİN GÜMÜŞ KAPLAMA, ÜZERİ PİRİNÇ MALZEMELERLE DESENLENDİRİLMİŞ TORNA İŞİ VAZO. ÇOK ÖZEL BİR İŞÇİLİK. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 41 cm. TAKRİBİ 3 KİLO AĞIRLIĞINDA.-SIRADIŞI VE NADİR İŞÇİLİK. YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. BİR İKİ YERİNDE KÜÇÜK DEFORMASYONLAR VE DOĞAL OLARAK KAPLAMASINDA KARARMALAR VAR. KOLEKSİYONCULARINI PEŞİNDEN KOŞTURAN KALLAVİ İŞÇİLİK. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • LUBİTEL ANTİKA FOTOĞRAF MAKİNESİ. DERİ KILIFINDA.-KOZMETİĞİ FENA DEĞİL. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR HALDE. BİRAZ BAKIM VE TEMİZLİK YAPILIRSA DAHA MÜKEMMEL GÖRÜNÜR.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  LUBİTEL ANTİKA FOTOĞRAF MAKİNESİ. DERİ KILIFINDA.-KOZMETİĞİ FENA DEĞİL. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR HALDE. BİRAZ BAKIM VE TEMİZLİK YAPILIRSA DAHA MÜKEMMEL GÖRÜNÜR.

  TLSold
 • TAKRİBİ 70-80 SENELİK İSFAHAN İŞÇİLİĞİ ÇİNİ AJURLU SÜRAHİ. EKOL OLARAK KÜTAHYA MOTİFLERİ TAŞIYOR. DAHA ESKİ OLMASI MUHTEMEL. MUHTEŞEM BİR İŞÇİLİK. EBAT: 21x15x14 cm.-YAŞINDAN DOLAYI YÜZEYİNDE DOĞAL KILCAL ÇATLAKLARI MEVCUT. ÇOK NADİR GEYİK BAŞI AĞIZLI. EŞSİZ BİR SANATÇILIK. KOLEKSİYONCUSU İÇİN ÇOK CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  TAKRİBİ 70-80 SENELİK İSFAHAN İŞÇİLİĞİ ÇİNİ AJURLU SÜRAHİ. EKOL OLARAK KÜTAHYA MOTİFLERİ TAŞIYOR. DAHA ESKİ OLMASI MUHTEMEL. MUHTEŞEM BİR İŞÇİLİK. EBAT: 21x15x14 cm.-YAŞINDAN DOLAYI YÜZEYİNDE DOĞAL KILCAL ÇATLAKLARI MEVCUT. ÇOK NADİR GEYİK BAŞI AĞIZLI. EŞSİZ BİR SANATÇILIK. KOLEKSİYONCUSU İÇİN ÇOK CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • ANTİKA BÜYÜK BOY HOLLANDA SAATİ. AHŞAP KASA. SARKAÇLI VE ARMUDİ PİRİNÇ AĞIRLIKLI. KOZMETİK OLARAK ÇOK İYİ DURUMDA. AĞIRLIKLARI HARİÇ KASA EBATI: 62 x 26 x 16 cm.-SAAT SORUNSUZ ÇILIŞIR DURUMDA. KONDİSYONU GAYET TEMİZ. TAÇLARI VE SARI GÖRÜNEN YERLERİ PİRİNÇ MALZEME. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  ANTİKA BÜYÜK BOY HOLLANDA SAATİ. AHŞAP KASA. SARKAÇLI VE ARMUDİ PİRİNÇ AĞIRLIKLI. KOZMETİK OLARAK ÇOK İYİ DURUMDA. AĞIRLIKLARI HARİÇ KASA EBATI: 62 x 26 x 16 cm.-SAAT SORUNSUZ ÇILIŞIR DURUMDA. KONDİSYONU GAYET TEMİZ. TAÇLARI VE SARI GÖRÜNEN YERLERİ PİRİNÇ MALZEME. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • ANTİKA ORGA MARKA KRİL ALFABESİ OLMASI İTİBARIYLE ÇOK NADİR ÇIKAR. CAM TUŞ DAKTİLO. 1930-40'LI YILLARDA ALMANYA BERLİN'DE ÜRETİLMİŞ. ÇOK AĞIR.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR, BİR EKSİĞİ GÖRÜNMÜYOR. TUŞLAR BASIYOR FAKAT SIKIŞMA OLİYOR. ŞARYO ÇALIŞIYOR. YAĞLARI KATILAŞMIŞ. BAKIM VE TEMİZLİK . ÇOK NADİRDİR. HALİYLE DİYORUZ.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  ANTİKA ORGA MARKA KRİL ALFABESİ OLMASI İTİBARIYLE ÇOK NADİR ÇIKAR. CAM TUŞ DAKTİLO. 1930-40'LI YILLARDA ALMANYA BERLİN'DE ÜRETİLMİŞ. ÇOK AĞIR.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR, BİR EKSİĞİ GÖRÜNMÜYOR. TUŞLAR BASIYOR FAKAT SIKIŞMA OLİYOR. ŞARYO ÇALIŞIYOR. YAĞLARI KATILAŞMIŞ. BAKIM VE TEMİZLİK . ÇOK NADİRDİR. HALİYLE DİYORUZ.

  TLSold
 • ESKİ SATSUMA EL YAPIMI MUHTEŞEM PORSELEN KÜP. 2. HANEDAN RESİMLİ. TAM BİR KLASİK. ETİKETİ DAHİ ÜZERİNDEDİR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 12,5 cm-TOMBUL FORM, KUSURSUZ KONDİSYONDA OLUP, HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  ESKİ SATSUMA EL YAPIMI MUHTEŞEM PORSELEN KÜP. 2. HANEDAN RESİMLİ. TAM BİR KLASİK. ETİKETİ DAHİ ÜZERİNDEDİR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 12,5 cm-TOMBUL FORM, KUSURSUZ KONDİSYONDA OLUP, HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ÖZEL İMALAT VE SERİ LIMOGES PORCELAIN FRANCE RAYNAUD & Co. PORSELEN SUNUMLUK, ORIGINAL KUTUSUNDA. KUTU EBATI: 16x16 cm.-DOĞAL OLARAK KUSURSUZ VE HİÇ KULLANILMAMIŞ.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  ÖZEL İMALAT VE SERİ LIMOGES PORCELAIN FRANCE RAYNAUD & Co. PORSELEN SUNUMLUK, ORIGINAL KUTUSUNDA. KUTU EBATI: 16x16 cm.-DOĞAL OLARAK KUSURSUZ VE HİÇ KULLANILMAMIŞ.

  TLSold
 • KALLAVİ BOY MURANO AYKIRI , CAM VAZO. HARİKA GÖRSELE SAHİP. AĞIR VE MASİF , YEKPARE . YERDENYÜKSEKLİĞİ: 39 cm.-CAMI BOYAMA DEĞİL. KENDİ RENGİ. KUSURSUZ KONDİSYONDA OLUP, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  KALLAVİ BOY MURANO AYKIRI , CAM VAZO. HARİKA GÖRSELE SAHİP. AĞIR VE MASİF , YEKPARE . YERDENYÜKSEKLİĞİ: 39 cm.-CAMI BOYAMA DEĞİL. KENDİ RENGİ. KUSURSUZ KONDİSYONDA OLUP, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • AVRUPA İMALATI ESKİ, PİRİNÇ ÜZERİ ALTIN KAPLAMA SIRADIŞI BROŞ. KADETRAL FİGÜRLÜ. EBAT: 4x3 cm. CİVARINDA.-TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  AVRUPA İMALATI ESKİ, PİRİNÇ ÜZERİ ALTIN KAPLAMA SIRADIŞI BROŞ. KADETRAL FİGÜRLÜ. EBAT: 4x3 cm. CİVARINDA.-TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ANTİKA SOVYET SOSYALİST DÖNEMİ İMALATI DAMGALI PORSELEN BİBLO. BOYU: 31 cm. ARTIK ÇOK DAHA NADİR ÇIKIYOR BU DAMGA.-SON GÖRSELDEKİ GİBİ ÜRETİM AŞAMASINDAN KAYNAKLI İNCE BİR İZ MEVCUT TABANINDA. KIRIK VEYA ÇATLAK DEĞİL.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  ANTİKA SOVYET SOSYALİST DÖNEMİ İMALATI DAMGALI PORSELEN BİBLO. BOYU: 31 cm. ARTIK ÇOK DAHA NADİR ÇIKIYOR BU DAMGA.-SON GÖRSELDEKİ GİBİ ÜRETİM AŞAMASINDAN KAYNAKLI İNCE BİR İZ MEVCUT TABANINDA. KIRIK VEYA ÇATLAK DEĞİL.

  TLSold
 • ÜNLÜ "KUTANİ CHINA" DAMGALI JAPON İMALATI PORSELEN KAHVE FİNCANI. TAMAMEN EL BOYAMA. KOLEKSİYONCULARI PEŞİNDEN KOŞTURAN BİR DAMGA.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. EBAT OLARAK TÜNK KAHVESİ FİNCANI EBATINDADIR.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  ÜNLÜ "KUTANİ CHINA" DAMGALI JAPON İMALATI PORSELEN KAHVE FİNCANI. TAMAMEN EL BOYAMA. KOLEKSİYONCULARI PEŞİNDEN KOŞTURAN BİR DAMGA.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. EBAT OLARAK TÜNK KAHVESİ FİNCANI EBATINDADIR.

  TLSold
 • AVRUPA İMALATI, 1930'LARDAN. DERİ ÇANTASINDA BERBER TAKIMI. 9 PARÇADAN OLUŞMAKTA. 3 ADET TARAK VE MALZEME KUTULARI. TARAK, AYNA VS. KUTU EBATI: 30x13 cm.-KONDİSYON ALARAK İYİ DURUMDALAR. KUTULARDAN BİRİNİN AĞIZ KENARINDA ÇATLAK VAR. BAŞKA DA BİR SORUNU YOK. RESİMDEKİ ÜRÜN. CAZİP BİR AÇILIŞLA.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  AVRUPA İMALATI, 1930'LARDAN. DERİ ÇANTASINDA BERBER TAKIMI. 9 PARÇADAN OLUŞMAKTA. 3 ADET TARAK VE MALZEME KUTULARI. TARAK, AYNA VS. KUTU EBATI: 30x13 cm.-KONDİSYON ALARAK İYİ DURUMDALAR. KUTULARDAN BİRİNİN AĞIZ KENARINDA ÇATLAK VAR. BAŞKA DA BİR SORUNU YOK. RESİMDEKİ ÜRÜN. CAZİP BİR AÇILIŞLA.

  TLSold
 • ANTİKA FRANSIZ ART NOUVEU 1900 BAŞLARI İMALATI ÇİFT HAZNELİ PİRİNÇ DÖKÜM HOKKA. OLDUKÇA AĞIR . EBAT: 30x16x15 cm.-YÜZEYSEL AŞINMALARLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. BKZ. DETAY RESİMLERİ.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  ANTİKA FRANSIZ ART NOUVEU 1900 BAŞLARI İMALATI ÇİFT HAZNELİ PİRİNÇ DÖKÜM HOKKA. OLDUKÇA AĞIR . EBAT: 30x16x15 cm.-YÜZEYSEL AŞINMALARLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. BKZ. DETAY RESİMLERİ.

  TLSold
 • CUMHURİYET DÖNEMİ SİYAH MERMER KAİDELİ ÇİFTLİ BRONZ HOKKA.-YAŞINA GÖRE GAYET İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. EBATI: 30x15 cm, OLDUKÇA EBATLI VE AĞIRDIR. AĞIRLIĞI 900 GRAM . EBATI: 24x18 cm. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  CUMHURİYET DÖNEMİ SİYAH MERMER KAİDELİ ÇİFTLİ BRONZ HOKKA.-YAŞINA GÖRE GAYET İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. EBATI: 30x15 cm, OLDUKÇA EBATLI VE AĞIRDIR. AĞIRLIĞI 900 GRAM . EBATI: 24x18 cm. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA 1900 BAŞLARI İMALATI ALMAN,WAGNER&APEL DAMGALI PORSELEN ÇOCUK BİBLOSU. ÇOK NADİR BİR DAMGADIR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 18 cm.-TEMİZ DURUMDA VE ETSİKSİZ. SARKAÇLI MODEL. SAATİ ÇALIŞOR GONGLARI İSE ÇALMIYOR. KURMALARINDA PROBLEM YOK. BASİT BİR YAĞSIZLIK SORUNU. . KURMA KOLU MEVCUT. NADİR ÇIKAR. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  ANTİKA 1900 BAŞLARI İMALATI ALMAN,WAGNER&APEL DAMGALI PORSELEN ÇOCUK BİBLOSU. ÇOK NADİR BİR DAMGADIR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 18 cm.-TEMİZ DURUMDA VE ETSİKSİZ. SARKAÇLI MODEL. SAATİ ÇALIŞOR GONGLARI İSE ÇALMIYOR. KURMALARINDA PROBLEM YOK. BASİT BİR YAĞSIZLIK SORUNU. . KURMA KOLU MEVCUT. NADİR ÇIKAR. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • VİNTAGE YAKIN DÖNEM İMALATI ŞANSI TEMSİL EDEN , YUNU VE YADE ALTIN BULAN KARI KOCA ÇİFT PORSELEN BİBLOLAR. TAMAMEN EL BOYAMA. BOYLARI: 18 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ OLUP KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ÇOK GÜZEL BİR İŞÇİLİK.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  VİNTAGE YAKIN DÖNEM İMALATI ŞANSI TEMSİL EDEN , YUNU VE YADE ALTIN BULAN KARI KOCA ÇİFT PORSELEN BİBLOLAR. TAMAMEN EL BOYAMA. BOYLARI: 18 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ OLUP KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ÇOK GÜZEL BİR İŞÇİLİK.

  TLSold
 • 1900 BAŞLARI FRANSIZ PONTIAC KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. NADİR BİR MARKA. KÖRÜĞÜ SAĞLAM. MEKANİZKASI ÇALIŞIR HALDE.-MERCEKLERİ TEMİZCE. YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BERABER YAŞINA GÖRE TEMİZ SAYILABİLECEK BİR MAKİNEDİR. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  1900 BAŞLARI FRANSIZ PONTIAC KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. NADİR BİR MARKA. KÖRÜĞÜ SAĞLAM. MEKANİZKASI ÇALIŞIR HALDE.-MERCEKLERİ TEMİZCE. YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BERABER YAŞINA GÖRE TEMİZ SAYILABİLECEK BİR MAKİNEDİR. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • TAKRİBİ 40-50'Lİ YILLARIN AVRUPA İMALATI CAM LİKÖR TAKIMI. ÇOK ÖZEL İŞÇİLİK VE ZARİF ÜRÜNLER. KARAF BOYU: KAPAK DAHİL 21 cm. KADEH BOYU YAKLAŞIK 8 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR. TEMİZ DURUMDALAR. CAM KAPAK ORJİNAL Mİ TAM EMİN OLAMADIK. DEĞİLSE DE BİREBİR UYMUŞ.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  TAKRİBİ 40-50'Lİ YILLARIN AVRUPA İMALATI CAM LİKÖR TAKIMI. ÇOK ÖZEL İŞÇİLİK VE ZARİF ÜRÜNLER. KARAF BOYU: KAPAK DAHİL 21 cm. KADEH BOYU YAKLAŞIK 8 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR. TEMİZ DURUMDALAR. CAM KAPAK ORJİNAL Mİ TAM EMİN OLAMADIK. DEĞİLSE DE BİREBİR UYMUŞ.

  TLSold
 • ANTİKA AGFA VARIO MODEL KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ.-MEKANİĞİ ÇALIŞIR HALDE. KÖRÜKLERİ SAĞLAM. MERCEKLERİ SAĞLAM. YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE İYİ KONDİSYONDA DENİLEBİLİR. DETAYLI TEMİZLİKLE KENDİNE GELİR.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  ANTİKA AGFA VARIO MODEL KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ.-MEKANİĞİ ÇALIŞIR HALDE. KÖRÜKLERİ SAĞLAM. MERCEKLERİ SAĞLAM. YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE İYİ KONDİSYONDA DENİLEBİLİR. DETAYLI TEMİZLİKLE KENDİNE GELİR.

  TLSold
 • 1930'LARIN AVRUPA İMALATI, HARİKA EL İŞÇİLİKLİ, PORSELEN KÖPEKLİ KADIN BİBLO. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 23 cm.-GAYET İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. RESİMDEKİ HARİKA BİBLO.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  1930'LARIN AVRUPA İMALATI, HARİKA EL İŞÇİLİKLİ, PORSELEN KÖPEKLİ KADIN BİBLO. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 23 cm.-GAYET İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. RESİMDEKİ HARİKA BİBLO.

  TLSold
 • MURANO KOPARTMA İŞÇİLİKLİ MARUL FORMUNDA PEMBE HARELİ, YARI OPALİN CAM LOKUMLUK. BOYAMA DEĞİL KENDİ RENGİ. YEKPARE. ÇAPI: 17 cm.-KUSURSUZ İŞÇİLİK, KUSURSUZ KONDİSYON. KIRIK VEYA ÇATLAK BULUNMUYOR.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  MURANO KOPARTMA İŞÇİLİKLİ MARUL FORMUNDA PEMBE HARELİ, YARI OPALİN CAM LOKUMLUK. BOYAMA DEĞİL KENDİ RENGİ. YEKPARE. ÇAPI: 17 cm.-KUSURSUZ İŞÇİLİK, KUSURSUZ KONDİSYON. KIRIK VEYA ÇATLAK BULUNMUYOR.

  TLSold
 • D'ARTISTE FRANSIZ PORSELEN KAHVE FİNCANI. YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN BOYDADIR. TABAK ÇAPI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BU ÖLÇÜYLE MUKAYESE EDİNİZ.-KUSURSUZ DURUMDA.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  D'ARTISTE FRANSIZ PORSELEN KAHVE FİNCANI. YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN BOYDADIR. TABAK ÇAPI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BU ÖLÇÜYLE MUKAYESE EDİNİZ.-KUSURSUZ DURUMDA.

  TLSold
 • TAKRİBİ 70'Lİ YILLARIN İMALATIN KOMPLE ALEMİNYUM/ANTİMİNYUM METAL ALAŞIM DÖKÜM, GERÇEK BİR KOÇ BAŞI BÜYÜKLÜĞÜNDE METAL HEYKELCİK, DUVAR DEKORU. EBAT: 39x27x17 cm. AĞIRLIĞI: 2 KİLO.-BRONZ GÖRÜNÜMLÜ. ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ İŞÇİLİK. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  TAKRİBİ 70'Lİ YILLARIN İMALATIN KOMPLE ALEMİNYUM/ANTİMİNYUM METAL ALAŞIM DÖKÜM, GERÇEK BİR KOÇ BAŞI BÜYÜKLÜĞÜNDE METAL HEYKELCİK, DUVAR DEKORU. EBAT: 39x27x17 cm. AĞIRLIĞI: 2 KİLO.-BRONZ GÖRÜNÜMLÜ. ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ İŞÇİLİK. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • 1900 BAŞLARI İMALATI METAL MALZEMEDEN İMAL ŞİŞE VEYA BARDAK KOYMAK İÇİN İMAL EDİLMİŞ ASKILI KASA. AVRUPA'DA BU TİP OBJELERİ MEYHANELERDE SERVİS YAPMAK İÇİN KULLANILIRDI.-KULP KISMI HARİÇ EBAT: 26x17x12 cm. ÇOK NADİR BİR OBJEDİR. TAM MANASIYLA KOLEKSİYONLUK. YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BERABER GÜNÜMÜZE İYİ GELMİŞ. RESİMDEKİ OBJE.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  1900 BAŞLARI İMALATI METAL MALZEMEDEN İMAL ŞİŞE VEYA BARDAK KOYMAK İÇİN İMAL EDİLMİŞ ASKILI KASA. AVRUPA'DA BU TİP OBJELERİ MEYHANELERDE SERVİS YAPMAK İÇİN KULLANILIRDI.-KULP KISMI HARİÇ EBAT: 26x17x12 cm. ÇOK NADİR BİR OBJEDİR. TAM MANASIYLA KOLEKSİYONLUK. YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BERABER GÜNÜMÜZE İYİ GELMİŞ. RESİMDEKİ OBJE.

  TLSold
 • TAMAMEN EL YAPIMI NADİR VE ANTİKA HİNT GELENEKSEL TİYATRO SANATININ KATHPUTLI (OYUNCAK KUKLA) BEBEKLERİ. NADİR BİR ÜRÜN. BOYLARI YAKLAŞIK 45-50 SANTİM CİVARINDA.-KADIN VE ERKEK KARAKTER. KUMAŞ, BONCUK VB. MALZEMELERDEN İMAL. İPLERİ KOPMUŞ. İPLERİNİ YENİDEN DİZAYN ETMEK GEREKİR. AZ BİR BAKIM VE TEMİZLİĞİ VAR. BUNLARLA BİRLİKTE GAYET İYİ DURUMDALAR.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  TAMAMEN EL YAPIMI NADİR VE ANTİKA HİNT GELENEKSEL TİYATRO SANATININ KATHPUTLI (OYUNCAK KUKLA) BEBEKLERİ. NADİR BİR ÜRÜN. BOYLARI YAKLAŞIK 45-50 SANTİM CİVARINDA.-KADIN VE ERKEK KARAKTER. KUMAŞ, BONCUK VB. MALZEMELERDEN İMAL. İPLERİ KOPMUŞ. İPLERİNİ YENİDEN DİZAYN ETMEK GEREKİR. AZ BİR BAKIM VE TEMİZLİĞİ VAR. BUNLARLA BİRLİKTE GAYET İYİ DURUMDALAR.

  TLSold
 • ADOX MARKA ANTİKA KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. DERİ KILIFINDA.-KONDİSYON OLARAK , YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE GAYET İYİ DİYEBİLİRİZ. MEKANİĞİ ÇALIŞIYOR. MERCEKLERİ TEMİZ. KÖRÜĞÜ SAĞLAM.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  ADOX MARKA ANTİKA KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. DERİ KILIFINDA.-KONDİSYON OLARAK , YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE GAYET İYİ DİYEBİLİRİZ. MEKANİĞİ ÇALIŞIYOR. MERCEKLERİ TEMİZ. KÖRÜĞÜ SAĞLAM.

  TLSold
 • ANTİKA 70-80 SENELİK İSPİRTO OCAĞI, KANDİL / LAMBA. METAL MALZEME. EBAT: 9x9x6 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞAMAKLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE İYİ DURUMDA. KULLANMAYA MÜSAİT . DELİK VE KUSUR BULUNMUYOR.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  ANTİKA 70-80 SENELİK İSPİRTO OCAĞI, KANDİL / LAMBA. METAL MALZEME. EBAT: 9x9x6 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞAMAKLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE İYİ DURUMDA. KULLANMAYA MÜSAİT . DELİK VE KUSUR BULUNMUYOR.

  TLSold
 • İTALYAN, CLADUIE BERNINO ÇİNİ ATÖLYESİ İMLATI, VE ALTINDA SANATÇININ BİZZAT İMZASI BULUNAN , TAMAMEN SANATÇI İŞİ, EL BOYAMA, ÇİNİ SÜRAHİ. KULP DAHİL EBAT: 18x15x14 cm.-GENEL KONDİSYON GAYET İYİ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KOLEKSİYONCULARI PEŞİNDEN KOŞTURAN BİR İMZA. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  İTALYAN, CLADUIE BERNINO ÇİNİ ATÖLYESİ İMLATI, VE ALTINDA SANATÇININ BİZZAT İMZASI BULUNAN , TAMAMEN SANATÇI İŞİ, EL BOYAMA, ÇİNİ SÜRAHİ. KULP DAHİL EBAT: 18x15x14 cm.-GENEL KONDİSYON GAYET İYİ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KOLEKSİYONCULARI PEŞİNDEN KOŞTURAN BİR İMZA. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • 1943 , ÜNLÜ RESSAM "WİLLİAM EDGAR FAGER" İMZALI, TUAL ÜZERİ YAĞLIBOYA, PROFESYONEL BİR RESİM. YURTDIŞINDA BİNLERCE DOLARA ALICI BULAN BİR İSİM.-ÇERÇEVE EBATI: 38x33 cm. RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ KONDİSYON GAYET İYİ. İMZA İÇİN DETAY RESİMLERİ İNCELEYİN LÜTFEN. YIRTIK VEYA DEFORMASYON YOK. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  1943 , ÜNLÜ RESSAM "WİLLİAM EDGAR FAGER" İMZALI, TUAL ÜZERİ YAĞLIBOYA, PROFESYONEL BİR RESİM. YURTDIŞINDA BİNLERCE DOLARA ALICI BULAN BİR İSİM.-ÇERÇEVE EBATI: 38x33 cm. RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ KONDİSYON GAYET İYİ. İMZA İÇİN DETAY RESİMLERİ İNCELEYİN LÜTFEN. YIRTIK VEYA DEFORMASYON YOK. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • 1940-50'Lİ YILLARDAN MUHTEŞEM BİR HAMAM TASI. KAPALI ÇARŞI HATIRA İŞÇİLİĞİ. PİRİNÇ MALZEMEDEN İMAL. AYYILDIZ KABARTMA RESİMLİ. ÇAPI: 20 cm. AĞIRLIĞI 200 GRAM.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE KONDİSYON OLARAK FORMUNU İYİ KORUMUŞ. KENAR KISMINDA GÖZE BATMAYAN 5 MİLİMLİK BİR ARALANMA VAR. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  1940-50'Lİ YILLARDAN MUHTEŞEM BİR HAMAM TASI. KAPALI ÇARŞI HATIRA İŞÇİLİĞİ. PİRİNÇ MALZEMEDEN İMAL. AYYILDIZ KABARTMA RESİMLİ. ÇAPI: 20 cm. AĞIRLIĞI 200 GRAM.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE KONDİSYON OLARAK FORMUNU İYİ KORUMUŞ. KENAR KISMINDA GÖZE BATMAYAN 5 MİLİMLİK BİR ARALANMA VAR. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • 1950'LER AVRUPA İMALATI CAM GÖVDELİ GAZ LAMBASI. MEKANIZMA ÇOK TEMİZ. FİTİLİ YENİ. ÇALIŞIR HALDE. BÜYÜK EBAT. LAMBA CAMI DAHİL YÜKSEKLİĞİ : 40 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. YAŞINA GÖRE ÇOK TEMİZ. ÇOK CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  1950'LER AVRUPA İMALATI CAM GÖVDELİ GAZ LAMBASI. MEKANIZMA ÇOK TEMİZ. FİTİLİ YENİ. ÇALIŞIR HALDE. BÜYÜK EBAT. LAMBA CAMI DAHİL YÜKSEKLİĞİ : 40 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. YAŞINA GÖRE ÇOK TEMİZ. ÇOK CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • ESKİ SATSUMA EL YAPIMI MUHTEŞEM PORSELEN KÜP 2. HANEDAN RESİMLİ. TAM BİR KLASİK.. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 11,5 cm-TOMBUL FORM, KUSURSUZ KONDİSYONDA OLUP, HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  ESKİ SATSUMA EL YAPIMI MUHTEŞEM PORSELEN KÜP 2. HANEDAN RESİMLİ. TAM BİR KLASİK.. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 11,5 cm-TOMBUL FORM, KUSURSUZ KONDİSYONDA OLUP, HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 1977 YILI, 50. ANISI PORSELEN ALMAN SOĞUK DAMGALI BİRA KUPASI / ZINN KAPAKLI TANKARD. 50'LİK DİYE TABİR EDİLEN KLASİK EBAT.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  1977 YILI, 50. ANISI PORSELEN ALMAN SOĞUK DAMGALI BİRA KUPASI / ZINN KAPAKLI TANKARD. 50'LİK DİYE TABİR EDİLEN KLASİK EBAT.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ.

  TLSold
 • 1950'Lİ YILLAR METAL KAPAKLI UZUN FORM CAM BAHARATLIKLAR. 8 ADET UZUN ŞİŞE VE METAL HAZNESİYLE BİRLİKTE. SIRADIŞI FORMDA. HERBİR CAM BAHARATLIĞIN BOYU 18 cm. ÇAPLARI YAKLAŞIK 3-4 cm CİVARINDA.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI YOK. GAYET İYİ KONDİSYONDALAR. TAM SET.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  1950'Lİ YILLAR METAL KAPAKLI UZUN FORM CAM BAHARATLIKLAR. 8 ADET UZUN ŞİŞE VE METAL HAZNESİYLE BİRLİKTE. SIRADIŞI FORMDA. HERBİR CAM BAHARATLIĞIN BOYU 18 cm. ÇAPLARI YAKLAŞIK 3-4 cm CİVARINDA.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI YOK. GAYET İYİ KONDİSYONDALAR. TAM SET.

  TLSold
 • FULNES, JAPON İMALATI, KURMALI ERKEK SAATİ. KURMALISI ÇOK NADİR. ÜNLÜ JAPON SAAT FİRMASI. ORJİNAL SAATİ.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA VE SORUNSUZ ÇALIŞIR HALDE. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ İLE.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  FULNES, JAPON İMALATI, KURMALI ERKEK SAATİ. KURMALISI ÇOK NADİR. ÜNLÜ JAPON SAAT FİRMASI. ORJİNAL SAATİ.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA VE SORUNSUZ ÇALIŞIR HALDE. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ İLE.

  TLSold
 • ANTİKA 1800 SONLARI İMALATI VİCTORİAN , TAMAMEN ATÖLYE İŞİ EL BOYAMA KRİSTAL İKİ ADET LİKÖR BARDAKLARI. DESENLERİ GERÇEK ALTIN İLE EL BOYAMA. ÇOK İNCE LİKÖR KADEHLERİ. BOYLARI 11 cm.-ALTIN BOYAMALARI ZAMANA BİR MİKTAR BOYUN EĞMİŞ VE SOLUKLAŞMIŞ. KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR. MUHTEŞEM İŞÇİLİKLER. SARAYLARDA KULLANILAN BİR ÜRÜN. CAZİP BİR AÇILIŞLA.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  ANTİKA 1800 SONLARI İMALATI VİCTORİAN , TAMAMEN ATÖLYE İŞİ EL BOYAMA KRİSTAL İKİ ADET LİKÖR BARDAKLARI. DESENLERİ GERÇEK ALTIN İLE EL BOYAMA. ÇOK İNCE LİKÖR KADEHLERİ. BOYLARI 11 cm.-ALTIN BOYAMALARI ZAMANA BİR MİKTAR BOYUN EĞMİŞ VE SOLUKLAŞMIŞ. KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR. MUHTEŞEM İŞÇİLİKLER. SARAYLARDA KULLANILAN BİR ÜRÜN. CAZİP BİR AÇILIŞLA.

  TLSold
 • ŞARAP VE MUTFAK TEMALI AHŞAP, 60'LI YILLARDAN DİAROMA PANO / TABLO / TABELA / MUTFAK/ BAR DEKORU. EBAT: 31x23 cm.-TAMAMEN AHŞAP MALZEME EL YAPIMI. TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  ŞARAP VE MUTFAK TEMALI AHŞAP, 60'LI YILLARDAN DİAROMA PANO / TABLO / TABELA / MUTFAK/ BAR DEKORU. EBAT: 31x23 cm.-TAMAMEN AHŞAP MALZEME EL YAPIMI. TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 19.YÜZYIL İMALATI, MARKANIN O DÖNEM DAMGASINI TAŞIYAN GOEBEL ÇOCUK PORSELEN BİBLO. EN ESKİ İMALATLARDAN. ALMAN MALI. BOYU: 12 cm.-SOL ELİN ÜSTÜNDE DİKKAT ÇEKMEYEN 5 MİLİMLİK KÜÇÜK BİR REVİZYON VAR. FARKEDİLMİYOR. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  19.YÜZYIL İMALATI, MARKANIN O DÖNEM DAMGASINI TAŞIYAN GOEBEL ÇOCUK PORSELEN BİBLO. EN ESKİ İMALATLARDAN. ALMAN MALI. BOYU: 12 cm.-SOL ELİN ÜSTÜNDE DİKKAT ÇEKMEYEN 5 MİLİMLİK KÜÇÜK BİR REVİZYON VAR. FARKEDİLMİYOR. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  TLSold
 • ÇEKOSLAVAK BOHEMIA KESİM KESME KRISTAL GONDOL, 28x15x10,5 SANTİM EBATLARINDA GÖRSELİ MUHTEŞEM-TEMİZ VE SORUNSUZ

  Lot No: 47

  Lot: 47

  ÇEKOSLAVAK BOHEMIA KESİM KESME KRISTAL GONDOL, 28x15x10,5 SANTİM EBATLARINDA GÖRSELİ MUHTEŞEM-TEMİZ VE SORUNSUZ

  TLSold
 • 1930'LARIN ÜRETİMİ GOEBEL BİBLO. BU BİBLOLARIN ETİKETLİ DÖNEMİ VE ALTINDAKİ ETİKET MAASEF DÜŞMÜŞ. EBAT: 8x8x6 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  1930'LARIN ÜRETİMİ GOEBEL BİBLO. BU BİBLOLARIN ETİKETLİ DÖNEMİ VE ALTINDAKİ ETİKET MAASEF DÜŞMÜŞ. EBAT: 8x8x6 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • MİNE BOYAMA, RÖLYEFLİ MİNİK ALAADDİNİN SİHİRLİ LAMBASI-KUSURSUZ KONDİSYONDA

  Lot No: 49

  Lot: 49

  MİNE BOYAMA, RÖLYEFLİ MİNİK ALAADDİNİN SİHİRLİ LAMBASI-KUSURSUZ KONDİSYONDA

  TLSold
 • ESKİ ÇİN VE BAŞTAN AYAĞA EL BOYAMA EJDERHA MOTİFLİ, SATSUMA STİL PORSELEN DUVAR TABAĞI. BASİT İŞÇİLİKLERLE VE BASKI TABAKLARLA KARIŞTIRMAYIN, DETAYLI BİR EL İŞÇİLİĞİ VARDIR. ÇAP: 23 cm.-KUSURSUZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  ESKİ ÇİN VE BAŞTAN AYAĞA EL BOYAMA EJDERHA MOTİFLİ, SATSUMA STİL PORSELEN DUVAR TABAĞI. BASİT İŞÇİLİKLERLE VE BASKI TABAKLARLA KARIŞTIRMAYIN, DETAYLI BİR EL İŞÇİLİĞİ VARDIR. ÇAP: 23 cm.-KUSURSUZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ESKİLERDEN ÇOK GÜZEL BİR FERFORJE LAMBA. CAMI KESME KRISTAL DIŞ MEKAN KAPI GİRİŞİ AVİZESİ. KABLOLAR HARİÇ EBAT: 24 cm. ÇAPI : 22 cm.-GAYET İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  ESKİLERDEN ÇOK GÜZEL BİR FERFORJE LAMBA. CAMI KESME KRISTAL DIŞ MEKAN KAPI GİRİŞİ AVİZESİ. KABLOLAR HARİÇ EBAT: 24 cm. ÇAPI : 22 cm.-GAYET İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  TLSold
 • ESKİ İMALAT, BRONZ ÇİN EJDERHASI KABARTMA DESENLİ, DÖKÜM BRONZ 14 cm ÇAPINDA ARMA, DUVAR DEKORU. TAKRİBİ 50 YILLIK.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. AĞIR VE MASİF BİR DÖKÜM. KALINLIĞI YAKLAŞIK YARIM SANTİM KADAR.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  ESKİ İMALAT, BRONZ ÇİN EJDERHASI KABARTMA DESENLİ, DÖKÜM BRONZ 14 cm ÇAPINDA ARMA, DUVAR DEKORU. TAKRİBİ 50 YILLIK.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. AĞIR VE MASİF BİR DÖKÜM. KALINLIĞI YAKLAŞIK YARIM SANTİM KADAR.

  TLSold
 • D'ARTISTE FRANSIZ ÖZEL ÜRETİM PORSELEN YUDUMLUK KAHVE FİNCANI. SINIRLI ÜRETİM.-YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN KÜÇÜK EBATTA. TABAK EBATI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BUNA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  D'ARTISTE FRANSIZ ÖZEL ÜRETİM PORSELEN YUDUMLUK KAHVE FİNCANI. SINIRLI ÜRETİM.-YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN KÜÇÜK EBATTA. TABAK EBATI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BUNA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • OSMANLI, 1854 YILI TARİHLİ ŞİMŞİR AĞACINDAN YAPILMA AHŞAP SATIR FORMUNDA TANDIR KÜREĞİ / BİRGEC. TAM BİR ANTİKA. HİCRİ 1271 OSMANLI TARİHİ MEVCUT. EBAT: 47x9 cm.-ÇOK NADİR TEMİZLİKTE. BAKIMI YAPILMIŞ, CİLALANMIŞTIR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KOLEKSİNCUSU İÇİN ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  OSMANLI, 1854 YILI TARİHLİ ŞİMŞİR AĞACINDAN YAPILMA AHŞAP SATIR FORMUNDA TANDIR KÜREĞİ / BİRGEC. TAM BİR ANTİKA. HİCRİ 1271 OSMANLI TARİHİ MEVCUT. EBAT: 47x9 cm.-ÇOK NADİR TEMİZLİKTE. BAKIMI YAPILMIŞ, CİLALANMIŞTIR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KOLEKSİNCUSU İÇİN ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • ANTİKA ÇİFTÇİLİK TEMALI ALMAN DAMGALI PORSELEN BİRA KUPASI, ZİN KAPAKLI PORSELEN TANKARD. STANDART 50'LİK EBATTA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  ANTİKA ÇİFTÇİLİK TEMALI ALMAN DAMGALI PORSELEN BİRA KUPASI, ZİN KAPAKLI PORSELEN TANKARD. STANDART 50'LİK EBATTA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA ZİNN/KALAY ZARFLI VE TABAKLI, EL BOYAMA PORSELEN KAHVE FİNCANI. 1950'LERİN ALMAN İMALATI. ÇOK ÖZEL VE SIRADIŞI FORM. TEMİZ VE SORUNSUZ.-EBAT OLARAK BİZDEKİ TÜRK KAHVESİ KLASİK FİNCANLARI EBATINDADIR. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. ÖZEL İŞÇİLİK.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  ANTİKA ZİNN/KALAY ZARFLI VE TABAKLI, EL BOYAMA PORSELEN KAHVE FİNCANI. 1950'LERİN ALMAN İMALATI. ÇOK ÖZEL VE SIRADIŞI FORM. TEMİZ VE SORUNSUZ.-EBAT OLARAK BİZDEKİ TÜRK KAHVESİ KLASİK FİNCANLARI EBATINDADIR. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. ÖZEL İŞÇİLİK.

  TLSold
 • ESKİ BAVARIA EL BOYAMA PORSELEN KAHVE FİNCANI VE TABAĞI. AĞIZ ÇAPI: 7,5 Cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK KUSURSUZ. 1940'LARIN İMALATI.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  ESKİ BAVARIA EL BOYAMA PORSELEN KAHVE FİNCANI VE TABAĞI. AĞIZ ÇAPI: 7,5 Cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK KUSURSUZ. 1940'LARIN İMALATI.

  TLSold
 • MASONS VİSTA , 1930'LARIN İMALATI İNGİLİZ PORSELEN KAHVE FİNCANI. NADİR DAMGA. KLASİK. EBAT OLARAK TÜRK KAHVESİ FİNCANLARI EBATINDA.-SIR TABAKASINDA DOĞAL . YAŞININ İZİ KILCAL YÜRÜMELER VAR. FİNCANDA VE TABAĞINDA KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. SEMBOLİK AÇILIŞLA.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  MASONS VİSTA , 1930'LARIN İMALATI İNGİLİZ PORSELEN KAHVE FİNCANI. NADİR DAMGA. KLASİK. EBAT OLARAK TÜRK KAHVESİ FİNCANLARI EBATINDA.-SIR TABAKASINDA DOĞAL . YAŞININ İZİ KILCAL YÜRÜMELER VAR. FİNCANDA VE TABAĞINDA KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. SEMBOLİK AÇILIŞLA.

  TLSold
 • BUDAPEŞTE 1980 TIP KONGRESİ İÇİN ÖZEL YAPILMIŞ, SANATÇI İŞİ ÇİNİ İLAÇ ŞİŞESİ. SANATÇI İMZALI. ÇİNİ. BOYU: 20 cm. MANTAR TIPALI.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK, TIP / ECZA KOLEKSİYONU.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  BUDAPEŞTE 1980 TIP KONGRESİ İÇİN ÖZEL YAPILMIŞ, SANATÇI İŞİ ÇİNİ İLAÇ ŞİŞESİ. SANATÇI İMZALI. ÇİNİ. BOYU: 20 cm. MANTAR TIPALI.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK, TIP / ECZA KOLEKSİYONU.

  TLSold
 • ÇİNİ LALE MOTİFLİ YÜZÜK, AYARLANABİLİR-FOTOĞRAFTAKİ ÜRÜN

  Lot No: 60

  Lot: 60

  ÇİNİ LALE MOTİFLİ YÜZÜK, AYARLANABİLİR-FOTOĞRAFTAKİ ÜRÜN

  TLSold
 • CLOISONNE MİNELİ TERZİ YÜKSÜĞÜ. STANDART EBAT-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  CLOISONNE MİNELİ TERZİ YÜKSÜĞÜ. STANDART EBAT-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  TLSold
 • BAKIR KAPLAMA OVAL FORMDA ESKİ BİR KULPLU KASE / SUNUMLUK. EBAT: 26x16 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  BAKIR KAPLAMA OVAL FORMDA ESKİ BİR KULPLU KASE / SUNUMLUK. EBAT: 26x16 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 80'Lİ YILLARIN İTHALATI METAL VE ÇOK NADİR ÇIKACAK ÇATAPAT TABANCASI. TAMBURALI TÜFEK FORMUNDA.-DEPODAN ÇIKMADIR ÇOK TEMİZ VE ÇALIŞIR HALDEDİR. UZUNLUĞU YAKLAŞIK 32 cm

  Lot No: 63

  Lot: 63

  80'Lİ YILLARIN İTHALATI METAL VE ÇOK NADİR ÇIKACAK ÇATAPAT TABANCASI. TAMBURALI TÜFEK FORMUNDA.-DEPODAN ÇIKMADIR ÇOK TEMİZ VE ÇALIŞIR HALDEDİR. UZUNLUĞU YAKLAŞIK 32 cm

  TLSold
 • İTALYAN 2 ADET KRİSTAL, KESME EL İŞÇİLİKLİ ZARİF KÜLTABLALARI. ÇAPLARI: 11 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. İÇ KENAR KISIMLARDA KULLANIMA BAĞLI, ÇOK HAFİF PÜTÜRLENMELER ELE GELİYOR. GÜZEL İŞÇİLİKLER.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  İTALYAN 2 ADET KRİSTAL, KESME EL İŞÇİLİKLİ ZARİF KÜLTABLALARI. ÇAPLARI: 11 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. İÇ KENAR KISIMLARDA KULLANIMA BAĞLI, ÇOK HAFİF PÜTÜRLENMELER ELE GELİYOR. GÜZEL İŞÇİLİKLER.

  TLSold
 • OLDUKÇA ESKİ AVRUPA İMALATI 20 cm BOYUNDA PORSELEN BEBEK.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. İYİ DURUMDA.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  OLDUKÇA ESKİ AVRUPA İMALATI 20 cm BOYUNDA PORSELEN BEBEK.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • ESKİ JAPON İMALATI, KIRMIZI DAMGALI, SATSUMA İŞÇİLİKLİ, TAMAMEN EL BOYAMA PORSELEN TABAK. ÇAP: 16 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TERTEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  ESKİ JAPON İMALATI, KIRMIZI DAMGALI, SATSUMA İŞÇİLİKLİ, TAMAMEN EL BOYAMA PORSELEN TABAK. ÇAP: 16 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TERTEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ANTİKA VOİTLANDER FOTOĞRAF MAKİNESİ.-ÇALIŞIR HALDE. TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  ANTİKA VOİTLANDER FOTOĞRAF MAKİNESİ.-ÇALIŞIR HALDE. TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • BAVARIA PORSELEN DOUBLE BOY KAHVE FİNCANI. SCHRINDING DAMGALI. ÇOK ZARİF, TERTEMİZ VİTRİN ÜRÜNÜ..-KUSURSUZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  BAVARIA PORSELEN DOUBLE BOY KAHVE FİNCANI. SCHRINDING DAMGALI. ÇOK ZARİF, TERTEMİZ VİTRİN ÜRÜNÜ..-KUSURSUZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • S. MARINO YEREL KIYAFETLİ ÜLKE BEBEĞİ, GÖZLERİ AÇILIP KAPANAN MODEL. 70-80'Lİ YILLAR İMALATI. KOLEKSİYONLUK. BOYU: 14 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  S. MARINO YEREL KIYAFETLİ ÜLKE BEBEĞİ, GÖZLERİ AÇILIP KAPANAN MODEL. 70-80'Lİ YILLAR İMALATI. KOLEKSİYONLUK. BOYU: 14 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • FRANSIZ DAMGALI PORSELEN TABAK. 1940'LI YILLAR. ÜZERİ EL BOYAMA. ÇAPI YAKLAŞIK 22 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  FRANSIZ DAMGALI PORSELEN TABAK. 1940'LI YILLAR. ÜZERİ EL BOYAMA. ÇAPI YAKLAŞIK 22 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  TLSold
 • ROYAL MÜNCHEN DAMGALI ANTİKA KÜÇÜK PORSELEN BİBLO. 1930'LARIN ÜRETİMİ.-SOL ELİNDE ÜST PARÇA KOPUK BUNUN DIŞINDA KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. YÜKSEKLİĞİ: 11 CM.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  ROYAL MÜNCHEN DAMGALI ANTİKA KÜÇÜK PORSELEN BİBLO. 1930'LARIN ÜRETİMİ.-SOL ELİNDE ÜST PARÇA KOPUK BUNUN DIŞINDA KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. YÜKSEKLİĞİ: 11 CM.

  TLSold
 • 1940'LAR BAVARIA EL BOYAMA, HEREND MUADİLİ BİR İŞÇİLİK PORSELEN TABAK. ÇAP: 22 cm.-KUSURSUZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  1940'LAR BAVARIA EL BOYAMA, HEREND MUADİLİ BİR İŞÇİLİK PORSELEN TABAK. ÇAP: 22 cm.-KUSURSUZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • AJURLU BAYKUŞ FORM YÜZÜK, GÖZLER SWAROVSKI TAŞLI-AYARLANABİLİR ÖZELLİKLİ. TERTEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  AJURLU BAYKUŞ FORM YÜZÜK, GÖZLER SWAROVSKI TAŞLI-AYARLANABİLİR ÖZELLİKLİ. TERTEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • JAPON DAMGALI, MAVİ BEYAZ ANTİKA EL BOYAMA PORSELEN TABAK. ÇAP: 16 cm.-TERTEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  JAPON DAMGALI, MAVİ BEYAZ ANTİKA EL BOYAMA PORSELEN TABAK. ÇAP: 16 cm.-TERTEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 70-80'Lİ YILLARIN ÜRETİMİ, AVRUPA YAPIMI FAS YEREL KIYAFETLİ ÜLKE BEBEĞİ. BOYU: 15 cm.-PEÇELİ, DÖVMELİ, GELENEKSEL TERLİKLERİNE KADAR DETAYLANDIRILMIŞ. GAYET TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  70-80'Lİ YILLARIN ÜRETİMİ, AVRUPA YAPIMI FAS YEREL KIYAFETLİ ÜLKE BEBEĞİ. BOYU: 15 cm.-PEÇELİ, DÖVMELİ, GELENEKSEL TERLİKLERİNE KADAR DETAYLANDIRILMIŞ. GAYET TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • YAKIN DÖNEM İMALATI PİRİNÇ GÖVDELİ TEKGÖZ DÜRBÜN. AÇIK HALDE UZUNLUĞU: 21 cm.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA. CAMLARI DA ÇOK TEMİZ VE SAĞLAM.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  YAKIN DÖNEM İMALATI PİRİNÇ GÖVDELİ TEKGÖZ DÜRBÜN. AÇIK HALDE UZUNLUĞU: 21 cm.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA. CAMLARI DA ÇOK TEMİZ VE SAĞLAM.

  TLSold
 • JAPON ÜNLÜ TOZAN DAMGALI KARE FORM, ÜZERİ TAVUSKUŞU DESENLİ ALTIN BOYAMA PORSELEN SUNUM TABAĞI. ESKİ DAMGA. EBAT: 20x20 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA OLUP HERHANGİ BİR KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  JAPON ÜNLÜ TOZAN DAMGALI KARE FORM, ÜZERİ TAVUSKUŞU DESENLİ ALTIN BOYAMA PORSELEN SUNUM TABAĞI. ESKİ DAMGA. EBAT: 20x20 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA OLUP HERHANGİ BİR KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ALMAN PORSELEN BİRA KUPASI. ZINN KAPAKLI TANKARD. STANDART 50'LİK BOYDA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  ALMAN PORSELEN BİRA KUPASI. ZINN KAPAKLI TANKARD. STANDART 50'LİK BOYDA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ.

  TLSold
 • 1985 YILBAŞI ANISI İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ, ROYAL COPHANAGEN DAMGALI PORSELEN ANI TABAĞI. ÇAP: 20 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  1985 YILBAŞI ANISI İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ, ROYAL COPHANAGEN DAMGALI PORSELEN ANI TABAĞI. ÇAP: 20 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 1977 YILBAŞI ANISI İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ, ROYAL COPHANAGEN DAMGALI PORSELEN ANI TABAĞI. ÇAP: 20 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  1977 YILBAŞI ANISI İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ, ROYAL COPHANAGEN DAMGALI PORSELEN ANI TABAĞI. ÇAP: 20 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ.

  TLSold
 • ÇOK İLGİNÇ BİR ÜRÜN. REÇİNE İÇİNDE GERÇEK YENGEÇ. KİŞİSEL TASARIM ATÖLYE İŞÇİLİĞİ. ESKİ İMALAT. EBAT: 10 x 7 cm.-KÖŞELERDE YIPRANMALAR VAR. YENGEÇ KAÇ YILLIK BİLEMİYORUZ AMA REÇİNE İÇİNE HAPSEDİLDİĞİ İÇİN İLK GÜNMÜ GİBİ DURUYOR.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  ÇOK İLGİNÇ BİR ÜRÜN. REÇİNE İÇİNDE GERÇEK YENGEÇ. KİŞİSEL TASARIM ATÖLYE İŞÇİLİĞİ. ESKİ İMALAT. EBAT: 10 x 7 cm.-KÖŞELERDE YIPRANMALAR VAR. YENGEÇ KAÇ YILLIK BİLEMİYORUZ AMA REÇİNE İÇİNE HAPSEDİLDİĞİ İÇİN İLK GÜNMÜ GİBİ DURUYOR.

  TLSold
 • 2 ADET TOPLAMA, ŞAHLANMIŞ AT METAL MUMLUK. MUMLUKLARIN KAİDE KISMI PİRİNÇ. AT FİGÜRLERİ ZAMAK METAL. HAZNELERİ İSE GÜMÜŞ KAPLAMA. BOYLARI: 15 cm.-RESİMDEKİ ÜRÜNLER. İYİ KONDİSYONDALAR.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  2 ADET TOPLAMA, ŞAHLANMIŞ AT METAL MUMLUK. MUMLUKLARIN KAİDE KISMI PİRİNÇ. AT FİGÜRLERİ ZAMAK METAL. HAZNELERİ İSE GÜMÜŞ KAPLAMA. BOYLARI: 15 cm.-RESİMDEKİ ÜRÜNLER. İYİ KONDİSYONDALAR.

  TLSold
 • D'ARTİSTE DAMGALI FRANSIZ, ÖZEL VE LİMİTLİ ÜRETİM SERİNİN BİR PARÇASI, YUDUMLUK KAHVE FİNCANI.-YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN KÜÇÜK EBATTADIR. SAĞLAM VE SORUNSUZ. TABAK ÇAPI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BUNA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  D'ARTİSTE DAMGALI FRANSIZ, ÖZEL VE LİMİTLİ ÜRETİM SERİNİN BİR PARÇASI, YUDUMLUK KAHVE FİNCANI.-YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN KÜÇÜK EBATTADIR. SAĞLAM VE SORUNSUZ. TABAK ÇAPI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BUNA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ.

  TLSold
 • ESKİ DÖKÜM PİRİNÇ AT BİBLO. EBAT: 19x16 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  ESKİ DÖKÜM PİRİNÇ AT BİBLO. EBAT: 19x16 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • AJURLU KEMAN DESENLİ, METAL KAPAKLI MUMLUK VEYA KOKU KUTUSU, CAM GÖVDELİDİR-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  AJURLU KEMAN DESENLİ, METAL KAPAKLI MUMLUK VEYA KOKU KUTUSU, CAM GÖVDELİDİR-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA BAVARI DAMGALI, İNCE PORSELEN EL BOYAMA, GOFRELİ KABARTMA DESENLİ, ÖZEL ÜRETİM PORSELEN ÇAY VEYA DUBLE KAHVE FİNCANI VE TABAĞI. AĞIZ ÇAPI YAKLAŞIK cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  ANTİKA BAVARI DAMGALI, İNCE PORSELEN EL BOYAMA, GOFRELİ KABARTMA DESENLİ, ÖZEL ÜRETİM PORSELEN ÇAY VEYA DUBLE KAHVE FİNCANI VE TABAĞI. AĞIZ ÇAPI YAKLAŞIK cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA FRANSIZ CNP MARKA OXFORD ÖZEL SERİ, ÖZEL ÜRETİM DAMGALI PORSELEN KAHVE FİNCANI. TABAKSIZ FİNCAN. TERTEMİZ DURUMDA-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  ANTİKA FRANSIZ CNP MARKA OXFORD ÖZEL SERİ, ÖZEL ÜRETİM DAMGALI PORSELEN KAHVE FİNCANI. TABAKSIZ FİNCAN. TERTEMİZ DURUMDA-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA LONDAN İNGİLİZ DAMGALI PORSELEN TABAK. BLUE BLANCLARIN EN ORJİNALİ. ÇAPI: 21 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. TERTEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  ANTİKA LONDAN İNGİLİZ DAMGALI PORSELEN TABAK. BLUE BLANCLARIN EN ORJİNALİ. ÇAPI: 21 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. TERTEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • FRANSIZ, D'ARTISTE DAMGALI, SINIRLI VE ÖZEL İMALAT YUDUMLUK PORSELEN KAHVE FİNCANI. YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN BOY. TABAK ÇAPI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI KIYASLAYIN.-SORUNSUZ VE TEMİZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  FRANSIZ, D'ARTISTE DAMGALI, SINIRLI VE ÖZEL İMALAT YUDUMLUK PORSELEN KAHVE FİNCANI. YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN BOY. TABAK ÇAPI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI KIYASLAYIN.-SORUNSUZ VE TEMİZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 1940'LAR FRANSIZ LİMOGES ALTIN VARAKLI PORSELEN SÜTLÜK. BOY: 12 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  1940'LAR FRANSIZ LİMOGES ALTIN VARAKLI PORSELEN SÜTLÜK. BOY: 12 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • FRANSIZ D'ARTISTE DAMGALI, 42 PARÇALIK SERİNİN ÖZEL BİR PARÇASI. YUDUMLUK PORSELEN FİNCAN. TABAĞI 8 cm. FİNCANI DA BUNA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ.-SAĞLAM VE KUSURSUZ KONDİSYONDA. SERTİFİKASI DAHİ MEVCUT.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  FRANSIZ D'ARTISTE DAMGALI, 42 PARÇALIK SERİNİN ÖZEL BİR PARÇASI. YUDUMLUK PORSELEN FİNCAN. TABAĞI 8 cm. FİNCANI DA BUNA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ.-SAĞLAM VE KUSURSUZ KONDİSYONDA. SERTİFİKASI DAHİ MEVCUT.

  TLSold
 • ESKİLERDEN KARTAL BÜST BİBLO. AĞIR DÖKÜM ALEMİNYUM MALZEME. ÜZERİ BRONZ EFEKTİ. TAKRİBİ 1 KİLO AĞIRLIĞINDA YEKPARE DÖKÜM. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 15 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  ESKİLERDEN KARTAL BÜST BİBLO. AĞIR DÖKÜM ALEMİNYUM MALZEME. ÜZERİ BRONZ EFEKTİ. TAKRİBİ 1 KİLO AĞIRLIĞINDA YEKPARE DÖKÜM. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 15 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ANTİKA , AVRUPA İMALATI PORSELEN BEBEK. BOYU OTURUR HALDE YAKLAŞIK 35 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. TEMİZ. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  ANTİKA , AVRUPA İMALATI PORSELEN BEBEK. BOYU OTURUR HALDE YAKLAŞIK 35 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. TEMİZ. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • COCA COLA MİNYATÜR ŞİŞE/ANAHTARLIK. METAL MALZEME.-TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  COCA COLA MİNYATÜR ŞİŞE/ANAHTARLIK. METAL MALZEME.-TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • BEYAZ LALE MİNELİ DESEN ANTİKA ZEH SCHERZER BAVARIA GERMANY PORSELEN KAHVE FİNCANI-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. TEMİZ. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  BEYAZ LALE MİNELİ DESEN ANTİKA ZEH SCHERZER BAVARIA GERMANY PORSELEN KAHVE FİNCANI-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. TEMİZ. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • ANTİKA LİMOGES PORSELEN TABAK. BERNARDAUD GABRİELLE SERİSİ ÖZEL İMALAT PORSELEN TABAK. ÖZEL İŞÇİLİK, İNCECİK BİR PORSELENE SAHİP. ÇAPI : 24 cm.-SORUNSUZ VE TEMİZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  ANTİKA LİMOGES PORSELEN TABAK. BERNARDAUD GABRİELLE SERİSİ ÖZEL İMALAT PORSELEN TABAK. ÖZEL İŞÇİLİK, İNCECİK BİR PORSELENE SAHİP. ÇAPI : 24 cm.-SORUNSUZ VE TEMİZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • JENNIFER LOPEZ SAAT. ORJİNALDİR. TEMİZ VE ÇALIŞIR DURUMDADIR. BAYAN SAATİ. ZİRKON TAŞLARIYLA BEZELİ. KUTU ONA AİT DEĞİLDİR BU KUTU İLE BİRLİKTE GÖNDERİLECEKTİR.-İKİNCİ ELDİR. TERTEMİZ VE ÇALIŞIR HALDEDİR.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  JENNIFER LOPEZ SAAT. ORJİNALDİR. TEMİZ VE ÇALIŞIR DURUMDADIR. BAYAN SAATİ. ZİRKON TAŞLARIYLA BEZELİ. KUTU ONA AİT DEĞİLDİR BU KUTU İLE BİRLİKTE GÖNDERİLECEKTİR.-İKİNCİ ELDİR. TERTEMİZ VE ÇALIŞIR HALDEDİR.

  TLSold
 • ESKİ ÇİN EL BOYAMA, ESKİ DAMGALI, ÇİN MAVİSİ EL İŞÇİLİĞİ, EL BOYAMA PORSELEN ALTIGEN TABAK/KASE. EBAT: 14x14x6 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  ESKİ ÇİN EL BOYAMA, ESKİ DAMGALI, ÇİN MAVİSİ EL İŞÇİLİĞİ, EL BOYAMA PORSELEN ALTIGEN TABAK/KASE. EBAT: 14x14x6 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • TERRACOTTA İNSAN FİGÜRLÜ SIRADIŞI KÜLLÜK - KÜL TABLASI-SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  TERRACOTTA İNSAN FİGÜRLÜ SIRADIŞI KÜLLÜK - KÜL TABLASI-SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • PİRİNÇ ÜZERİ MİNE BOYAMALI VE ÇEŞİTLİ TAŞ VE BONCUKLARLA BEZELİ ÇOK GÜZEL KOLEKSİYONLUK, İBRİK FORMUNDA BÜFE DEKORU VE AYNI ZAMANDA KUTU. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 11 cm.-KUSURSUZ TEMİZLİKTE. HERHANGİ BİR KUSURU YOK.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  PİRİNÇ ÜZERİ MİNE BOYAMALI VE ÇEŞİTLİ TAŞ VE BONCUKLARLA BEZELİ ÇOK GÜZEL KOLEKSİYONLUK, İBRİK FORMUNDA BÜFE DEKORU VE AYNI ZAMANDA KUTU. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 11 cm.-KUSURSUZ TEMİZLİKTE. HERHANGİ BİR KUSURU YOK.

  TLSold
 • MUHTEŞEM İŞÇİLİKLİ MURANO, KILIÇBALIĞI BİBLO. TAMAMEN EL YAPIMI, SICAK İŞÇİLİK. BÜYÜK BOY. EBATI: 22 cm.-KONDİSYONU GAYET İYİ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  MUHTEŞEM İŞÇİLİKLİ MURANO, KILIÇBALIĞI BİBLO. TAMAMEN EL YAPIMI, SICAK İŞÇİLİK. BÜYÜK BOY. EBATI: 22 cm.-KONDİSYONU GAYET İYİ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ÇOK ESKİ, DAMLA DESENLİ, ZINN KAPAKLI KRİSTAL ALMAN TANKARD, BİRA KUPASI. 50'LİK DİYE TABİR EDİLEN KLASİK EBAT.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  ÇOK ESKİ, DAMLA DESENLİ, ZINN KAPAKLI KRİSTAL ALMAN TANKARD, BİRA KUPASI. 50'LİK DİYE TABİR EDİLEN KLASİK EBAT.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • 17 RUBİS (SWISS MADE) İSVİÇRE ÜRETİMİ, HANOWA MARKA KURMALI ANTİKA KOLYE SAAT. KADIN SAATİ. SAAT ÇAPI: 2 BUÇUK SANTİM. ZİNCİRİ DAHİ ALTIN KAPLAMA.-KUSURSUZ KONDİSYONDA, KUSURSUZ ÇALIŞIR HALDE. ÇOK ÖZEL BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  17 RUBİS (SWISS MADE) İSVİÇRE ÜRETİMİ, HANOWA MARKA KURMALI ANTİKA KOLYE SAAT. KADIN SAATİ. SAAT ÇAPI: 2 BUÇUK SANTİM. ZİNCİRİ DAHİ ALTIN KAPLAMA.-KUSURSUZ KONDİSYONDA, KUSURSUZ ÇALIŞIR HALDE. ÇOK ÖZEL BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • 60'LI YILLARIN ÜRETİM İSKOÇYA, DEVAR'S WHİSKY TENEKE TEPSİ, BAR VEYA PUB DEKORU . EBAT: 27x18 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ ÇOK HAFİF BOYA AŞINMASI VAR. YAŞINA GÖRE GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  60'LI YILLARIN ÜRETİM İSKOÇYA, DEVAR'S WHİSKY TENEKE TEPSİ, BAR VEYA PUB DEKORU . EBAT: 27x18 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ ÇOK HAFİF BOYA AŞINMASI VAR. YAŞINA GÖRE GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • SEGUE MARKA ORIJINAL HİÇ KULLANILMAMIŞ SWAROVSKİ TAŞLI KADIN KOL SAATİ. ESKİ BİR SAATTİR. PİLLİ ORJİNAL MEKANİZMALI. SAAT EBATI: 4x3 cm.-KUSURSUZ ÇALIŞIR DURUMDADIR. KUTU ONA AİT DEĞİLDİR. KUTU İLE BİRLİKTE GÖNDERİLECEKTİR. ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ İLE.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  SEGUE MARKA ORIJINAL HİÇ KULLANILMAMIŞ SWAROVSKİ TAŞLI KADIN KOL SAATİ. ESKİ BİR SAATTİR. PİLLİ ORJİNAL MEKANİZMALI. SAAT EBATI: 4x3 cm.-KUSURSUZ ÇALIŞIR DURUMDADIR. KUTU ONA AİT DEĞİLDİR. KUTU İLE BİRLİKTE GÖNDERİLECEKTİR. ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ İLE.

  TLSold
 • ESKİ İMALAT DERİN GÜMÜŞ KAPLAMA AĞIR İMALAT ŞERBET SÜRAHİSİ. ÇOK GÜZEL BİR FORMU VAR. TAKRİBİ 40-50 YILLIK.  TAKRİBİ AĞIRLIĞI 1 KİLOYA YAKINDIR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 25 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  ESKİ İMALAT DERİN GÜMÜŞ KAPLAMA AĞIR İMALAT ŞERBET SÜRAHİSİ. ÇOK GÜZEL BİR FORMU VAR. TAKRİBİ 40-50 YILLIK. TAKRİBİ AĞIRLIĞI 1 KİLOYA YAKINDIR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 25 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİ MISIR İŞÇİLİĞİ, NEFERTİTİ ALEMİNYUM ALAŞIMLI METAL DÖKÜM, BRONZ EFEKTLİ, MERMER KAİDELİ BİBLO. TAKRİBİ 60'LI YILLAR. YERDEN YÜKSEKLİK: 14 cm.-EFEKTLERİNDE AŞINMA VAR. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  ESKİ MISIR İŞÇİLİĞİ, NEFERTİTİ ALEMİNYUM ALAŞIMLI METAL DÖKÜM, BRONZ EFEKTLİ, MERMER KAİDELİ BİBLO. TAKRİBİ 60'LI YILLAR. YERDEN YÜKSEKLİK: 14 cm.-EFEKTLERİNDE AŞINMA VAR. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  TLSold
 • D'ARTISTE FRANSIZ ÖZEL ÜRETİM SERİNİN BİR PARÇASI YUDUMLUK PORSELEN KAHVE FİNCAN VE TABAĞI.-YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN KÜÇÜK EBATTA. TABAK EBATI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BUNA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  D'ARTISTE FRANSIZ ÖZEL ÜRETİM SERİNİN BİR PARÇASI YUDUMLUK PORSELEN KAHVE FİNCAN VE TABAĞI.-YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN KÜÇÜK EBATTA. TABAK EBATI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BUNA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • 1950'Lİ YILLARDAN PİRİNÇ ŞEKERLİK. İÇİ SOĞUK MİNE BOYAMALI. KABARTMA DESENLİ. ÇAPI: 12 cm. AĞIRLIĞI: 260 GRAM.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA DEFORMASYON BULUNMUYOR.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  1950'Lİ YILLARDAN PİRİNÇ ŞEKERLİK. İÇİ SOĞUK MİNE BOYAMALI. KABARTMA DESENLİ. ÇAPI: 12 cm. AĞIRLIĞI: 260 GRAM.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA DEFORMASYON BULUNMUYOR.

  TLSold
 • JAPON ÜNLÜ TOZAN DAMGALI ALTIGEN FORM, ÜZERİ TAVUSKUŞU DESENLİ ALTIN BOYAMA PORSELEN SUNUM TABAĞI. ESKİ DAMGA. EBAT: 27x70 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  JAPON ÜNLÜ TOZAN DAMGALI ALTIGEN FORM, ÜZERİ TAVUSKUŞU DESENLİ ALTIN BOYAMA PORSELEN SUNUM TABAĞI. ESKİ DAMGA. EBAT: 27x70 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • TÜRK HAMAMLARI TEMALI MİNE BOYAMA, KOLEKSİYONLUK KAPALIÇARŞI İŞİ HATIRA METAL TABAK VE AYNI ZAMANDA MAGNET. ÇAP: 8 cm.-TERTEMİZ VE KUSURSUZ ÜRÜN.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  TÜRK HAMAMLARI TEMALI MİNE BOYAMA, KOLEKSİYONLUK KAPALIÇARŞI İŞİ HATIRA METAL TABAK VE AYNI ZAMANDA MAGNET. ÇAP: 8 cm.-TERTEMİZ VE KUSURSUZ ÜRÜN.

  TLSold
 • ESPİRİLİ AŞÇI BİBLOSU. POLYESTER SERT MALZEME. EBAT: 12x6x5 cm.-SERT POLYESTER MALZEME, TEMİZ SORUNSUZ

  Lot No: 112

  Lot: 112

  ESPİRİLİ AŞÇI BİBLOSU. POLYESTER SERT MALZEME. EBAT: 12x6x5 cm.-SERT POLYESTER MALZEME, TEMİZ SORUNSUZ

  TLSold
 • DOĞU BERLİNİN SİMGE KOLEKSİYONLUK OYUNCAKLARINDAN, (BERLİN DUVARI YIKILDIĞI ZAMAN POPÜLER OLDU) MASKOT AYI. 1980_90 ARASI İMALATI. BOYU 12 cm.-BİRAZ KİRLENME OLUŞMUŞ. TEMİZLENİR. İYİ DURUMDA. ÇOK ÖZEL KOLEKSİYONCULARI BULUNUYOR.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  DOĞU BERLİNİN SİMGE KOLEKSİYONLUK OYUNCAKLARINDAN, (BERLİN DUVARI YIKILDIĞI ZAMAN POPÜLER OLDU) MASKOT AYI. 1980_90 ARASI İMALATI. BOYU 12 cm.-BİRAZ KİRLENME OLUŞMUŞ. TEMİZLENİR. İYİ DURUMDA. ÇOK ÖZEL KOLEKSİYONCULARI BULUNUYOR.

  TLSold
 • 80'Lİ YILLARDA AMERİKAN PİLOTLARININ KULLANDIĞI ORJİNAL DÖNEMİNE AİT FAKAT TERTEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA ULTRAVİYOLE IŞINLARINI GEÇİRMEYEN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ. ETİKETİ DÜŞTÜ.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ. ALTIN KAPLAMA.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  80'Lİ YILLARDA AMERİKAN PİLOTLARININ KULLANDIĞI ORJİNAL DÖNEMİNE AİT FAKAT TERTEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA ULTRAVİYOLE IŞINLARINI GEÇİRMEYEN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ. ETİKETİ DÜŞTÜ.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ. ALTIN KAPLAMA.

  TLSold
 • 1980'LERİN İTHALATI, METAL ÇATAPAT TABANCASI. ÇOK NADİR BİR OYUNCAK. TEK TEK KAPSÜL ATAR. DEPODAN ÇIKMADIR. ÇOK TEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE. EBAT: 14x7 cm-SORUNSUZ GAYET TEMİZ VE ÇALIŞIR.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  1980'LERİN İTHALATI, METAL ÇATAPAT TABANCASI. ÇOK NADİR BİR OYUNCAK. TEK TEK KAPSÜL ATAR. DEPODAN ÇIKMADIR. ÇOK TEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE. EBAT: 14x7 cm-SORUNSUZ GAYET TEMİZ VE ÇALIŞIR.

  TLSold
 • ANTİKA 40'LI YILLARDAN BAKIR HAMAM TASI. ÇAPI 18 cm. AĞIRLIĞI 200 GRAM.-YAŞININ İZLERİNİ DOĞAL OLARAK TAŞIYOR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  ANTİKA 40'LI YILLARDAN BAKIR HAMAM TASI. ÇAPI 18 cm. AĞIRLIĞI 200 GRAM.-YAŞININ İZLERİNİ DOĞAL OLARAK TAŞIYOR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • DEL PRADO SÜVARİ KURŞUN ASKER 1.-GAYET İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  DEL PRADO SÜVARİ KURŞUN ASKER 1.-GAYET İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ALPAGA VE ÇEŞİTLİ BONCUKLARDAN YAPILMIŞ TASARIM KOLYE. ESKİLERDEN.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. ZARİF BİR TASARIM. TOPLAM AĞIRLIĞI 22 GRAM.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  ALPAGA VE ÇEŞİTLİ BONCUKLARDAN YAPILMIŞ TASARIM KOLYE. ESKİLERDEN.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. ZARİF BİR TASARIM. TOPLAM AĞIRLIĞI 22 GRAM.

  TLSold
 • 20.YÜZYIL BAŞLARI İNGİLİZ ÇİFT DAMGALI, AĞIR VE DERİN GÜMÜŞ KAPLAMA, SEKİZGEN FORMLU ANTİKA TEPSİ. ÇAPI YAKLAŞIK 36 cm. AĞIRLIĞI: YAKLAŞIK 1 KİLO.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE GAYET İYİ DURUMDA. ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  20.YÜZYIL BAŞLARI İNGİLİZ ÇİFT DAMGALI, AĞIR VE DERİN GÜMÜŞ KAPLAMA, SEKİZGEN FORMLU ANTİKA TEPSİ. ÇAPI YAKLAŞIK 36 cm. AĞIRLIĞI: YAKLAŞIK 1 KİLO.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE GAYET İYİ DURUMDA. ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • MİNİK ÇAKI ANAHTARLIK. İHTİYAR İŞİ. 80'Lİ YILLARDAN KALMA. KAPALI HALDE EBAT: 7 cm.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  MİNİK ÇAKI ANAHTARLIK. İHTİYAR İŞİ. 80'Lİ YILLARDAN KALMA. KAPALI HALDE EBAT: 7 cm.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 1950'LERİN İMALATI, HİCAZ İŞİ, PİRİNÇ MALZEMEDEN YAPILMI GÜLEBDAN ŞİŞE. BOYU: YAKLAŞIK 17 cm.-YAŞINA GÖRE GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  1950'LERİN İMALATI, HİCAZ İŞİ, PİRİNÇ MALZEMEDEN YAPILMI GÜLEBDAN ŞİŞE. BOYU: YAKLAŞIK 17 cm.-YAŞINA GÖRE GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 1980'LERİN İMALATI VE İTHALATI KORSAN ÇOCUK , YILBAŞI DEKORU. EBAT:11x7x7 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. ZAMAN İÇİNDE İÇİNDEKİ SU ÇOK HAFİF BULANIKLAŞMIŞ. TABİ BİRAZ DURUNCA SU DA BERRAKLAŞIYOR.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  1980'LERİN İMALATI VE İTHALATI KORSAN ÇOCUK , YILBAŞI DEKORU. EBAT:11x7x7 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. ZAMAN İÇİNDE İÇİNDEKİ SU ÇOK HAFİF BULANIKLAŞMIŞ. TABİ BİRAZ DURUNCA SU DA BERRAKLAŞIYOR.

  TLSold
 • ANTİKA PİRİNÇ DÖKÜM KABARTMA RESİMLİ KÜLLÜK/KÜLTABLASI. EBAT: 8x5 cm. MASİF DÖKÜM. 60'LI YILLAR.-YAŞINA GÖRE GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  ANTİKA PİRİNÇ DÖKÜM KABARTMA RESİMLİ KÜLLÜK/KÜLTABLASI. EBAT: 8x5 cm. MASİF DÖKÜM. 60'LI YILLAR.-YAŞINA GÖRE GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • GÜMÜŞ KAPLAMA ESKİLERDEN PALMİYE AĞAÇLARI STYLE PEÇETELİK. KABARTMA DESENLİ ÇOK ZARİF. EBAT: 10x8 cm.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  GÜMÜŞ KAPLAMA ESKİLERDEN PALMİYE AĞAÇLARI STYLE PEÇETELİK. KABARTMA DESENLİ ÇOK ZARİF. EBAT: 10x8 cm.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ.

  TLSold
 • 70'Lİ YILLAR, MACARİSTAN KABARTMA DESENLİ VE DAMGALI, PORSELEN KÜÇÜK BOY TANKARD/KUPA. KULP DAHİL EBATI: 9x8x5 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  70'Lİ YILLAR, MACARİSTAN KABARTMA DESENLİ VE DAMGALI, PORSELEN KÜÇÜK BOY TANKARD/KUPA. KULP DAHİL EBATI: 9x8x5 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ.

  TLSold
 • İSA KABARTMA RESİMLİ, MİNE BOYAMALI METAL TABAK. KAPALIÇARŞI İŞİ 80'Lİ YILLAR İMALATI. ARKASINA MAGNET YAPIŞTIRILARAK KULLANILMIŞ. ÇAPI:8 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDADIR.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  İSA KABARTMA RESİMLİ, MİNE BOYAMALI METAL TABAK. KAPALIÇARŞI İŞİ 80'Lİ YILLAR İMALATI. ARKASINA MAGNET YAPIŞTIRILARAK KULLANILMIŞ. ÇAPI:8 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDADIR.

  TLSold
 • MİNELİ, SWAROVSİ TAŞLARIYLA BEZELİ, METAL, KURBAĞA FORMUNDA BİBLO VE AYNI ZAMANDA TAKI KUTUSU. EBAT: 4,5x3 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  MİNELİ, SWAROVSİ TAŞLARIYLA BEZELİ, METAL, KURBAĞA FORMUNDA BİBLO VE AYNI ZAMANDA TAKI KUTUSU. EBAT: 4,5x3 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • AVRUPA İMALATI TAVUKLU YAŞLI TEYZE PORSELEN BİBLO. BİSKÜVİ PORSELEN. 60-70'Lİ YILLARDAN. BOY: 15 cm-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK BULUNMUYOR.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  AVRUPA İMALATI TAVUKLU YAŞLI TEYZE PORSELEN BİBLO. BİSKÜVİ PORSELEN. 60-70'Lİ YILLARDAN. BOY: 15 cm-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK BULUNMUYOR.

  TLSold
 • AVRUPA İMALATI 70'Lİ YILLAR, DÖVME BAKIR KÜÇÜK BAKRAÇ / TENCERE. EN GENİŞ YERİNDEN ÇAP: 11 cm. YÜKSEKLİK: ZİNCİRLER HARİÇ 10 cm.-ÇOK TEMİZ VE SORUNSUZ. HARİKA İŞÇİLİK.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  AVRUPA İMALATI 70'Lİ YILLAR, DÖVME BAKIR KÜÇÜK BAKRAÇ / TENCERE. EN GENİŞ YERİNDEN ÇAP: 11 cm. YÜKSEKLİK: ZİNCİRLER HARİÇ 10 cm.-ÇOK TEMİZ VE SORUNSUZ. HARİKA İŞÇİLİK.

  TLSold
 • ANTİKA BAVARIA DAMGALI AŞIKLAR RESİMLİ PORSELEN TABAK. ÇAP: 23 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  ANTİKA BAVARIA DAMGALI AŞIKLAR RESİMLİ PORSELEN TABAK. ÇAP: 23 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 1940'LARDAN BAVARIA HEINRICH DAMGALI PORSELEN İNCE KAHVE FİNCANI. ÇOK ZARİF. YAYVAN AĞIZLI . AĞIZ ÇAPI: 7 buçuk cm.-ARTIK DAHA NADİR ÇIKIYOR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  1940'LARDAN BAVARIA HEINRICH DAMGALI PORSELEN İNCE KAHVE FİNCANI. ÇOK ZARİF. YAYVAN AĞIZLI . AĞIZ ÇAPI: 7 buçuk cm.-ARTIK DAHA NADİR ÇIKIYOR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 1. DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİNDEN KALMA KARTPOSTAL. STANDART EBATTA.-ÇOK TEMİZ. HİÇ YAZILMAMIŞ.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  1. DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİNDEN KALMA KARTPOSTAL. STANDART EBATTA.-ÇOK TEMİZ. HİÇ YAZILMAMIŞ.

  TLSold
 • 1. DÜNYA SAVAŞI KARTPOSTAL. AŞIKLAR KONULU. ARKASI FRANSIZCA YAZILMIŞ, GÖNDERİLMİŞ, ORJİNAL.-GAYET İYİ KONDİSYONDA. STANDART EBATTA.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  1. DÜNYA SAVAŞI KARTPOSTAL. AŞIKLAR KONULU. ARKASI FRANSIZCA YAZILMIŞ, GÖNDERİLMİŞ, ORJİNAL.-GAYET İYİ KONDİSYONDA. STANDART EBATTA.

  TLSold
 • GOLDENES DACHL AVUSTURYA SİMGE YAPILARI RESİMLİ PORSELEN DEKOR SÜRAHİ YÜKSEKLİK 11 cm-SORUNSUZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  GOLDENES DACHL AVUSTURYA SİMGE YAPILARI RESİMLİ PORSELEN DEKOR SÜRAHİ YÜKSEKLİK 11 cm-SORUNSUZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ALAÇATI VE GEORGİA TEMALI İKİ ADET KOLEKSİYON TIRBİŞON / ŞARAP AÇACAĞI.-TEMİZ KONDİSYONDALAR.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  ALAÇATI VE GEORGİA TEMALI İKİ ADET KOLEKSİYON TIRBİŞON / ŞARAP AÇACAĞI.-TEMİZ KONDİSYONDALAR.

  TLSold
 • İNGİLİZ 1850'Lİ YILLARIN İMALATI GÜMÜŞ İÇERİKLİ EPSN DAMGALI BAHARAT HAZNESİ. EBATI: 16x14x12 cm. 200 GRAM.-EPSN DAMGALI ÜRÜNLER YOĞUN GÜMÜŞ İÇERİKLİDİR. DÖNEMİNDE PAHALI OLDUĞU İÇİN GÜMÜŞ ATÖLYELERİ NİKEL VE GÜMÜŞ KARIŞIMI KULLANILDI.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  İNGİLİZ 1850'Lİ YILLARIN İMALATI GÜMÜŞ İÇERİKLİ EPSN DAMGALI BAHARAT HAZNESİ. EBATI: 16x14x12 cm. 200 GRAM.-EPSN DAMGALI ÜRÜNLER YOĞUN GÜMÜŞ İÇERİKLİDİR. DÖNEMİNDE PAHALI OLDUĞU İÇİN GÜMÜŞ ATÖLYELERİ NİKEL VE GÜMÜŞ KARIŞIMI KULLANILDI.

  TLSold
 • 1900 BAŞLARI İMALATI O DÖNEMİN LÜKS EVLERİNDE BULUNAN 2 ADET KAHVALTI BIÇAĞI. PİRİNÇ ÜZERİ KAPLAMA. EBAT: 16 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKTA. BİRAZ BAKIM VE TEMİZLİKLE ESKİ HALİNE GELİR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  1900 BAŞLARI İMALATI O DÖNEMİN LÜKS EVLERİNDE BULUNAN 2 ADET KAHVALTI BIÇAĞI. PİRİNÇ ÜZERİ KAPLAMA. EBAT: 16 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKTA. BİRAZ BAKIM VE TEMİZLİKLE ESKİ HALİNE GELİR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • TÜRK HAVA KURUMU 1985 YILI ANAHTARLIK.-GÜZEL KONDİSYONDA. METAL MALZEME.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  TÜRK HAVA KURUMU 1985 YILI ANAHTARLIK.-GÜZEL KONDİSYONDA. METAL MALZEME.

  TLSold
 • 70'Lİ YILLAR DİSPANSER VE ECZACILAR İÇİN ENJEKTÖR/ŞIRINGA KUTUSU. İÇİNDE BAZI PARÇALARI VAR.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKTA. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  70'Lİ YILLAR DİSPANSER VE ECZACILAR İÇİN ENJEKTÖR/ŞIRINGA KUTUSU. İÇİNDE BAZI PARÇALARI VAR.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKTA. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  TLSold
 • 70'Lİ YILLARDAN CAM VAZO. KABARTMA DESENLİ. BOY: 18 Cm. nostalji.-ÇOK TEMİZ KULLANILMIŞ. GAYET İYİ DURUMDA.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  70'Lİ YILLARDAN CAM VAZO. KABARTMA DESENLİ. BOY: 18 Cm. nostalji.-ÇOK TEMİZ KULLANILMIŞ. GAYET İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • 80'LERDEN TENEKE İLKOKUL KALEM KUTUSU. MİCKEY MOUSE KABARTMALI. DİSNEY YAZILI. EBAT: KAPALI HALDE 20x11 cm.-DIŞ KONDİSYON GÜZEL, İÇİNDEKİ KALEM VE SİLGİ HAZNELERİ BİRAZ YIPRANMIŞ. NOSTALJİ KOLEKSİYONCULARINA.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  80'LERDEN TENEKE İLKOKUL KALEM KUTUSU. MİCKEY MOUSE KABARTMALI. DİSNEY YAZILI. EBAT: KAPALI HALDE 20x11 cm.-DIŞ KONDİSYON GÜZEL, İÇİNDEKİ KALEM VE SİLGİ HAZNELERİ BİRAZ YIPRANMIŞ. NOSTALJİ KOLEKSİYONCULARINA.

  TLSold
 • PİRİNÇ ÜZERİ MİNELİ VE SVROWSKİ TAŞLI SÜSLÜ BAYKUŞ FORMUNDA KUTU / BİBLO / FİGÜR. ÇOK GÜZEL BİR İŞÇİLİK. EBAT: 7x5x4 cm.-CÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  PİRİNÇ ÜZERİ MİNELİ VE SVROWSKİ TAŞLI SÜSLÜ BAYKUŞ FORMUNDA KUTU / BİBLO / FİGÜR. ÇOK GÜZEL BİR İŞÇİLİK. EBAT: 7x5x4 cm.-CÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • İNGİLİZ DAĞ SIÇANI KABARTMA DESENLİ BÜYÜK BAKIR TABAK. TAKRİBİ 50'Lİ YILLARDAN. ÇAPI: 31 cm. AĞIRLIĞI YARIM KİLO KADAR GELMEKTEDİR.-KONDİSYONU GAYET İYİ. BÜYÜK BOY. AVRUPA İŞÇİLİĞİ.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  İNGİLİZ DAĞ SIÇANI KABARTMA DESENLİ BÜYÜK BAKIR TABAK. TAKRİBİ 50'Lİ YILLARDAN. ÇAPI: 31 cm. AĞIRLIĞI YARIM KİLO KADAR GELMEKTEDİR.-KONDİSYONU GAYET İYİ. BÜYÜK BOY. AVRUPA İŞÇİLİĞİ.

  TLSold
 • SANDIRC/ANTICORRO İTALYAN DAMGALI, 40'LI YILLAR YEMEK BIÇAKLARI.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE KONDİSYON OLARAK FENA DEĞİLLER. YÜZEYSEL AŞINMALARLA BİRLİKTE İYİ KONDİSYONDA DENİLEBİLİR. RESİMDEKİ GİBİLER.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  SANDIRC/ANTICORRO İTALYAN DAMGALI, 40'LI YILLAR YEMEK BIÇAKLARI.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE KONDİSYON OLARAK FENA DEĞİLLER. YÜZEYSEL AŞINMALARLA BİRLİKTE İYİ KONDİSYONDA DENİLEBİLİR. RESİMDEKİ GİBİLER.

  TLSold
 • METAL TOP ARABASI FORMUNDA, BRONZ EFEKTLİ MASA ÇAKMAĞIL. EBAT: 10x5x5 cm.-MAALESEF ÇAKMAK ŞU AN İÇİN ÇALIŞMIYOR. BAKIMA İHTİYAÇ VAR. BİBLO / MASA ÜSTÜ SÜSÜ NİYETİNE. KONDİSYON GÜZEL.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  METAL TOP ARABASI FORMUNDA, BRONZ EFEKTLİ MASA ÇAKMAĞIL. EBAT: 10x5x5 cm.-MAALESEF ÇAKMAK ŞU AN İÇİN ÇALIŞMIYOR. BAKIMA İHTİYAÇ VAR. BİBLO / MASA ÜSTÜ SÜSÜ NİYETİNE. KONDİSYON GÜZEL.

  TLSold
 • 80'Lİ YILLAR İMALATI, DEPODAN ÇIKMA KIRTASİYELERDE SATILAN VE NİYETLERDEN ÇIKAN METAL PUSULA. AMATÖR ÇOCUKLAR İÇİN. ÇAPI 4 cm.-HİÇ KULLANILMAMIŞ. DEPODAN ÇIKMA. ÇALIŞIR HALDE ANCAK DOĞRU YÖNÜ ĞÖSTERİP GÖSTERMEDİĞİNİ BİLEMİYORUZ.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  80'Lİ YILLAR İMALATI, DEPODAN ÇIKMA KIRTASİYELERDE SATILAN VE NİYETLERDEN ÇIKAN METAL PUSULA. AMATÖR ÇOCUKLAR İÇİN. ÇAPI 4 cm.-HİÇ KULLANILMAMIŞ. DEPODAN ÇIKMA. ÇALIŞIR HALDE ANCAK DOĞRU YÖNÜ ĞÖSTERİP GÖSTERMEDİĞİNİ BİLEMİYORUZ.

  TLSold
 • YEME İÇME TEMALI 4 ADET AVRUPA ROZET. EBATLARI 3-4 cm CİVARINDA.-TEMİZ VE SORUNSUZ KONDİSYONDALAR.

  Lot No: 149

  Lot: 149

  YEME İÇME TEMALI 4 ADET AVRUPA ROZET. EBATLARI 3-4 cm CİVARINDA.-TEMİZ VE SORUNSUZ KONDİSYONDALAR.

  TLSold
 • ANTİKA CUMHURUYET BAŞI, KALEM İŞÇİLİKLİ PİRİNÇ  KÜÇÜK TEPSİ / İKRAMLIK / TABAK. ÇAPI: 19 cm. AĞIRLIĞI: 200 GRAM.-YAŞININ İZLERİNİ DOĞAL OLARAK TAŞIYOR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  ANTİKA CUMHURUYET BAŞI, KALEM İŞÇİLİKLİ PİRİNÇ KÜÇÜK TEPSİ / İKRAMLIK / TABAK. ÇAPI: 19 cm. AĞIRLIĞI: 200 GRAM.-YAŞININ İZLERİNİ DOĞAL OLARAK TAŞIYOR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 60'LI YILLAR ESSİN MARKA ÇİN MALI SAAT. METAL KASA. ÇALIŞIR HALDE.-İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  60'LI YILLAR ESSİN MARKA ÇİN MALI SAAT. METAL KASA. ÇALIŞIR HALDE.-İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİLERDEN AŞÇIBAŞI ESPİRİLİ BİBLO. SERT POLYESTER MALZEMEDEN İMAL. EBAT: 11x5x5 cm.-TEMİZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  ESKİLERDEN AŞÇIBAŞI ESPİRİLİ BİBLO. SERT POLYESTER MALZEMEDEN İMAL. EBAT: 11x5x5 cm.-TEMİZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  TLSold
 • ESKİ TÜRK HAVA KRUMU METAL ROZET.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  ESKİ TÜRK HAVA KRUMU METAL ROZET.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ANTİKA 40'LI YILLARDAN PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA ÇAY KAŞIKLARI. TAM BİR KLASİK. STANDART ÇAY KAŞIĞI EBATINDALAR. 6 ADET.-GAYET DİRİ KONDİSYONDALAR.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  ANTİKA 40'LI YILLARDAN PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA ÇAY KAŞIKLARI. TAM BİR KLASİK. STANDART ÇAY KAŞIĞI EBATINDALAR. 6 ADET.-GAYET DİRİ KONDİSYONDALAR.

  TLSold
 • JAPON GEYŞA RESİMLİ SİLİNDİR FORMDA ESKİ TENEKE KUTU. BOYU YAKLAŞIK 23 cm.-TEMİZ KONDİSYONDA. YÜKSEKLİK 18 cm, AĞIZ ÇAPI 8 cm

  Lot No: 155

  Lot: 155

  JAPON GEYŞA RESİMLİ SİLİNDİR FORMDA ESKİ TENEKE KUTU. BOYU YAKLAŞIK 23 cm.-TEMİZ KONDİSYONDA. YÜKSEKLİK 18 cm, AĞIZ ÇAPI 8 cm

  TLSold
 • FRANSIZ EL BOYAMA FEVES PORSELEN MİNYATÜR BİBLO. BOYU YAKLAŞIK 4 cm:-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  FRANSIZ EL BOYAMA FEVES PORSELEN MİNYATÜR BİBLO. BOYU YAKLAŞIK 4 cm:-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • 1950'LERİN İMALATI ALEMİNYUM DÖKÜM KÜÇÜK TENCERE. ÇAPI: 17 cm. DERİNLİĞİ: 11 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE DEFORMASYON VEYE ÇATLAK YOK. BİRAZ TEMİZLİKLE İLK GÜNKÜ GİBİ GÖRÜNÜR.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  1950'LERİN İMALATI ALEMİNYUM DÖKÜM KÜÇÜK TENCERE. ÇAPI: 17 cm. DERİNLİĞİ: 11 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE DEFORMASYON VEYE ÇATLAK YOK. BİRAZ TEMİZLİKLE İLK GÜNKÜ GİBİ GÖRÜNÜR.

  TLSold
 • DİNAZOR MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. FRANSIZ FEVES PORSELEN. PATENTLİ ÜRÜN. EBATI YAKLAŞIK 3- 4 cm CİVARINDA.-SORUNSUZ VE KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  DİNAZOR MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. FRANSIZ FEVES PORSELEN. PATENTLİ ÜRÜN. EBATI YAKLAŞIK 3- 4 cm CİVARINDA.-SORUNSUZ VE KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK.

  TLSold
 • KABARTMA DESENLİ CAM SUNUM TABAĞI/MEYVALIK. ARKA KISMI METALİK BOYA İLE RENKLENDİRİLMİŞ. ÇAP: 32 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  KABARTMA DESENLİ CAM SUNUM TABAĞI/MEYVALIK. ARKA KISMI METALİK BOYA İLE RENKLENDİRİLMİŞ. ÇAP: 32 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • VİKİNG BİBLO FRANSIZ FEVES, PATENTLİ MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. EBATI 3 - 4 cm CİVARINDADIR.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ.

  Lot No: 160

  Lot: 160

  VİKİNG BİBLO FRANSIZ FEVES, PATENTLİ MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. EBATI 3 - 4 cm CİVARINDADIR.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ.

  TLSold
 • 925 AYAR GÜMÜŞ KOLYE UCU, AKUAMARIN VE SWAROVSKI TAŞLARIYLA BEZENMİŞ ÇOK ŞIK. YAKLAŞIK 3 SANTİM-TEMİZ VE SORUNSUZ

  Lot No: 161

  Lot: 161

  925 AYAR GÜMÜŞ KOLYE UCU, AKUAMARIN VE SWAROVSKI TAŞLARIYLA BEZENMİŞ ÇOK ŞIK. YAKLAŞIK 3 SANTİM-TEMİZ VE SORUNSUZ

  TLSold
 • BALIK DESENLİ SWAROVSKI TAŞLI ŞAHMARAN BİLEKLİK-TEMİZ VE SORUNSUZ

  Lot No: 162

  Lot: 162

  BALIK DESENLİ SWAROVSKI TAŞLI ŞAHMARAN BİLEKLİK-TEMİZ VE SORUNSUZ

  TLSold
 • AMETİS GÖRÜNÜMÜNDE KATALİN TESPİH. ONYEDİLİK EFE TESPİHİ.-TEMİZ VE SORUNSUZ

  Lot No: 163

  Lot: 163

  AMETİS GÖRÜNÜMÜNDE KATALİN TESPİH. ONYEDİLİK EFE TESPİHİ.-TEMİZ VE SORUNSUZ

  TLSold
 • BEEFATHER CAM VİSKİ BARDAĞI. STANDART VİSKİ BARDAĞI EBATINDA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ.

  Lot No: 164

  Lot: 164

  BEEFATHER CAM VİSKİ BARDAĞI. STANDART VİSKİ BARDAĞI EBATINDA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ.

  TLSold
 • COCA COLA METAL AÇACAK.-TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 165

  Lot: 165

  COCA COLA METAL AÇACAK.-TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • ESKİLERDEN 2 ADET ÜZÜM KABARTMALI, KİLİTLİ KAPAKLI CAM ŞİŞE. ESKİ PAŞABAHÇE DAMGALI. BOYLARI: 32 m.-ŞİŞELER SAĞLAM . KAPAKLARI BİRAZ YIPRANMIŞ. KOLEKSİYONCUSU İÇİN…

  Lot No: 166

  Lot: 166

  ESKİLERDEN 2 ADET ÜZÜM KABARTMALI, KİLİTLİ KAPAKLI CAM ŞİŞE. ESKİ PAŞABAHÇE DAMGALI. BOYLARI: 32 m.-ŞİŞELER SAĞLAM . KAPAKLARI BİRAZ YIPRANMIŞ. KOLEKSİYONCUSU İÇİN…

  TLSold
 • PİRİNÇ ÜZERİ MİNE BOYAMA, SWAROVSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ, BAYKUŞ FORMUNDA KÜÇÜK BİR TAKI KUTUSU VE AYNI ZAMANDA BİBLO. EBAT: 4x3 cm.-KUSURSUZ TERTEMİZ.

  Lot No: 167

  Lot: 167

  PİRİNÇ ÜZERİ MİNE BOYAMA, SWAROVSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ, BAYKUŞ FORMUNDA KÜÇÜK BİR TAKI KUTUSU VE AYNI ZAMANDA BİBLO. EBAT: 4x3 cm.-KUSURSUZ TERTEMİZ.

  TLSold
 • ÜÇ SİLAHŞÖRLE, ATHOS KARAKTERİ MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. FRANSIZ FEVES PATENTLİ ÜRÜNDÜR. BOYU YAKLAŞIK 4 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. EL BOYAMA.

  Lot No: 168

  Lot: 168

  ÜÇ SİLAHŞÖRLE, ATHOS KARAKTERİ MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. FRANSIZ FEVES PATENTLİ ÜRÜNDÜR. BOYU YAKLAŞIK 4 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. EL BOYAMA.

  TLSold
 • NLP KARAKTERİ MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. FRANSIZ FEVES PORSELEN. PATENTLİ ÜRÜN. EBAT YAKLAŞIK 4 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 169

  Lot: 169

  NLP KARAKTERİ MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. FRANSIZ FEVES PORSELEN. PATENTLİ ÜRÜN. EBAT YAKLAŞIK 4 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 80'Lİ YILLARDAN KALMA, ZİPPO MİNYATÜR ANAHTARLIK ÇAKMAK. ÇAKMAĞI AYNI ZİPPO GİBİ BENZİNLE ÇALIŞIYOR. HİÇ KULLANILMAMIŞ. DEPODAN ÇIKMA. EBAT: 4x 2,5 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ DURUMDA.

  Lot No: 170

  Lot: 170

  80'Lİ YILLARDAN KALMA, ZİPPO MİNYATÜR ANAHTARLIK ÇAKMAK. ÇAKMAĞI AYNI ZİPPO GİBİ BENZİNLE ÇALIŞIYOR. HİÇ KULLANILMAMIŞ. DEPODAN ÇIKMA. EBAT: 4x 2,5 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ DURUMDA.

  TLSold
 • ASLAN KRAL FİGÜRÜ PATENTLİ FRANSIZ, MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. FEVES PORSELEN. BOYU YAKLAŞIK 3 cm.-TEMİZ VE SORUNSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 171

  Lot: 171

  ASLAN KRAL FİGÜRÜ PATENTLİ FRANSIZ, MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. FEVES PORSELEN. BOYU YAKLAŞIK 3 cm.-TEMİZ VE SORUNSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • NLP KARAKTERİ LYRA, MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. FRANSIZ FEVES PORSELEN PATENTLİ ÜRÜN.-SINIRLI ÜRETİM. KOLEKSİYONLUK. SORUNSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 172

  Lot: 172

  NLP KARAKTERİ LYRA, MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. FRANSIZ FEVES PORSELEN PATENTLİ ÜRÜN.-SINIRLI ÜRETİM. KOLEKSİYONLUK. SORUNSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 2 ADET ESKİ ÇİN EL BOYAMA PORSELEN KÜÇÜK VAZOLAR. ÇİN MAVİSİ. BOYLARI 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. SORUNSUZ KONDİSYONDALAR.

  Lot No: 173

  Lot: 173

  2 ADET ESKİ ÇİN EL BOYAMA PORSELEN KÜÇÜK VAZOLAR. ÇİN MAVİSİ. BOYLARI 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. SORUNSUZ KONDİSYONDALAR.

  TLSold
 • 50'Lİ YILLARA AİT İLK OKUL ÖĞRETMENLERİ SİCİL BELGESİ.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 174

  Lot: 174

  50'Lİ YILLARA AİT İLK OKUL ÖĞRETMENLERİ SİCİL BELGESİ.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ALMAN FÜSTENBERG DAMGALI, KİLİSELER SERİSİ ÖZEL KOLEKSİYONLUK KÜÇÜK PORSELEN DUVAR / DEKOR TABAĞI. ÇAP YAKLAŞIK 9 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ. 1950'LERİN ÜRETİMİ.

  Lot No: 175

  Lot: 175

  ALMAN FÜSTENBERG DAMGALI, KİLİSELER SERİSİ ÖZEL KOLEKSİYONLUK KÜÇÜK PORSELEN DUVAR / DEKOR TABAĞI. ÇAP YAKLAŞIK 9 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ. 1950'LERİN ÜRETİMİ.

  TLSold
 • 1950'Lİ YILLAR İZCİ VE FOLKLOR KIYAFETLİ ÇOCUK FOTOĞRAFLARI . 2 ADET. ÖLÇÜLER 9x14 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜKLERİ GİBİ İYİ DURUMDALAR.

  Lot No: 176

  Lot: 176

  1950'Lİ YILLAR İZCİ VE FOLKLOR KIYAFETLİ ÇOCUK FOTOĞRAFLARI . 2 ADET. ÖLÇÜLER 9x14 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜKLERİ GİBİ İYİ DURUMDALAR.

  TLSold
 • AVRUPA İMALATI GELENEKSEL ÜLKE BEBEĞİ. YEREL KIYAFETLİ. TAKRİBİ 60-70'Lİ YILLAR. BOYU YAKLAŞIK 14 cm.-KONDİSYONU GAYET İYİ DURUMDA.

  Lot No: 177

  Lot: 177

  AVRUPA İMALATI GELENEKSEL ÜLKE BEBEĞİ. YEREL KIYAFETLİ. TAKRİBİ 60-70'Lİ YILLAR. BOYU YAKLAŞIK 14 cm.-KONDİSYONU GAYET İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • 90'LI YILLARDAN SANDIKTAN ÇIKMA VE HİÇ KULLANILMAMIŞ BOHEM ETİKETLİ KRİSTAL ŞEKERLİK. ESKİ ÇEKOSAVAK DÖNEMİ İMALATI.-TERTEMİZ VE KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  Lot No: 178

  Lot: 178

  90'LI YILLARDAN SANDIKTAN ÇIKMA VE HİÇ KULLANILMAMIŞ BOHEM ETİKETLİ KRİSTAL ŞEKERLİK. ESKİ ÇEKOSAVAK DÖNEMİ İMALATI.-TERTEMİZ VE KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  TLSold
 • 1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ, ARKASI YAZILMIŞ VE POSTALANMIŞ KARTPOSTAL. STANDART KARTPOSTAL EBATINDA.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 179

  Lot: 179

  1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ, ARKASI YAZILMIŞ VE POSTALANMIŞ KARTPOSTAL. STANDART KARTPOSTAL EBATINDA.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • MURANO SICAK CAM İŞÇİLİĞİ KÜÇÜK KÖPEK BİBLO. EBATI YAKLAŞIK 5 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK BULUNMUYOR.

  Lot No: 180

  Lot: 180

  MURANO SICAK CAM İŞÇİLİĞİ KÜÇÜK KÖPEK BİBLO. EBATI YAKLAŞIK 5 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANAHTARLIK HALİNE GETİRİLMİŞ İKİ ADET KÜÇÜK METAL ÇAN. BOYLARI YAKLAŞIK 2 BUÇUK 3 cm ARALIĞINDA. SALLAYINCA HOŞ BİR TINI VERMEKTELER. ESKİLERDEN.-TEMİZ VE SORUNSUZ. HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 181

  Lot: 181

  ANAHTARLIK HALİNE GETİRİLMİŞ İKİ ADET KÜÇÜK METAL ÇAN. BOYLARI YAKLAŞIK 2 BUÇUK 3 cm ARALIĞINDA. SALLAYINCA HOŞ BİR TINI VERMEKTELER. ESKİLERDEN.-TEMİZ VE SORUNSUZ. HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • OLMECA İKİ ADET CAM SHOT BARDAKLARI. STANDART SHOT BARDAKLARI EBATLARINDADIR.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. SORUNSUZ KONDİSYONDALAR.

  Lot No: 182

  Lot: 182

  OLMECA İKİ ADET CAM SHOT BARDAKLARI. STANDART SHOT BARDAKLARI EBATLARINDADIR.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. SORUNSUZ KONDİSYONDALAR.

  TLSold
 • 70'Lİ YILLARDAN KALMA OKULLAR İÇİN ESKİ BİR BÜYÜTEÇ. CAMI SAĞLAM VE TEMİZ. PLASTİK VEYA BAKALİT . BOY YAKLAŞIK 12 Cm. büyüteç çapı 5 CM.-CAMI TERTEMİZ. SAĞLAM VE SORUNSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 183

  Lot: 183

  70'Lİ YILLARDAN KALMA OKULLAR İÇİN ESKİ BİR BÜYÜTEÇ. CAMI SAĞLAM VE TEMİZ. PLASTİK VEYA BAKALİT . BOY YAKLAŞIK 12 Cm. büyüteç çapı 5 CM.-CAMI TERTEMİZ. SAĞLAM VE SORUNSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • İKİ ADET HİÇ KULLANILMAMIŞ. İÇİ KALAYLI, PİRİNÇ SAPLI TÜRK KAHVESİ CEZVESİ. HERBİRİ BİR FİNCANLIK KAHVE KOYACAK KADAR EBATTA.-TERTEMİZ. KULLANMAYA UYGUN. İÇİ KALAYLI.

  Lot No: 184

  Lot: 184

  İKİ ADET HİÇ KULLANILMAMIŞ. İÇİ KALAYLI, PİRİNÇ SAPLI TÜRK KAHVESİ CEZVESİ. HERBİRİ BİR FİNCANLIK KAHVE KOYACAK KADAR EBATTA.-TERTEMİZ. KULLANMAYA UYGUN. İÇİ KALAYLI.

  TLSold
 • RETRO DÖNEMİ KÖPEK KUMBARA. HIRSIZ KÖPEK. SERT POLYESTER . EBAT: 18x14x12 cm. RETRO DÖNEMİ. 60'LI YILLAR.-YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ALT KAPAĞI MEVCUT DEĞİL.

  Lot No: 185

  Lot: 185

  RETRO DÖNEMİ KÖPEK KUMBARA. HIRSIZ KÖPEK. SERT POLYESTER . EBAT: 18x14x12 cm. RETRO DÖNEMİ. 60'LI YILLAR.-YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ALT KAPAĞI MEVCUT DEĞİL.

  TLSold
 • HARLEY DAVİDSON KABARTMALI METAL ARMA-ESKİ İMALAT,. ARKASINDA ÇİFT TARAFLI BANT MEVCUT. SORUNSUZ. 7X5 SANTİM

  Lot No: 186

  Lot: 186

  HARLEY DAVİDSON KABARTMALI METAL ARMA-ESKİ İMALAT,. ARKASINDA ÇİFT TARAFLI BANT MEVCUT. SORUNSUZ. 7X5 SANTİM

  TLSold
 • HARİKA BİR FORMDA, UĞUR BÖCEĞİ FORMUNDA, METAL ÜZERİ MİNELİ VE SWAROVSKİ TAŞLI TAKI KUTUSU. EBAT: 5x4x3 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. HİÇBİR SORUNU YOK.

  Lot No: 187

  Lot: 187

  HARİKA BİR FORMDA, UĞUR BÖCEĞİ FORMUNDA, METAL ÜZERİ MİNELİ VE SWAROVSKİ TAŞLI TAKI KUTUSU. EBAT: 5x4x3 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. HİÇBİR SORUNU YOK.

  TLSold
 • ESKİ TIP ROZETİ. 50'Lİ YILLAR. ÇAP 2 cm. KADAR.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  Lot No: 188

  Lot: 188

  ESKİ TIP ROZETİ. 50'Lİ YILLAR. ÇAP 2 cm. KADAR.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİ İMALAT AVRUPA YAPIMI SERAMİK AHŞAP KAŞIKLIK. ASMA YERİ VAR. DUVARA ASILIP KULLANILIR. BOY: 21 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 189

  Lot: 189

  ESKİ İMALAT AVRUPA YAPIMI SERAMİK AHŞAP KAŞIKLIK. ASMA YERİ VAR. DUVARA ASILIP KULLANILIR. BOY: 21 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • MİNYATÜR İÇKİ ŞİŞESİ. BOYU 11 cm.-REBSİMDEKİ GİBİ İYİ KONDİSYONDA. İÇİ BOŞ.

  Lot No: 190

  Lot: 190

  MİNYATÜR İÇKİ ŞİŞESİ. BOYU 11 cm.-REBSİMDEKİ GİBİ İYİ KONDİSYONDA. İÇİ BOŞ.

  TLSold
 • MURANO SICAK CAM İŞÇİLİĞİ KÜÇÜK TOP OYNAYAN BİBLO. EBATI YAKLAŞIK 5 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 191

  Lot: 191

  MURANO SICAK CAM İŞÇİLİĞİ KÜÇÜK TOP OYNAYAN BİBLO. EBATI YAKLAŞIK 5 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • DANSÖZ / GÖBEK DANSI KABARTMALI METAL HATIRA TABAĞI. BİR ZAMANLAR KAPALIÇARŞI'DA TURİSTLER İÇİN HATIRA OLARAK İMAL EDİLMİŞ. ÇAPI YAKLAŞIK 10 cm.-TEMİZ VE SORUNSUZ. HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 192

  Lot: 192

  DANSÖZ / GÖBEK DANSI KABARTMALI METAL HATIRA TABAĞI. BİR ZAMANLAR KAPALIÇARŞI'DA TURİSTLER İÇİN HATIRA OLARAK İMAL EDİLMİŞ. ÇAPI YAKLAŞIK 10 cm.-TEMİZ VE SORUNSUZ. HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • FRANSIZ FEVES MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. HANNA BARBERA KARAKTERİ, PATENTLİ ÜRÜN. YAKLAŞIK EBAT 4 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  Lot No: 193

  Lot: 193

  FRANSIZ FEVES MİNYATÜR PORSELEN BİBLO. HANNA BARBERA KARAKTERİ, PATENTLİ ÜRÜN. YAKLAŞIK EBAT 4 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  TLSold
 • ESKİ İTAHALAT KURBAĞA FORMUNDA SES ÇIKARAN METAL ANAHTARLIK.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ

  Lot No: 194

  Lot: 194

  ESKİ İTAHALAT KURBAĞA FORMUNDA SES ÇIKARAN METAL ANAHTARLIK.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ

  TLSold
 • ANTİKA EŞEĞE BİNMİŞ KADIN FORMUNDA BİBLO. PİRİNÇ MALZEMEDEN YEKPARE DÖKÜM. EBAT: 8 x 8 cm:-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. SAĞLAM.

  Lot No: 195

  Lot: 195

  ANTİKA EŞEĞE BİNMİŞ KADIN FORMUNDA BİBLO. PİRİNÇ MALZEMEDEN YEKPARE DÖKÜM. EBAT: 8 x 8 cm:-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. SAĞLAM.

  TLSold
 • YEREL KIYAFETLİ, AVRUPA İMALATI GELENEKSEL ÜLKE BEBEĞİ. TAKRİBİ 60'LI YILLAR. BOY YAKLAŞIK 15 cm.-GAYET TEMİZ KORUNMUŞ, YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 196

  Lot: 196

  YEREL KIYAFETLİ, AVRUPA İMALATI GELENEKSEL ÜLKE BEBEĞİ. TAKRİBİ 60'LI YILLAR. BOY YAKLAŞIK 15 cm.-GAYET TEMİZ KORUNMUŞ, YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİLERDEN GÜMÜŞ KAPLAMA , İÇİ DESENLİ TEK KİŞİLİK TEPSİ. ÇAP: 15 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 197

  Lot: 197

  ESKİLERDEN GÜMÜŞ KAPLAMA , İÇİ DESENLİ TEK KİŞİLİK TEPSİ. ÇAP: 15 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • I. DÜNYA SAVAŞI YILLARI BASILMIŞ, ESKİ KARTPOSTAL.2 KIZ ÇOCUĞU. EBAT STANDART KARTPOSTAL EBATINDA. 14x9 Cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 198

  Lot: 198

  I. DÜNYA SAVAŞI YILLARI BASILMIŞ, ESKİ KARTPOSTAL.2 KIZ ÇOCUĞU. EBAT STANDART KARTPOSTAL EBATINDA. 14x9 Cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 3 ADET 50-70'Lİ YILLARA AİT METAL VE MİKA TERZİ YÜKSÜKLERİ.-KOLEKSİYONCUSUNA. RESİMDEKİ GİBİ İYİ KONDİSYONDADIRLAR.

  Lot No: 199

  Lot: 199

  3 ADET 50-70'Lİ YILLARA AİT METAL VE MİKA TERZİ YÜKSÜKLERİ.-KOLEKSİYONCUSUNA. RESİMDEKİ GİBİ İYİ KONDİSYONDADIRLAR.

  TLSold
 • ESKİLERDEN TOPRAKTAN YAPILMA VAZO. BÜYÜK EBAT. BOYU 26 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 200

  Lot: 200

  ESKİLERDEN TOPRAKTAN YAPILMA VAZO. BÜYÜK EBAT. BOYU 26 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold